argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!  (Прочетена 219096 пъти)

imperial69

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #680 -: 13.07.2015, 12:44:21 »

Исках да попитам , държах изпит по английски за специалност лингвистика с маркетинг , обаче оценката ми по матурата ми е по висока от тази на КДИ , въпроса ми е ще се гледа ли по високата оценка при класиранията ?
Активен

Veronica_M

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #681 -: 13.08.2015, 14:27:05 »

Здравейте!
Някой има ли представа кога е поправката и ликвидацията при доц. Чобанов по Общо езикознание? Писах му mail званях на инспекторката и никой не ми отговори. Няма и никаква информация в сайта на факултета.
Активен

larcheto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #682 -: 05.09.2015, 16:05:09 »

Поправката при Чобанов е на 10 Септември от 13:00ч, 8 аудитория  :-)
Активен

Ro_Ro

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте, за пръв път ползвам този форум и се надявам да получа бърз отговор, защото като цяло възможните ми източници на инфо са този форум и досадно телефонно обаждане до Учебен отдел  :-D Та... трябва да се явя на поправка по Синтаксис на САЕ ( a.k.a. Английски синтаксис) при г-жа Грънчарова, но НЕ ЗНАМ кога ще се проведе изпита, онлайн не намерих никаква информация, колкото и да рових, което ми е абсурдно, не че и преди не сме научавали за датите на изпитите си като народна песен от уста на уста... Някой може ли да ми каже дата, час и място на изпита ако не е минал в текущата сесия :-D или съответно дата през ликвидационната сесия на края на месеца, за да се явя и да се свършва.

Втората част от въпроса ми е подобна, но касае държавните, знам дати, но кога ще се знаят място и час и изобщо ще ги публикуват ли някъде, как да разбера кога да се явя? Или пък какви са сроковете за записване и как точно става то?

Знам, че ще прозвуча зле информирана, може би наистина не се интересувам достатъчно вече след като почти звърших, но се надявам някой да ми помогне евентуално тук, за да #ПродължаНапред :)
Активен

stalker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Морфология на СРЕ Злачева
« Отговор #684 -: 21.10.2015, 14:08:07 »

Здравейте,
някой може ли да ми даде инфо за датите на изпита по МОрфология на СРЕ при Злачева и евентуално конспект?
Благодаря
Активен

n0rules

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #685 -: 19.01.2016, 23:22:24 »

Здравейте, ще се радвам ако някой може да ми даде информация относно изпитите (какво представляват, как протичат...) по психология при Койчев, по СБЕ при Гайдарова и по езикознание при Янев. :)
Активен

Elena S.K.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #686 -: 16.03.2016, 10:48:38 »

Здравейте! :-) Казвам се Елена и съм студентка в Института по руски език «А.С. Пушкин» (гр. Москва). Към настоящия момент съм заета с писането на моята магистърска дисертация на тема «Обучение на руски фразеологизми, характеризиращи човешката интелектуална дейност, при носители на българския език». В тази връзка ми е необходимо да проведа проучване сред българоговорящи. Тестът, който ви предлагам, е анонимен и няма да отнеме много време. Моля - направете го и, ако не ви е трудно, попитайте вашите приятели и роднини (имам нужна от отговори на хората от различна възраст, пол, местоживеене, образование) :blush:  Предварително много благодаря за помощта ви! :sun:
Анкетата е тук: http://goo.gl/forms/unE58HzZdv
Активен

lackoflove

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #687 -: 18.04.2016, 09:57:50 »

Здравейте, ще се радвам ако някой може да ми даде информация относно изпитите (какво представляват, как протичат...) по психология при Койчев, по СБЕ при Гайдарова и по езикознание при Янев. :)

При Янев бяхме в аула и изпитващите бяха 4-ма - той + още 3-ма други преподавателя по Езикознание. Раздели ни през два стола и през един ред (един ред със студенти, които са разделени през два стола и един празен ред). Няма как да се препише при него, защото всеки те гледа. Така че за изпита се подготви добре, ако искаш да си го вземеш. :wink:
Активен

dani1231

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #688 -: 27.04.2016, 20:28:15 »

Здравейте,колеги!Предстои ми изпит по Азел при Влашки!Моля някой да даде инфо как протича ще съм много благодарна!!!
Активен

mariella.kirkova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #689 -: 07.05.2016, 08:33:29 »

Здравейте,
имам проблем с подаването на документи за кандидатстване в университета защото не съм в България вече 6 години и както видях до края на Юни се подават документите мисля, а аз точно тогава си взимам дипломата от училището тук в Кипър и нямам време да го превеждам и да го лицензирам и да го пратя. Знаете ли какво мога да направя и как стоят нещата?
Също така и не знам как се подават изпитите и дали ще трябва да давам тъй като вече съм се явявала тук на изпити.
В безизходица съм, защото пиша всеки ден на имейла на университета но до сега цяла седмица никой не ми е отговорил а нямам време.
Много ви моля, който има някаква информация или може да пита, бих била много благодарна. :)
Активен

radikoleva93

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #690 -: 10.08.2016, 17:43:58 »

Здравейте аз съм Ради.
Активен

ksiopea

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #691 -: 01.09.2016, 17:54:31 »

Здравейте!
Бихте ли ми казали датата за ликвидация при Янев по Увод в общото езикознание?!

Благодаря предварително!
Активен

NeDoSeGaeMaTa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #692 -: 07.09.2016, 11:57:06 »

Датите за изпита при Янев са на 12.09.2016- 10ч- 1 аула НС и на 18.09.2016 -10ч- 423 аудитория.
Активен

NeDoSeGaeMaTa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #693 -: 07.09.2016, 12:07:41 »

Здравейте, искам да попитам за изпита по Превод при Ж. Петкова за 2 курс, тя иска статиите да са от по-сложните от сайта Deutsce Welle, но не знам как да различа простата статия от сложната в сайта :D. Ще съм ви много  благодарна ако някой от вас, който е преминал изпита или знае как да различава сложните от простите статии да ми отговори на въпроса и да ми прати линк към сложните статии. :D :D
Активен

zvezdi4ca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #694 -: 03.10.2016, 10:39:37 »

Здравейте, някой знае ли да ще публикуват резултатите от държавния изпит по български език  в Интернет?
Активен
Няма песен без край, но това не означава, че не можем да се насладим на музиката, докато още звучи..

son9o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #695 -: 31.05.2017, 16:01:21 »

Здравейте, колеги!!! Благодаря предварително за съдействието. Искам да попитам дали има колеги, които са се явявали на държавен изпит по литература и дали имат разработени теми. Нека да ми пишат, за да се разберем за заплащане.
Активен

NelinaT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #696 -: 05.01.2018, 21:37:25 »

Имам изпит при проф.Хранова по Л-ра за деца и юноши.Ще ми кажете ли как протича изпита,как се държи
Активен

Ani336

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #697 -: 20.02.2019, 19:04:40 »

Здравейте, колеги! Искам да попитам дали някои се е явявал на държавен изпит по литература скоро, интересува ме как протича, също така търся и актуален конспект. Благодаря предварително!
Активен