argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 35   Надолу

Автор Тема: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!  (Прочетена 220143 пъти)

eeeli

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Държавен изпит по български и л-ра
« Отговор #360 -: 23.09.2010, 22:43:28 »

колеги,ако някой има равити теми по български език за държавен изпит,много моля да ми ги прати на email : ekeranova@abv.bg Благодаря ви предварително!  :blush:
Активен

all - me

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Държавен изпит по български и л-ра
« Отговор #361 -: 24.09.2010, 19:00:43 »

ако искаш да ги купиш, няма проблеми, но се съмнявам някой да ги раздава благотворително
Активен

radina.bineva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #362 -: 01.10.2010, 00:55:19 »

Здравейте! Тази година ще съм 2 курс БФ и искам да попитам как протичат изпитите при следните преподаватели:
доц. Хранова (Литература за деца и юноши),
гл.ас. Иван Стоянов (Психология),
проф. Бояджиев (Фонетика а съвременния български език),
Н.Атанасова (Педагогика) и най вече за проф. Клео Протохристова (Западноевропейска литература), понеже за нея съм чувала страшни неща.
Благодаря предварително!  :-)
Активен

mashi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #363 -: 17.10.2010, 22:26:05 »

Здравейте.
Бих искала да се обърна към завършилите колеги.
Взела съм си изпитите, предстои ми само държавен. Въпросът ми е ако ми липсват оценки в протокола в учебен отдел моя работа ли е да гоня преподавателите да си свършат работата и да си нанесат оценките? В предишния ми университет претърпях ужасен кошмар с издирване на преподаватели. Искренно се надявам тук да не е така и ще съм благодарна, ако някой ме насочи какво да правя. Вече нямам никакви притеснения (след завършване на 2 висши образования в бг) и съм готова да подам оплакване до Ректора, ако и в този университет се поцедира с гонитба на преподаватели. Не знам дали оплакването ми ще помогне, но все от някъде трябва да се започне.
Благодаря
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #364 -: 18.10.2010, 17:54:51 »

Ти питаш ако се давиш , кой да ти помогне.Може и някой ако види че се давиш да ти помогне ,но в най-добрия случай всеки давещ се , си помага най- добре.
Активен
Всичко е любов

mashi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #365 -: 18.10.2010, 21:40:31 »

Добре, благодаря. За съжаление явно е така и тук  :headbang:
А някой може ли да ми обясни защо в сайта на ПУ има опция "Проверка на оценки", а когато вляза в моя профил с фак. номер и ЕГН, от 2 години пише "базата данни се попълва..."???  :? Явно не се попълва, но само моята ли?
Активен

|Blackfire|

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
  • Английска Филология, I курс
    • Facebook
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #366 -: 19.10.2010, 01:07:00 »

Проблемите никога не съществуват в единствено число. Подозирай, че не си сама. (Не, че ще те накара да се почустваш по-добре, но...)
А колкото до събирането на оценките - пожелавам ти бързо и безвъзпрепядствано оправяне.

Blackfire...
Активен
"I've heard stories of my people... that once they were warriors!"
\m/

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #367 -: 21.10.2010, 13:37:44 »

Добре, благодаря. За съжаление явно е така и тук  :headbang:
А някой може ли да ми обясни защо в сайта на ПУ има опция "Проверка на оценки", а когато вляза в моя профил с фак. номер и ЕГН, от 2 години пише "базата данни се попълва..."???  :? Явно не се попълва, но само моята ли?
Здравей, аз завърших миналата година и нямах такива проблеми, по-скоро в книжката си нямах някои оценки, но в протоколите имаше всичко и всичко си беше нормално, може би нещата зависят и от инспекторката ти, защото моята си следеше нещата по протоколите и когато липсваше оценка веднага казваше, но за 4 години само веднъж или два пъти да не е била нанасяна някоя оценка и все пак ще трябва да потърсиш преподавателят по съответният предмет, за да може да се оправи проблемът, още повече, че той най-лесно ще потвърди че те е изпитвал, дори и да я няма оценката ти в протоколите.За опцията Проверка на оценки ще можеш да провериш оценка, когато се дипломираш, докато се обучаваш няма да може да си провериш оценките там, при мен и при всички други беше по същият начин, просто така работи системата.Пожелавам ти успех и ако имаш други въпроси да питаш!
Активен

sheyli

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
  • Не страдам от психично расройство-наслаждавам МуСе

:) Искам да попитам как протичат следните изпити : по Морфология при Маровска и по Диалектология - проф.Бояджиев ..
Активен

laguna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Историческа поетика
« Отговор #369 -: 07.11.2010, 19:21:16 »

Здравейте, колеги:) Може ли някой от вас да сподели нещо за изпита по Историческа поетика при Доц. И. Русков?  :-)
Активен

laguna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Колеги, ако сте гледали само филм и не познавате текста, не се излагайте! Доц. Нейчев винаги задава въпроси, на които можеш да отговориш само ако си прочел произведението или, най-малкото, неговите лекции и критика!
Активен

laguna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #371 -: 07.11.2010, 19:54:07 »

Здравейте, колеги:) Ще се радвам много, ако някой сподели впечатлението си от Доц. Русков :) Предстои ми изпит по Историческа поетика при него и ми се иска да се подготвя психически:)
Активен

laguna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #372 -: 07.11.2010, 22:52:06 »

Здравейте, коелги:) Може ли някой да сподели мнението си за Доц. Русков (НБЛ след Освобождението; Историческа поетика)? Още не съм имала щастието да бъда изпитана от него и ми се иска да се подготвя психически:) Ще се радвам, ако някой сподели как е протекъл изпитът при него по една от двете дисциплини! Благодаря ви предварително!
Активен

RuDe G!rL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #373 -: 28.11.2010, 10:01:44 »

Здравейте,може ли някой да ми каже как протичат изпитите при Доц.Гетова по Възрожденска литература,по детска литература при Доц.Хранова и по психология при Проф.Стаматов.Мерси предварително !
Активен

Сеньорита

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #374 -: 02.12.2010, 12:16:12 »

Здравейте,може ли някой да ми каже как протичат изпитите при Доц.Гетова по Възрожденска литература,по детска литература при Доц.Хранова и по психология при Проф.Стаматов.Мерси предварително !


При доц. Гетова първо се решава тест и ако имаш минимума отговори, отиваш на устен изпит. Да те изпитва доц. Гетова си е удоволствие, ако си прочел лекциите и произведенията. Не иска заучени фрази, иска мислене. Изпитите и протичат като разговор, в който имаш възможност да изложиш личния си поглед, но за целта без да познаваш произвенията, автора и без да имаш поглед върху лекциите и, не става. :-)
Активен

beni_1991

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144
Re:Изпит по СБЕ, Зидарова
« Отговор #375 -: 04.12.2010, 16:12:29 »

Здравейте!
Януари имам изпит по СБЕ при Зидарова и въпросът ми е,тъй като изпитът е 1 час,а темите,които трябва да развием са 2.В учебника темите са супер дълги и мисля,че 1 час няма да ми стигне.
Става ли някой,който вече е държал такъв изпит да напише г/д как протича..
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Изпит по СБЕ, Зидарова
« Отговор #376 -: 06.12.2010, 23:43:43 »

Здравейте!
Януари имам изпит по СБЕ при Зидарова и въпросът ми е,тъй като изпитът е 1 час,а темите,които трябва да развием са 2.В учебника темите са супер дълги и мисля,че 1 час няма да ми стигне.
Става ли някой,който вече е държал такъв изпит да напише г/д как протича..
А на теб кой ти каза, че е 1 час изпитът?
Активен

beni_1991

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144
Re:Изпит по СБЕ, Зидарова
« Отговор #377 -: 08.12.2010, 11:42:43 »

Еми доцент Зидарова каза...
Активен

Mesalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Изпит по СБЕ, Зидарова
« Отговор #378 -: 16.12.2010, 14:36:25 »

Здравейте!
Януари имам изпит по СБЕ при Зидарова и въпросът ми е,тъй като изпитът е 1 час,а темите,които трябва да развием са 2.В учебника темите са супер дълги и мисля,че 1 час няма да ми стигне.
Става ли някой,който вече е държал такъв изпит да напише г/д как протича..
[/quЗдравей! :) Не се притеснявай за времето - двата въпроса, които ще трябва да развиеш са конкретни и не обхващат цялата тема. Пиши по същество и ще получиш адекватна оценка! Успех!
Активен

BlackGuardian

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 307
  • Seek 'n' Strike
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #379 -: 20.12.2010, 09:35:23 »

По фонетика ли ще е изпита при Зидарова на януарската сесия?
Също така някой има ли изпит по Латински сега януари?
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 35   Нагоре