argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35   Надолу

Автор Тема: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!  (Прочетена 220605 пъти)

Nick_Blade

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
  • <Y2J>
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #400 -: 24.01.2011, 20:58:15 »

Аз мисля, че говорите за два съвсем различни предмета! Единият е Лексикология на СБЕ, а другият е Фонетика на СБЕ! :-) Ако става въпрос за Лексикологията - при нас миналата година имаше 2 въпроса за 1 час, а сега по Фонетика изпитът ще е пак с 2 въпроса и една практическа задача за транскрибиране.

Предмета се казва " Съвременен български език". Всичко е вътре - лексикология и фонетика .Идеята на изпита е да се развият две ТЕМИ за период от ЕДИН час. Това тя ни го каза , обаче тия теми в учебника са огромни , даже когато си резюмираме най-важното. Не виждам как можем да развием две теми за толкова малък период от време , още повече , че ни заяви как няма да ни напише тройка за една тема..  :?
« Последна редакция: 24.01.2011, 21:05:10 от Nick_Blade »
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #401 -: 25.01.2011, 15:11:15 »

Kolegi BF 2-ri kurs...nqkoi moje li da mi pomogne? Interesuva me kakvo stava s datata po PEDAGOGIKA pri Radev? Nqkoi moje li da me orientira s neshto? Poneje sym prekysnala i mi trqbva da se qvq na nego,a ne moga da razbera datata koga e...Blagodarq predvaritelno :)
Доколкото знам при Радев изпита(поне за философите,но караме  споток така,че може и за бф да е така)е на 7.02.11 от 9ч 423ауд.нова сграда.
Активен

maq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #402 -: 31.01.2011, 11:20:35 »

Здравейте,интересува ме, изпитът по езикознанние при Чобанов как протича,някой явил ли се е тази година,как изпитва :s:
Активен

beni_1991

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #403 -: 31.01.2011, 11:29:10 »

Днес трябва да е минала първата приложна лингвистика (английски с испански)..Дано някой се отзове да каже как е минал изпитът.
Аз съм чула,че има 3 варианта на изпитване-устен,писмен ( с 2 теми) и тест (12 отворени въпроса).Но най-много знам,че изпитвал устно.......
Активен

tania_arm

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #404 -: 01.02.2011, 12:39:57 »

здравейте, някой може ли да ми каже как протича сега изпита по антична литература при протохристова, защото не съм се явявала доста години и сега съм се навила.Преди беше тест, но сега май бил устен. Благодаря предварително
Активен

RuDe G!rL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #405 -: 04.02.2011, 14:52:09 »

Здравейте,искам да попитам някой знае ли как протича изпитът при Радев по педагогика,той ли задава темите или ние си ги теглим,колко иска да се пише по всяка тема и така....мерси предварително  :-)
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #406 -: 05.02.2011, 13:52:24 »

При Радев по педагогика,не е ли тест,ако са теми е невъзможно да се пишем по тях,,защото учебника е много голям, и няма как да се научи.Ако има някакъв конспект,ще бъда благодарна ако някои го качи тук под някаква форма,за да знаем горе долу какво е най-важното,бях чула че трябвало да се учи от лекции а не от учебника,това вярно ли е?Ако е така тези които нямат лекции какво шравят,изгарят автоматично или..?А за темите колко време трябва да се пише,в смисъл колко време дава за изпита,как оценява,всяка помощ ще е от полза.
Активен

elinka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #407 -: 06.02.2011, 17:52:09 »

Радев дава по 3 теми от двата раздела,като трябва да изберете по един от трите,няма тест и най-добре е да ползвате лекциите му,понеже от учебника трудно се учи; за преписване забравете или поне е много трудно да се препише, понеже си води колежки-хиени,които да ви пазят :) ако не се лъжа,даваше 2 часа за 2та въпроса
Активен

vvessy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #408 -: 07.02.2011, 15:16:30 »

Искам да ви питам как протича изпита при доц. Цоков? Ленсо ли се преписва или е зорко ккуче??
Активен

krystalche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • Лингвистика с ИТ /АЕ+ФЕ/ II
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #409 -: 07.02.2011, 18:50:30 »

Накой може ли да микаже как е протекъл изпитът по СБЕ при доц. Зидарова?Предполагам че има хора,които вече са го минали.Колко време е бил,какви са били въпросите :roll:?
Активен
----- ----- ------ -----> n0 cONEc_|_I0N

beni_1991

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #410 -: 07.02.2011, 18:57:23 »

Накой може ли да микаже как е протекъл изпитът по СБЕ при доц. Зидарова?Предполагам че има хора,които вече са го минали.Колко време е бил,какви са били въпросите :roll:?

Аз бях на изпит по СБЕ при доц.Зидарова.Беше 1 час изпитът,имаше 2 въпроса,на всеки даваше билетче и си пишеш по въпросите..Това беше общо взето
Активен

aLesia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #411 -: 07.02.2011, 21:03:57 »

Колеги БФ - Задочно ;),
някой има ли информация дали все още се провеждат изпити при доц. Генов по ЗЕЛ .Влача го този изпит  от 2ри курс , та не съм ходила скоро към унито да разпитам .. ако вие можете да ми дадете инфо... как протича изпитът при него.. още ли е устен с по 2 въпроса.Ако ми дадете и дати, цена няма да имате :).
П.с последно изпитваше негова асистентка и изпитът беше под формата на тест + въпрос....та  последно кой, как , защо , кога ? :)
Поздрави  :mmm:
Активен

RuDe G!rL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #412 -: 08.02.2011, 11:48:38 »

А какво представляваще практическата задача при Зидарова?
Активен

beni_1991

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #413 -: 08.02.2011, 12:41:49 »

А какво представляваще практическата задача при Зидарова?

Ние нямахме практическа задача,може би практическа задача имат само филологиите...
Активен

Smyrtifetka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #414 -: 08.02.2011, 13:25:40 »

Здравейте,колеги! Аз искам да попитам как минава изпитът при доц.Чобанов?
Благодаря предварително :-)
Активен
Силният човек не е този, който умее да наранява, а този, който може да прощава...

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #415 -: 08.02.2011, 14:05:31 »

Здравейте,колеги! Аз искам да попитам как минава изпитът при доц.Чобанов?
Благодаря предварително :-)
Почти няма човек, който да ти даде точен отговор, защото доцент ЧОБАНОВ си сменя начина на изпитване не само всяка година, ами и за всеки курс, така че аз ще ти кажа няколкото начина, по които изпитва като цяло избягва да изпитва устно, за да не се дразни от "бисерите" които се раждат в главите на студентите  :-D  другото е с теми, които той определя и ги казва преди да започне изпита, следващото е с билетчета с две темички и си пишеш по тях и последното е тест, който представлява определения на понятия като цяло...
Активен

Shalkan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #416 -: 12.02.2011, 19:06:55 »

Мерси за инфото joro.vin
Активен

krystalche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • Лингвистика с ИТ /АЕ+ФЕ/ II
Какво стана с изпита по СБЕ на АФ
« Отговор #417 -: 12.02.2011, 19:52:51 »

Какво стана с изпита по СБЕ на АФ при доц. Зидарова?1 аула 13 часа 1 час чакане и нищо?Изобщо имаше ли изпит след това или не?
Активен
----- ----- ------ -----> n0 cONEc_|_I0N

Smyrtifetka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #418 -: 13.02.2011, 10:29:26 »

Благодаря мноого :)
Активен
Силният човек не е този, който умее да наранява, а този, който може да прощава...

avk_mars

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Искам да попитам кой е преподавателя по латински език на Английска филология в момента за 2рия семестар. Ако някои знае да ми пише моля спешно е
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35   Нагоре