argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35   Надолу

Автор Тема: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!  (Прочетена 219105 пъти)

dEpEndEnT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #580 -: 23.01.2013, 01:57:09 »

Някой може ли да ми каже изпита при Радев по педагогика как протича?

Радев дава по 3 въпроса от двата раздела и ти си избираш по един.Не може да се преписва, защото има асистентки, които дебнат постоянно.
Активен

cherrie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #581 -: 26.01.2013, 02:14:31 »

хей може ли да ви питам нещо може би не е точно тук мястото но какъв е процеса при преместване в друга специалност тъй като аз съм от БЕРЕ редовно и искам да се прехвърля в БФ редовно :)
Активен

cherrie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #582 -: 26.01.2013, 02:20:55 »

и също искам да попитам как минава изпита по странознание на русия при доцент чернева, само лекциите достатъчни ли са ми за добра оценка ?
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #583 -: 26.01.2013, 10:11:15 »

Някой да сподели отзиви от изпита по лексикология при Зидарова как е минал и горе долу какви въпроси е дала :roll:
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #584 -: 27.01.2013, 22:09:32 »

Някой да сподели отзиви от изпита по лексикология при Зидарова как е минал и горе долу какви въпроси е дала :roll:

Сега не знам как е, но по мое време всеки си теглеше билетче и вътре имаше два теоретични въпроси и един практически. Въпросите бяха от целия конспект, сега вече ако е решила да промени нещо, не знам. Все пак успех и дано да съм помогнал ;)
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #585 -: 27.01.2013, 23:34:53 »

не вече не е така,,аз минах при нея фонетиката и просто ти дава два въпроса от конспекта и една задача от упражненията,но сега ми е чудно на лексикологията дали протичат нещата по същия начин иначе благодаря,стискай палци утре ми е изпитът :-(
Активен

Lara*

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #586 -: 30.01.2013, 14:03:01 »

Здравейте!  :-)

Тъй като това ми е първа сесия и съм малко притеснена, ме интересува как преминава изпитът при Гл. ас. Койчев (по психология) и най-вече какви теми дава на изпита. Ако някой е минал вече този изпит, моля да сподели  :-)

Благодаря предварително!
« Последна редакция: 30.01.2013, 14:11:08 от Lara* »
Активен

iloni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • Бъди себе си има достатъчно други хора!
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #587 -: 30.01.2013, 14:56:19 »

bananakidx  От всички изпити,който съм имала при др.Чернева беше най-лесно :) Беше тест,който ни се струваше труден,но тя малко ни подсказваше :) Нямаше нито един скъсан :)
Активен

iloni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • Бъди себе си има достатъчно други хора!
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #588 -: 30.01.2013, 15:05:03 »

За изпита при Койчев-при мен мина лесно.Разхождаше се от време на време да гледа дали някой не преписва,после си сядаше пак на мястото и четеше вестник.И все пак тези,който преписваха ги скъса.Не знам дали е разбрал или не.Раздели ни  на 2 групи-на група по 2 теми и трябваше да пишем само по едната.Но не помня точно кои теми даде.Аз моята тема я написах до половината,тъй като не можах да се сетя за повече(просто забих) и започнах да си пиша други неща свързани с темата и имам 4.Така,че ако си знаеш темите и си ги напишеш няма как да те скъса.
Активен

Lara*

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #589 -: 30.01.2013, 15:07:45 »

Мерси много  :-)
Активен

iloni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • Бъди себе си има достатъчно други хора!
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #590 -: 31.01.2013, 13:44:33 »

Някой да ми каже нещо за изпита по морфология при доц.Злачева? Знам,че всички теми са важни,но все пак може да има такива,който ги дава винаги(често)? Благодаря,предварително :)
Активен

Smiley.Face

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #591 -: 03.02.2013, 12:47:26 »

Някой може ли да сподели мнение за изпита по Увод в лит.теория при проф.Сапарев и Кръстев??  :roll:
Активен

PlovdivBoy

  • Гост
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #592 -: 06.02.2013, 17:24:19 »

Дават 1 тема + 1 непознато стихотворение за анализ (какъвто сигурно сте правили на упражненията). Скъсаните не са много, но трябва да пишете и по двата компонента. Успех  :-)
Активен

Lara*

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #593 -: 06.02.2013, 17:49:14 »

Здравейте!

Тъй като ми предстои изпит при доц. Чобанов по езикознание, а се носят много слухове (и то доста лоши) за тазгодишното му изпитване на първокурсниците , моля, който тази година е минал да сподели как изпитва, какви въпроси задава..  общо взето как протича изпита. Ще съм му много благодарна!  :-)


Активен

kikimundoo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #594 -: 06.02.2013, 18:12:08 »

Нищо от казаното до сега не е вярно за Чобанов! Ако си учила няма как да те скъса,на нас ни каза,че ще е устен,но беше писмен,по-скоро тест.Ние сме сравнително малко специалност 12 човека,един не го допусна,защото нямаше подпис ,а от всички други скъса само 3-ма,оценка под 4-ка нямаше,имаше само 4-ки и 5-ци.Въпросите не са трудни,но си преговори и нещата от упражненията.Имаше какво е книжовен език,парадигма,морфема,видове срички и да дадеш пример и т.н
Активен

Lara*

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #595 -: 06.02.2013, 18:45:06 »

Мерси  :-)

Ако е така, ще е много добре, защото много здраво си уча материала. Но тази година ни вика цялата специалност (около 100 човека) на изпит и каза, че ще е устен. От чутото досега съм се наплашила доста, защото къса наред. Ние имаме само лекции, нямаме упражнения.

От това, което знам от другите специалности преди нас, е например, че вика 10 или 15 човека да влязат, задава им 2 въпроса, който отговори минава, който не отговори - не. От 86 човека специалност, е скъсал 82.
Та затова ми е много притеснено, аз си уча много съвестно, но все пак се притеснявам, защото така изпитната ситуация става много напрегната.
« Последна редакция: 06.02.2013, 18:55:52 от Lara* »
Активен

SAries

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Приложна лингвистика - английски и италиански език
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #596 -: 06.02.2013, 21:29:54 »

Значи има надежда за изпита при Чобанов!  :sun:
Искам да попитам само дали тези подписи би трябвало да ги имат само студентите, които са имали и упражнения по този предмет?
Тези, които са имали само лекции предполагам, че са допуснати до изпит така или иначе?
Благодаря за отговора предварително!  :bow:
Активен

SugarCube

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #597 -: 06.02.2013, 21:42:33 »

Има надежда значи при Чобанов  :-D
Активен

Lara*

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #598 -: 06.02.2013, 21:52:12 »

SAries, подписи се взимат, само, ако си имал/а упражнение по този предмет. Ние също имаме само лекции и заверка не ни трябва, направо се явяваме на изпит.  :-)
Активен

SAries

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Приложна лингвистика - английски и италиански език
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #599 -: 06.02.2013, 21:58:14 »

 Благодаря :y: Успех на всички, които ще се явяват скоро!
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35   Нагоре