argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35   Надолу

Автор Тема: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!  (Прочетена 219136 пъти)

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #560 -: 19.11.2012, 17:13:33 »

Труден ли е изпита при доцент Чобанов? :D
За коя дисциплина става въпрос, Езикознание или някоя в магистърска програма?
Активен

zhenya93

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #561 -: 27.11.2012, 07:46:04 »

Аз искам да задам същият въпрос,но отнасящ се до езикознанието.
Активен

karlovo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #562 -: 18.12.2012, 22:08:58 »

Не мога да разбера защо всички в този форум говорят само гадни неща както за доц.Чобанов,така и за доц.Бучков.При доц.Чобанов още не ми е минал изпита,но при доц.Бучков мина и всъщност отношението му беше коренно различно от всички неща,които прочетох в този форум.Мога да ви кажа,че беше изключително толерантен и скъса много хора,но бяха тези,които не бяха чели.Вярвам че и при доц.Чобанов ще е така.Няма преподавател,който да къса при положиние,че сте учили и това е истината-трябва да се чете.Когато говорите такива неща просто си признайте,че не сте чели достатъчно и затова ви е скъсал,а не стресирайте излишно тези,който тепърва ще се явявят,защото това пречи.Иска се труд и желание,нищо повече...........успех на всички на изпита :-)

И аз съм на същото мнение. Имах на 2 декември изпит при Бучков и си го взех. Изпита се състоеше от 2 въпроса и 1 задача. И по двата въпроса писах не повече от 6 изречения, но направих и задачата и го взех. Мога да кажа, че скъса тези които си предадоха празен лист (ако не греша ). Общо взето Бучков е толерантен.  :beer:
Активен

tina_bu14

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #563 -: 03.01.2013, 20:40:59 »

Някой може ли да ми каже изпита при Радев по педагогика как протича?
Активен

wiki

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #564 -: 05.01.2013, 18:31:34 »

Искам да попитам ... този изпит по Езикова култура.. някои ми казват,че е устен,а други ми казват че  е писмен ... Можете ли да ми кажете как стоят нещата с този изпит ?   :-)
Активен

monito90

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
  • :))
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #565 -: 06.01.2013, 16:38:29 »

Здравейте,някой знае ли някаква дата за изпита по фолклор при Странджева?На мен ми е приравнителен и трябва да се явя този семестър....  :-)
Активен
:)

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
някой с опит?
« Отговор #566 -: 08.01.2013, 22:40:47 »

някой да ме информира лесно ли се взима изпит при Цоков по Психология,къса ли много ? :mmm:
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #567 -: 08.01.2013, 22:42:03 »

Искам да попитам ... този изпит по Езикова култура.. някои ми казват,че е устен,а други ми казват че  е писмен ... Можете ли да ми кажете как стоят нещата с този изпит ?   :-)
ако е при Миличина е писмен :-) успех
Активен

kikimundoo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
спешно...увод в литературната теория
« Отговор #568 -: 09.01.2013, 09:20:44 »

Здравейте,скоро ще имаме контролна при гл.ас.  д-р Кръстев ,която ще включва анализ на стихотворение ,определяне на клаузилите и т.н Въпроса ми е някой знае ли дали ако не изкараме 3 на тази контролна,а имаме лошия късмет да изкараме 2 какво става,имаме ли право да се явим на изпит,ако имаме 2 на контролната или не?
Активен

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #569 -: 11.01.2013, 14:59:01 »

Здравейте! Някой знае ли кога е приемното време на доц. Черпокова? Благодаря.  :-) :bow:
Активен
Love, love and love.

Диди

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #570 -: 12.01.2013, 14:13:13 »

Труден ли е изпита при доцент Чобанов? :D

Колега да ти кажа подготви се много добре, защото няма как да се преписва. Късането е на поразия. Аз миналата година имах езикознание при него и скъса почти всички /мен включително/. По-лошото е, че останеш ли на поправка тя може да е и устна /както в моя случай/, а това се разбира чак на деня на поправката. Успех!!!  :wink:
Активен

dessie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
Re:спешно...увод в литературната теория
« Отговор #571 -: 13.01.2013, 11:54:23 »

Здравейте,скоро ще имаме контролна при гл.ас.  д-р Кръстев ,която ще включва анализ на стихотворение ,определяне на клаузилите и т.н Въпроса ми е някой знае ли дали ако не изкараме 3 на тази контролна,а имаме лошия късмет да изкараме 2 какво става,имаме ли право да се явим на изпит,ако имаме 2 на контролната или не?

Всички ще ви допусне до изпит... поне при нас беше така :)
Активен
It's amazing what we can hide just by putting on a smile. :)

desinka992

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Дати за изпити
« Отговор #572 -: 14.01.2013, 00:14:54 »

Здравейте,интересуват ме датите за изпитите по лтз и увод в общото езикознание за специалност българска филология 1 курс редовно обучение
Активен

gagnam style

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #573 -: 15.01.2013, 09:31:27 »

Някой може ли да ми изпрати конспекта по Българска литература след 1-та световна при Янев и Бълг. следосвобожденска при Русков. мерси!
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #574 -: 19.01.2013, 16:20:45 »

някой да сподели как протича изпитът при проф. Пороманска ,и не четете само,а и напише ако имате наблюдения и знаете как е :s: защото изпитът ми наближава :-(
Активен

stoli4naq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Изпити?
« Отговор #575 -: 20.01.2013, 19:42:41 »

Колеги,кога трябва да изнесат списъците с датите за изпити?И в интернет публикуват ли ги някъде? :bow:
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Изпити?
« Отговор #576 -: 20.01.2013, 21:23:30 »

ВЕЧЕ са изнесени,освен ако вашата инспекторка не си е направила труда,а относно интернет мисля,че не ги публикуват в нета :-)
Активен

stoli4naq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Изпити?
« Отговор #577 -: 21.01.2013, 10:18:16 »

Благодаря,ще отида да видя има ли ги вече.
Активен

SugarCube

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #578 -: 21.01.2013, 21:41:57 »

И аз най-много се вълнувам от изпита при Чобанов. Откакто съм приета чух какви ли не легенди за него,някои неща бяха верни,някои - не. Чух,че късал над 50 % от явилите се на изпита,после на поправките било още по-зле и вероятността да го вземеш била още по-малка. Изпитът ми е на 11.02 и се надявам поне да успея да мина :Д После ще се изкажа и аз как е протекло всичко.
Активен

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #579 -: 22.01.2013, 00:06:15 »

И аз най-много се вълнувам от изпита при Чобанов. Откакто съм приета чух какви ли не легенди за него,някои неща бяха верни,някои - не. Чух,че късал над 50 % от явилите се на изпита,после на поправките било още по-зле и вероятността да го вземеш била още по-малка. Изпитът ми е на 11.02 и се надявам поне да успея да мина :Д После ще се изкажа и аз как е протекло всичко.

Аз при доц. Чобанов си взех изпита на поправителната дата. Стигнах до нея единствено, защото не бях се подготвила достатъчно добре за този изпит. Преподавателят не бива да те плаши. Ако имаш други въпроси, пиши на лични. Успех на изпита!
Активен
Love, love and love.
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35   Нагоре