argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Надолу

Автор Тема: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!  (Прочетена 219133 пъти)

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #600 -: 10.02.2013, 15:25:02 »

Мнения за Цоков - Психология и чести теми на даване :roll:
Активен

imaginemoi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #601 -: 11.02.2013, 20:30:45 »

Мнения за Цоков - Психология и чести теми на даване :roll:


Не знам каква специалност си, аз съм приложна лингвистика, миналата година бяхме при него. Накарани да правим някакви проекти и когато отидохме  уж да правим изпит, той ни освободи и ни писа оценки (доста високи)  само върху проекта :mmm:  но хора, от друга специалност правиха изпит, затова питам ти каква си :)
Активен

imaginemoi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #602 -: 11.02.2013, 20:33:03 »

Има надежда значи при Чобанов  :-D


Да допълня, че трябва да пишеш по всички теми, дори по едно изречение да е , защото ако си писал само по едната, дори и перфектна да е, пак къса
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #603 -: 12.02.2013, 00:17:17 »

Мнения за Цоков - Психология и чести теми на даване :roll:


Не знам каква специалност си, аз съм приложна лингвистика, миналата година бяхме при него. Накарани да правим някакви проекти и когато отидохме  уж да правим изпит, той ни освободи и ни писа оценки (доста високи)  само върху проекта :mmm:  но хора, от друга специалност правиха изпит, затова питам ти каква си :)
да и ние правихме управление на гнева,аз съм с език,но ще имаме изпит незнам само какви критерии има защото не сме писали никакви теми,а каза,че конспектът ни е учебникът
Активен

SAries

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Приложна лингвистика - английски и италиански език
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #604 -: 12.02.2013, 11:14:27 »

Има надежда значи при Чобанов  :-D


Да допълня, че трябва да пишеш по всички теми, дори по едно изречение да е , защото ако си писал само по едната, дори и перфектна да е, пак къса

Тези, които бяхме на изпит вчера, от 9-11ч., изкарахме късмет! Изпита беше тест с отворени въпроси. За съжаление колегите от АФ не са изкарали този късмет и е скъсал половината от тях на устен изпит.
Някой от въпросите бяха: Какво е книжовен език? ; Коя е най-малката значеща единица? ; Какво е парадигма, синтагма? ; Видове срички и примери. ; Флективни езици.; Основното граматично значение на прилагателното е...; Етимологията е... ; Ономастиката е... ; Словосъчетанията биват: ; Германски езици.; Славянски езици.
Общо взето от всеки урок трябва да се научат определенията.
Надявам се да съм помогнала.
Успех!!! :-) :y: 
Активен

imaginemoi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #605 -: 12.02.2013, 13:47:17 »

Има надежда значи при Чобанов  :-D


Да допълня, че трябва да пишеш по всички теми, дори по едно изречение да е , защото ако си писал само по едната, дори и перфектна да е, пак къса

Тези, които бяхме на изпит вчера, от 9-11ч., изкарахме късмет! Изпита беше тест с отворени въпроси. За съжаление колегите от АФ не са изкарали този късмет и е скъсал половината от тях на устен изпит.
Някой от въпросите бяха: Какво е книжовен език? ; Коя е най-малката значеща единица? ; Какво е парадигма, синтагма? ; Видове срички и примери. ; Флективни езици.; Основното граматично значение на прилагателното е...; Етимологията е... ; Ономастиката е... ; Словосъчетанията биват: ; Германски езици.; Славянски езици.
Общо взето от всеки урок трябва да се научат определенията.
Надявам се да съм помогнала.
Успех!!! :-) :y: 


оле, за първи път чувам Чобанов да дава тест :-X  Ние бяхме миналата година и имаше мнооооогооооо скъсани....   

[
Не знам каква специалност си, аз съм приложна лингвистика, миналата година бяхме при него. Накарани да правим някакви проекти и когато отидохме  уж да правим изпит, той ни освободи и ни писа оценки (доста високи)  само върху проекта :mmm:  но хора, от друга специалност правиха изпит, затова питам ти каква си :)
[/quote] да и ние правихме управление на гнева,аз съм с език,но ще имаме изпит незнам само какви критерии има защото не сме писали никакви теми,а каза,че конспектът ни е учебникът
[/quote]


Ами и при нас беше така, даже същата тема за проект ни даде  и ние уж щяхме да имаме изпит, обаче като отидохме на изпита той просто ни писа оценки върху проектите, може и при вас да е така, ама не знам..... иначе и ние нямахме теми, той в лекциите изобщо не говореше за психология, ама вие сигурно го знаете тва де :-D
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #606 -: 12.02.2013, 14:03:35 »

еми а дано с един изпит по-малко няма да имам претенции :-D ма на дали да общо взето темите бяха :drunk: ама не вярвам да ги и прочете рефератите  :hihi: упражних малко бързо писане на компютъра и това беше :-D
Активен

imaginemoi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #607 -: 12.02.2013, 19:49:32 »

еми а дано с един изпит по-малко няма да имам претенции :-D ма на дали да общо взето темите бяха :drunk: ама не вярвам да ги и прочете рефератите  :hihi: упражних малко бързо писане на компютъра и това беше :-D


Дано да имате късмет, ние иначе бяхме отишли с нагласата да преписваме, никой не беше учил  :-D  охх, аз имам на 14 по педагогика и току що научих първата си тема  :-D имам към 30 часа общо да науча и другите хаха  няма да се спи  май
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #608 -: 12.02.2013, 19:59:48 »

оооооооооо там преписване да не става дума :-(  и теми разнообразни не определенjavascript:replaceText('%20:?',%20document.forms.postmodify.message);и,дано успея да препиша  :?
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #609 -: 12.02.2013, 20:00:56 »


оооооооооо там преписване да не става дума :-(  и теми разнообразни не определени,дано успея да препиша по психо :-D
Активен

imaginemoi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #610 -: 13.02.2013, 11:24:22 »


оооооооооо там преписване да не става дума :-(  и теми разнообразни не определени,дано успея да препиша по психо :-D


А и по двете теми ли е задължително да се пише поне за 3? Ако едната е перфектна, а по другата нищо- какво става?
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #611 -: 13.02.2013, 12:43:24 »


оооооооооо там преписване да не става дума :-(  и теми разнообразни не определени,дано успея да препиша по психо :-D


А и по двете теми ли е задължително да се пише поне за 3? Ако едната е перфектна, а по другата нищо- какво става?
да и по двете получаваш двойкаа независимо колко е добре
Активен

imaginemoi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #612 -: 13.02.2013, 13:14:24 »


оооооооооо там преписване да не става дума :-(  и теми разнообразни не определени,дано успея да препиша по психо :-D


А и по двете теми ли е задължително да се пише поне за 3? Ако едната е перфектна, а по другата нищо- какво става?
да и по двете получаваш двойкаа независимо колко е добре

оххх, ужас.... не знам какво да правя, не мога да науча всичко... на вас какви теми ви се паднаха?
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #613 -: 13.02.2013, 14:08:37 »

 :-D всичко може да даде разхвърля всички теми :-D
Активен

imaginemoi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #614 -: 13.02.2013, 15:07:19 »

:-D всичко може да даде разхвърля всички теми :-D

а поне даде ли ви някое от възпитанията? а урокът  :-D :-D знам, че не иска смс-и, ама ако напишем малко от двете теми примерно, ще вържем ли 3  :-X
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #615 -: 13.02.2013, 15:21:06 »

едно възпитание ни даде,но не е гаранция,че ще повтори просто като се съветвах и с други преди мен от всички 6 теми които дават се доблираха само 1 затова препрочети ги,ако си писала съществените неща да
Активен

imaginemoi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #616 -: 13.02.2013, 15:25:00 »

едно възпитание ни даде,но не е гаранция,че ще повтори просто като се съветвах и с други преди мен от всички 6 теми които дават се доблираха само 1 затова препрочети ги,ако си писала съществените неща да


е да , то няма гаранция за нищо,ама..... просто мозъкът ми изключи напълно и нищо не мога да науча повече.... както и да е, сигурно септември пак  :-D
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #617 -: 14.02.2013, 14:50:34 »

едно възпитание ни даде,но не е гаранция,че ще повтори просто като се съветвах и с други преди мен от всички 6 теми които дават се доблираха само 1 затова препрочети ги,ако си писала съществените неща да


е да , то няма гаранция за нищо,ама..... просто мозъкът ми изключи напълно и нищо не мога да науча повече.... както и да е, сигурно септември пак  :-D
какво стана справи ли се? :roll:
Активен

imaginemoi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #618 -: 14.02.2013, 15:47:03 »

едно възпитание ни даде,но не е гаранция,че ще повтори просто като се съветвах и с други преди мен от всички 6 теми които дават се доблираха само 1 затова препрочети ги,ако си писала съществените неща да


е да , то няма гаранция за нищо,ама..... просто мозъкът ми изключи напълно и нищо не мога да науча повече.... както и да е, сигурно септември пак  :-D
какво стана справи ли се? :roll:


Да, даже доста добре  :sun: Преписването беше трудно, но не невъзможно. Много хора ги хванаха, но и много успяха да препишат и имаше доста хубави оценки  :-) Всъщност префесорът изобщо не се появи, карахме само с двете асистентки, те избраха темите- паднаха се две от възпитанията,  но урокът не....
Абе, добре беше, много съм доволна как мина и какви оценки ни писаха , защото   писах и по двете теми, но не целите, като обем не беше много и се притесних дали няма да ме скъсат за това, но пък изкарах късмер :)
Активен

babylove_vd

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #619 -: 17.02.2013, 22:13:57 »

Някой има ли emailа на Радев или да знаете в кой кабинет мога да го намеря, приемно време? Ии според вас дали ще е добра идея да го питам мога ли да си видя работата  :s:
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Нагоре