argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!  (Прочетена 219052 пъти)

eeeli

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #40 -: 07.01.2008, 19:09:18 »

Колеги,може ли някой даде по-точна информация за изпитите по езикознание при Козарова.От колко часа се провеждат и в коя зала.Благодаря ви предварително...
Активен

John

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #41 -: 09.01.2008, 20:37:43 »

някой от горните курсове ако може да сподели при Янков как минават изпитите... :mmm:
Активен

dolly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #42 -: 11.01.2008, 23:23:47 »

някой от горните курсове ако може да сподели при Янков как минават изпитите... :mmm:
Даа,може ли някой да ни светне по въпроса  :s:
Активен
“The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do.”

John

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #43 -: 12.01.2008, 14:17:12 »

Янков, не Янев :) пък Козарова не е ли по Латински?
Активен

nadezhda

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #44 -: 12.01.2008, 14:40:08 »

сесияяяяяяя
Депресияяя                                   :cry:
Активен

Incomplete_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #45 -: 16.01.2008, 20:24:22 »

оффф,чака ме порения изпит при доцент чобанов и не знам кое е по-добрият жариант-устен или писмен изпит?!? :-(
Активен

sickid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
  • SSDD
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #46 -: 21.01.2008, 11:20:33 »

 :-o  датите за езикознание?моля помогнете!
Активен

malvinarium

  • Гост
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #47 -: 21.01.2008, 23:12:43 »

:-o  датите за езикознание?моля помогнете!

Каква сециалност си ? На нас (БФ) са ни на 16-17 февруари.
Активен

mi6lence

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #48 -: 22.01.2008, 13:51:44 »

  На БЕИ е на 17-ти февруари !
« Последна редакция: 22.01.2008, 13:53:16 от mi6lence »
Активен

sickid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
  • SSDD
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #49 -: 23.01.2008, 11:03:04 »

изпита при Чобанов ме интересува.Мерси много за инфото....мисля да сядам да уча....но не се получава :-(....успех на всички ще се  видим там :-)
Активен

suzy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #50 -: 23.01.2008, 11:11:48 »

Изпитът при Чобанов си е цяло изпитание!При нас беше писмен и смятам,че това е по-добрият вариант.Даде 4 въпроса,но не цели теми,а само отделни части.ОКоло 1 час продължи изпитът.После той ги провери много бързо,но имаше много скъсани.Определено това НЕ е ЛЕСЕН изпит!!!Успех на всички!!!
Активен

mi6lence

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #51 -: 23.01.2008, 11:58:08 »

Sickid... Нашият изпит е при Чобанов (на БЕИ - 17-ти февруари)...  :s: Не се притесняваи...не само на теб не ти се получава ученето... и при мен също е така  :hihi: Хайде пожелавам ти успех и дано да го вземем този изпит!!  :wink:
Активен

sickid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
  • SSDD
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #52 -: 23.01.2008, 15:53:19 »

Mi6lence...разликата между  нас е голяма,защото аз имам да взимам само този изпит от повече от година и все не успявам да отида....предполагам,че ти трябва да взимаш повече....устен или писмен случайно да е казал?..... :y: успех  хора:)ще ни трябва.....особенно ако не ни хареса:)
Активен

mi6lence

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #53 -: 23.01.2008, 19:59:10 »

Е да... има разлика...имам да взимам и други изпити  :s: Ами не помня да е споменавал дали ще е устен или писмен,но аз си мисля,че ще е писмен,защото сме много хора и ако тръгне да ни изпитва устно....сигурно изпитът ще приключи на другия ден  :-D А успех..... определено ще ни е нужен   :y: :wink:
« Последна редакция: 23.01.2008, 20:02:13 от mi6lence »
Активен

sun_flower

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #54 -: 01.02.2008, 18:55:13 »

Не мога да разбера защо всички в този форум говорят само гадни неща както за доц.Чобанов,така и за доц.Бучков.При доц.Чобанов още не ми е минал изпита,но при доц.Бучков мина и всъщност отношението му беше коренно различно от всички неща,които прочетох в този форум.Мога да ви кажа,че беше изключително толерантен и скъса много хора,но бяха тези,които не бяха чели.Вярвам че и при доц.Чобанов ще е така.Няма преподавател,който да къса при положиние,че сте учили и това е истината-трябва да се чете.Когато говорите такива неща просто си признайте,че не сте чели достатъчно и затова ви е скъсал,а не стресирайте излишно тези,който тепърва ще се явявят,защото това пречи.Иска се труд и желание,нищо повече...........успех на всички на изпита :-)
Активен

Вятър

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #55 -: 02.02.2008, 17:39:27 »

Впрочем всичко е до психическа нагласа, когато се говори колко труден е един изпит, човека си казва " уф то много трудно, какво си давам зор... така или иначе ще ме скъсат". Личното ми мнение е, че това не е така. Седни, чети и учи. Не ме интересува характера на даден професор, ако обяснява систематизирано и ясно. Лекциите при Чобанов, като материал може да се обемни и трудни, но са ясни, систематизирани и подредени. С малко повече упорство се научават. Не е висша математика все пак  :-D А и да те скъсат не е краят на света. Е, създава неудобства но е до някъде в реда на нещата. За това с усмивка и на пред.
Желая ви успех ( и на себе си де ) , но аз нямам навика да обвинявам друг, за моите си грешки. Ако ме скъсат ще е защото не съм се подготвила достатъчно много. Но истината е, че ако решат да те късат ще го направят, но не смятам, че има хора с толкова много свободно време, че за удоволствие да се занимават с поправки и ликвидации. Доцент Чобанов държи на авторитета си, което трябва да прави всеки самоуважаващ се човек
Активен
"Образованието е това, което ти остава в главата след като забравиш всичко, което са те учили"
Алберт Айнщайн

Tears_dont_fall

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #56 -: 02.02.2008, 18:55:26 »

значи аз лично сега на 16 ще се явявам за 4 път при доцент Чобанов.Първият път изпитът беше писмен и аз си написах и трите теми,но не знам защо бях скъсана,след което на поправката бях много болна,не бях учила и естествено бях скъсана.А на ликвидацията сичко си бях научила,но преди да седна да говоря Чобанов се караше с някакво момиче и аз се стресирах и не можах нищо да кажа.Общо взето не обвинявам него ,че не можай да си взема изпита на ликвидацията,но спрямо някои мои колеги беше несправедлив,да се надяваме ,че този път ще ни е за последно на всички,които имам невзетия изпит увод в общото езикознание  късмет на всички  :D :-)
Активен
If I die Tomorrow
as the minutes fade away
I cant remember
Have I said all I can say?
Your my everything
You make me feel so alive
If I die tomorrow....

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #57 -: 03.02.2008, 11:40:43 »

sun_flower , пожелавам ти да си една от приблизително десетимата, които ще вземат тоя изпит на тази дата, защото в противен случай, ще разбереш, че не винаги, когато си учил, си взимаш изпита. И аз съм мислела, че като си знам, няма къде да се хванат, но явно винаги има... особено ако е прехвърлен лимита на тези 10 човека...  :wink:
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

Erelwind

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #58 -: 03.02.2008, 14:28:15 »

а някой може ли да даде инфо за Козарова и Янев?
Активен

sun_flower

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #59 -: 03.02.2008, 20:18:13 »

Gabby,сигурна съм,че и този момент го има-всеки преподавател може да те пипне с нещо,което незнаеш,но мисалта ми беше,че нагативизмът си окзва влияние и за съжаление в лоша посока.............. :wink:
Активен