argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За акредитацията на ЮФ!!!!?????  (Прочетена 7329 пъти)

realist 19

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

 Акредитацията на Юф започна.И какво от това?Какво ще ми даде тя?Може би лъжлив престиж,може би един аргумент в моя полза, когато спора с "колегите си юристи от СУ"А МОЖЕ БИ НЯКАКВО ДОПЪЛНЕНИЕ КЪМ НЕСИГУРНИТЕ НИ ДИПЛОМИ-ЕКВИВАЛЕНТ НА "ОБЕКТИВНИТЕ ЕВРОПЕЙСКИ КРИТЕРИИ" към които ПУ ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ се е запътил.Не знам, може би попитайте представителката на ЮФ в СС!!!Попитайте я и ще следва мощна пледуария в защита на възможно най-високата акредитация на ЮФ към ПУ(ще се изтъква за по добрата реализация на студенти,ще последва цитиране на ЗВО,кредитната система...)|Когато говоря за акредитацията на нашия ЮФ
говоря за акредитацията на" ВИСШИТЕ"училища в България ВЪОБЩЕ.Както би се изразил един наш преподавател това не акредитация ,а просто излагация.Доказателството ще го намерите в интернет страницата на БАН-пародия на"обективно" оценяване по"обективни"критерии.А що се отнася за ЮФ на ПУ винаги съм се ГОРДЯЛ,че е уча в него,когато е трябвало съм го и критикувал. УТРЕ КОЛЕГИ КОГАТО РАЗГОВАРЯТЕ С АКРЕДИТАЦИОННАТА КОМИСИЯ ЗА АКРЕДИТАЦИЯТА НА ЮФ КАЖЕТЕ ТОВА КОЕТО МИСЛИТЕ,НЕ ТОВА КОЕТО ТРЯБВА.НЕ ГО ПРАВЕТЕ ЗА ЮФ,НЕ ГО ПРАВЕТЕ ЗА ПРЕПОДАВАТЕЛИТЕ ИЛИ ЗА СС,НАПРАВЕТЕ ГО ЗА СЕБЕСИ.
Активен
Истината е само една,но и

H.P.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Da se poglednem v ochite
« Отговор #1 -: 22.02.2007, 20:22:41 »

Dragi kolega!
Prochetoh s interes "kritichnite" vi dumi kum akreditaciata na Juridicheskia fakultet.
Az sum edin ot avtorite na Doklada-samoocenka za akreditaciata na fakulteta i sum na razpolojenie da otgovarian na vsichki vaprosi i neyasnoti. Kazvam se Hristo Paunov i sum asistent po Konstitucionno pravo.
Bih se radval da ne stoite anonimen zad nick-a si, a da se vidim i da pogovorim ochi v ochi - shte mi e interesna vashata gledna tochka.
Do skoro!
Активен
Симпатията е взаимна!
Христо Паунов

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #2 -: 22.02.2007, 23:48:07 »

Не знам, може би попитайте представителката на ЮФ в СС!!!Попитайте я и ще следва мощна пледуария в защита на възможно най-високата акредитация на ЮФ към ПУ(ще се изтъква за по добрата реализация на студенти,ще последва цитиране на ЗВО,кредитната система...)

Колега не ми стана ясно как разбрахте какво точно ще отговоря. На мен лично ми омръзна да повтарям
едно и също. Не целя да убеждавам когото и да било в личните си виждания. Просто изтъквам аргументите си. Аз не казвам, че ЮФ е перфектен, никога не съм твърдяла подобно нещо. Но когато обичаш нещо, просто го приемаш с недостатъците му и се стремиш да помогниш за отстраняването им. ЮФ си има проблеми-това е факт, но вместо само да критикуваме не може ли да помогнем по някакъв начин. Предполагам ме познавате и знаете как да се свържите с мен, така че ако поставите на масата конкретен проблем ще направим всичко възможно той да бъде отстранен. Ако ли не здраве да е. Поставя се за цел в дългосрочен план.
А относно акредитацията... разбира се, че искам максимална оценка за максимален срок. Защото все пак други ЮФ-ти са я получили, а не може да се каже, че те стоят на по-предна позиция в сравнение с нашия. А и критериите са такива, каквито са ги измислили, а това дали се покриват - напълно възможно.

УТРЕ КОЛЕГИ КОГАТО РАЗГОВАРЯТЕ С АКРЕДИТАЦИОННАТА КОМИСИЯ ЗА АКРЕДИТАЦИЯТА НА ЮФ КАЖЕТЕ ТОВА КОЕТО МИСЛИТЕ,НЕ ТОВА КОЕТО ТРЯБВА.НЕ ГО ПРАВЕТЕ ЗА ЮФ,НЕ ГО ПРАВЕТЕ ЗА ПРЕПОДАВАТЕЛИТЕ ИЛИ ЗА СС,НАПРАВЕТЕ ГО ЗА СЕБЕСИ.

Аз не мисля, че някой е призовавал към нещо друго. Колегите могат да си кажат спокойно мнението, но нека срещата не се превръща в оплаквалница.
Активен

fair

  • Гост
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #3 -: 23.02.2007, 17:18:00 »

След като се вдигна толкова шум покрай акредитацията на ЮФ, мисля, че ще е интересно да споделите как върви... поне на мен ще ми е интересно да разбера :-)
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #4 -: 23.02.2007, 17:51:25 »

Акредитацията на ЮФ върви перфектно и много добре засега. Експертната група е тук и утре до обяд. Днес беше срещата със студенти. Тя мина изключително ползотворно както за студентите, така и за комисията, понеже последната получи доста инфо от колегите. Като цяло изказаните мнения на колеги бяха в положителна насока. Не твърдяха, че при нас нещата са идеални, но все пак в сравнение с останалите факултети сме доста напред с материала.
Активен

fair

  • Гост
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #5 -: 23.02.2007, 18:13:52 »

Браво :bravo: Ще е много добре, ако ЮФ получи възможно най-високата оценка.
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #6 -: 23.02.2007, 18:25:36 »

Браво :bravo: Ще е много добре, ако ЮФ получи възможно най-високата оценка.

И аз на това се надявам. Но имам усещането, че оценката ще е Много добра и ще е за максималния срок. Рядко интуицията ми ме лъже.
Активен

realist 19

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #7 -: 26.02.2007, 09:46:19 »

НЕ ЗНАМ КОЙ КУРС ВСЪЩНОСТ ЩЕ ОГРЕЕ ТАЗИ АКРЕДИТАЦИЯ.ДОЛКОТО РАЗБРАХ ТЯ СЕ ДАВА С 5 ГОДИНИ НАЗАД СЛЕДОВАТЕЛНО ОТ НЕЯ ЩЕ СЕ "ПОЛЗВАТ"САМО 4ти и 5ти КУРС.ВСЕ ПАК Е ГОЛЯМ УСПЕХ ЧЕ КОМИСИЯТА ОСТАНА "ДОВОЛНА".НА СРЕЩАТА ОБАЧЕ ОСТАНАХ ВТРЕЩЕН -ЗА ПРОБЛЕМИТЕ НА ЮФ НЕ СЕ ГОВОРЕШЕ(И АЗ НЕ ПОСМЯХ)ИЗКАРАХМЕ СЕ НАЙ-ВЕЛИКИ КАТО МЕЖДУ ДРУГОТО СГОРДОСТ ЗАЯВЯВЯХМЕ ЧЕ В НАШИЯ ВАШ ЮФ НЯМА КОРУПЦИЯ,НЕ СЕ ПРЕПИСВА,ОЦЕНЯВАНЕТО Е ОБЕКТИВНО....НЕ ЗНАМ ДАНО ДА Е ТАКА (А ВИЕ КАК МИСЛИТЕ?).....И ДОКАТО СИ МИСЛЯ ЗА ТЕЗЕ НЕОСНОВАТЕЛНИ ПРОЗРЕНИЯ СЪВСЕМ НЕНАДЕЙНО ВИЖДАМ НА ТАБЛОТО НА ЮФ ИНФОРМАЦИЯ ЗА ТЕЗЕ СТУДЕНТИ КОИТО, ИСКАТ ДА СЕ ПРЕВЪРЛЯТ В НАШИЯ ЮФ СРЕЩУ АКАДЕМИЧНО УСТАНОВЕНАТА СУМА ПАРИ,НАЗОВАВАЙКИ Я КАТО ДАРЕНИЕ.САМИ ЗНАЕТЕ КАКЪВ ДОГОВОР Е ДАРЕНИЕТО ОТ САМИЯ ЛЮБИМ НА ВСИЧКИ СТ.АС ШОПОВ.......ЧЕСТИТО КОЛЕГИ ВИЕ ИЗВОЮВАХТЕ СВОЕТО!!!
Активен
Истината е само една,но и

stug

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #8 -: 26.02.2007, 10:14:11 »

Първо, можеш да не пишеш с главни букви.
Не съм бил на срещата и не знам какво се е говорило. Накратко - не мога да се закълна, че няма корупция, това е нещо, което става между двама. Че няма практика на корупция е така - там, където има, това се знае прекрасно и отдалеч. Преписването - проблем. Идва от архаичните изпитни формати. Оценяването - винаги спорен въпрос, пак архаични формати.
Та какво са "извоювали" колегите ти?
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #9 -: 26.02.2007, 11:54:07 »

РЕАЛИСТ 19 писането с главни букви е равностойно на крещене-не мисля, че някой от потребителите заслужава да му се крещи-най-малкото некултурно е. По-лесно може да убедиш някой в правотата на твоята гледна точка, ако му говориш спокойно и без много емоции. Емоциите понякога не са добър съветник.

НЕ ЗНАМ КОЙ КУРС ВСЪЩНОСТ ЩЕ ОГРЕЕ ТАЗИ АКРЕДИТАЦИЯ.ДОЛКОТО РАЗБРАХ ТЯ СЕ ДАВА С 5 ГОДИНИ НАЗАД СЛЕДОВАТЕЛНО ОТ НЕЯ ЩЕ СЕ "ПОЛЗВАТ"САМО 4ти и 5ти КУРС.

От акредитацията се ползват всички студенти. Ако ти е по-приятно да учиш в неакредитиран университет, моля. Такива колкото искаш. Все пак никой не е вкаран тук на сила.

НА СРЕЩАТА ОБАЧЕ ОСТАНАХ ВТРЕЩЕН -ЗА ПРОБЛЕМИТЕ НА ЮФ НЕ СЕ ГОВОРЕШЕ(И АЗ НЕ ПОСМЯХ)ИЗКАРАХМЕ СЕ НАЙ-ВЕЛИКИ КАТО МЕЖДУ ДРУГОТО СГОРДОСТ ЗАЯВЯВЯХМЕ ЧЕ В НАШИЯ ВАШ ЮФ НЯМА КОРУПЦИЯ,НЕ СЕ ПРЕПИСВА,ОЦЕНЯВАНЕТО Е ОБЕКТИВНО...НЕ ЗНАМ ДАНО ДА Е ТАКА (А ВИЕ КАК МИСЛИТЕ?)

Ами какво да говорим за проблемите и да отегчаваме хората. Те сами, както видя предполагам, казаха че им е пределно ясно, че както във всеки факултет и в този има проблеми. Поне нашите не са чак толкова втрещяващи както в другите факултети (за пример виж следната дискусия: http://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?topic=2979.msg24305#new)
А за корупцията както stug каза тук поне не е практика. Имаш ли наблюдения в други юридически факултети, защото аз имам и знам как ти искат пари директно за най-елементарни неща като академична справка, взимане на изпит, заверка и пр. Така, че моля те спести си тези негативни емоции, защото можеше и да е много по зле.
За преписването... Не си спомням някой да каза, че в ЮФ не се преписва никога. Просто се спомена, че повечето ни изпити са устни и по този начин няма как да се препише на тях.

И ДОКАТО СИ МИСЛЯ ЗА ТЕЗЕ НЕОСНОВАТЕЛНИ ПРОЗРЕНИЯ СЪВСЕМ НЕНАДЕЙНО ВИЖДАМ НА ТАБЛОТО НА ЮФ ИНФОРМАЦИЯ ЗА ТЕЗЕ СТУДЕНТИ КОИТО, ИСКАТ ДА СЕ ПРЕВЪРЛЯТ В НАШИЯ ЮФ СРЕЩУ АКАДЕМИЧНО УСТАНОВЕНАТА СУМА ПАРИ,НАЗОВАВАЙКИ Я КАТО ДАРЕНИЕ.САМИ ЗНАЕТЕ КАКЪВ ДОГОВОР Е ДАРЕНИЕТО ОТ САМИЯ ЛЮБИМ НА ВСИЧКИ СТ.АС ШОПОВ.......ЧЕСТИТО КОЛЕГИ ВИЕ ИЗВОЮВАХТЕ СВОЕТО!!!

А колкото до въпросното дарение - то е напълно легитимно и няма нищо лошо в това. След като така или иначе законово е позволено студенти от други ВУЗ-ове да се прехвърлят в нашия защо това да не се заплаща и парите да се използват за факултета. Корупция е ако пари се дават на ръка под масата. Скоро ще публикуват една моя статия в едно интернет списание за корупцията и ще ти пратя линк да прочетеш какво точно е курупцията. Освен това много се говори за корупция, а някой да е направил нещо?! Ти имаш ли наблюдения?! И ако имаш защо не си се противопоставил по някакъв начин?!

ЧЕСТИТО КОЛЕГИ ВИЕ ИЗВОЮВАХТЕ СВОЕТО!!!

За какво точно сме се борили и какво ссме извоювали според теб?! А и ако мислиш, че акредитацията зависи само или поне почти изцяло от студентите много грешиш. Крайната оценка за акредитацията на университета се изготви в следствие на проверка по 12 критерия в 3 основни сфери, а именно образователна, изследователска и управленска. Изготвени са общо 276 оценки по тези критерии. Процедурата за отделните факултети е идентична. Така, че представиси колко малка е ролята на студентите...
Активен

Gogov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #10 -: 26.02.2007, 17:03:25 »

С интерес прочетох мненията по темата! С огорчение забелязвам, че и някои колеги има силно изразена негатовна нагласа! Вярно е, че се преписва, вероятно има и корупция (макар че аз лично не съм се сблъсквал с нея). Но в крайна сметка нещата наистина не са толкова зле! Мисля, че "можеше и да е по-лошо", както отбеляза Kelly Mutu. Честно казано, обаче, това е много порочно разсъждение, което може да доведе до тенденция към приемане на негативите като нещо нормално. А това е много опасно и не трябва да се допуска, тъй като води до деморализация и липса на стимул за развитие!
Колкото до срещата с комисията, разговорът се водеше повече в посока защо сме избрали ЮФ на ПУ, както и обсъждания колко са "лоши" останалите ЮФ и в частност този на СУ. Може би това се дължи на желание у някои колеги да се обичават там! Лично аз смятам, че е неправилно да се въведе абсолютна забрана за прехвърляне на студенти от ЮФ на ПУ в ЮФ на СУ. Тези, които не са доволни от ситуацията, могат да кандидатстват по общия ред в ЮФ на СУ. Но в никакъв случай не трябва да се оспорват достойнствата на ЮФ на ПУ! Не мисля, че тук е мястото да се изброяват. Така или иначе, те съществуват! И не трябва да се пренебрегват!
Активен
"Радвай се на този момент. Този момент е твоя живот."

Dana_Scully

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #11 -: 26.02.2007, 18:55:14 »

 :DПрав си, колега Gogov и аз не смятам че ЮФ на ПУ е с нещо по-некачествен от този на СУ, просто софийският съществува от много по-дълго време, той е първият в страната ни и съответно е създал традициите в България по отношение на преподаването на право и правни науки.
Но и ние по нищо не им отстъпваме, дори смея да твърдя, че в много отношения сме дори по-добри от тях! Става въпрос за сериозността и задълбочеността на преподаването, както и за реалните възможности, които се предоставят на студентите, които наистина ИСКАТ да научат нещо - никой и никога не ни е спрял да попитаме преподаватели и асистенти за нещата, от които се интересуваме. Дори повече - те се радват, ако могат да ни насочат по някакъв начин към практическа реализация на знанията ни.
Колкото до административните проблеми, преписването, корупцията (за последното не мога да твърдя, че съществува със сигурност в нашия факултет), това са неща "от кухнята", проблеми, с които се сблъсква всеки факултет в страната, било то на частен или държавен университет, особено тези, в които се преподават желани и престижни специалности.
Като цяло считам, че в ЮФ на ПУ може да се получи качествено образование и реални знания, стига разбира се самият студент да желае да ги получи!
Защото наистина "насила хубост не става", а и никой не е задържан пряко волята си да учи при нас, нали!
Активен
Time conceals a secret benevolence returning us what we have lost by the Wisdom and the Memories.

realist 19

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #12 -: 26.02.2007, 21:58:27 »

Не знам кой се засяга от това че пиша с главни букви, когато някои във форума пишат още на латиница.Аз по принцип не крещя за разлика от мнагоуважаваната ми колега ДОНКА,против която нямам нищо против(не мога да отрека нейната "многофронтова"активност)Аз също познавам много студенти учещи право в СУ,ЮЗУ и ВТУ.ТЕ НЕ УЧАТ ПОВЕЧЕ ОТ НАС!!!Но надявам се не можете да ме накарате да не се съмнявам в "собствения "си факултет и университет.Не ви карам да не вярвате в него(защото самия аз  съм в него и винаги се гордея с него)Това ще е абсурдно ще граничи с мазохизъм и дори нихилизъм. Но най-малкото ще го хваля неснователно и ще си затварям очите пред проблеми които са факт (не претендирам че имам смелостта да ги казвам)На всякъде в ПУ ще чуете за неговите позитиви.Съгласен съм.Но това съм го чувал,вярно е! А за някои колеги (споменати по- горе)искам да кажа ,че е дабре да бъдат така безупречни и критични към своити приказки и поведение, все повече заприличащо на преподавателско.Това ще ги направи по-безупречни или точно обратното.?
Активен
Истината е само една,но и

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #13 -: 26.02.2007, 22:18:27 »

Като цяло считам, че в ЮФ на ПУ може да се получи качествено образование и реални знания, стига разбира се самият студент да желае да ги получи! Защото наистина "насила хубост не става", а и никой не е задържан пряко волята си да учи при нас, нали!

Няма как да не споделя точно в тази връзка едно много хубаво и кратко сравнение за тази именно ситуация, която научих от един преподавател от ПУ (не от нашия факултет) и което сравнение напълно описва и моето лично становище по въпроса.
Та....процесът на обучение е двустранен-преподавателят иска и се цели да научи студента, а студентът иска и се стреми да се научи. Думите на преподавателят бяха "За да бъдеш целунат трябва да си подадеш бузата". Може да ви се струва смешно на глед, но е изключително правилно. В случая преподавателя иска да целуне студента, сиреч да му предаде своите знания, а последният трябва да подаде бузата си, т.е. да иска и да се остави да бъде целунат, да възприеме тези знания или поне част от тях. Тук нещата опират на взаимна свързаност-то си е като двустранен договор. И двете страни поемат права и задължения, и двете страни трябва да искат и да целят постигането на резултата, предвиден в договора.

Аз по принцип не крещя за разлика от мнагоуважаваната ми колега ДОНКА,против която нямам нищо против(не мога да отрека нейната "многофронтова"активност)

Колега усещам, че не храните особено добри чувства към мен, но цялата тази ситуация е изключително смешна. Не си спомням да съм крещяла на някой колега. Аз по принцип не крещя. Ако съм ви засегнала с личното си мнение извинявам се. Но нямам намерение да влизам в конфликт нито с вас, нито с когото и да било. Има прекалено много по-полезни и весели неща, с които може да се занимае човек вместо да храни отрицателни чувства. Това за "многоуважавана" не му схванах смисъла...?! "Многофронтова"активност - какво против това, а и не съм чак толкова активна. А и това си ми е в природата. Не мога да стоя безучастно към нещо, в което всъщност съм и аз. За разлика от повечето студенти моят интерес към университета не се изчерпва само с това да си взема изпитите. Не съм молила никой за помощ, не очаквам подкрепа от никого, не търся разбиране. Правя го, защото това е личното ми усещане и начин на живот.

Но надявам се не можете да ме накарате да не се съмнявам в "собствения "си факултет и университет.

Не смятам, че някой има за цел да те накара да се откажеш от съмненията. Този форум има за цел да се обменят мнения и да се водят дискусии. Всеки има собствено мнение и то трябва да се уважава.

А за някои колеги (споменати по- горе)искам да кажа ,че е дабре да бъдат така безупречни и критични към своити приказки и поведение, все повече заприличащо на преподавателско.Това ще ги направи по-безупречни или точно обратното.?

Интересно...аз не твърдя, че съм безупречна и никога не съм се смятала за такава. Освен това аз не ви познавам, понеже явно ви е по-добре да си стоите зад ника, но определено мога да твърдя, че вие също не ме познавате. В противен случай щяхте да сте разбрали, че аз съм не просто критична към себе си, ами критиката която си отправям често пъти е в много по-голяма доза от необходимата. Не виждам какво ми е на приказките, както и на поведението-аз лично смятам, че си е ок. Ако на някой не му харесва също ок. Аз не се променям заради хората. Живея така, както се чувствам добре и не робувам на предразсъдъци.
"Преподавателско поведение"  :-D :-D :-D......Че това вече си е направо смешно. Днес чух (пак от един преподавател), че за всяко нещо, без значение какво трябва да се знаят две неща, а именно "защо" и "как". Така, че моля ви обяснете ми защо смятате, че поведението ми е такова и как точно това се проявява в действителност. А всъщност това лошо ли е или е положително?! И какво му е на поведението на преподавателите?
Активен

realist 19

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #14 -: 26.02.2007, 22:50:14 »

Права сте,не ВИ(Kelli_Mutu)познавам лично.Но в едно грешите ,за пореден път ще ви повторя, че към вас нямам негативно мнение.И това че ВИ изказвам свое мниние за нещо което съм забелязъл си е мое чисто субективно мнение.Това не означава че не оценявам какво правите за ЮФ и за мен индиректно.Конфликтът е  много хубаво нещо(всеки трябва даго има в себе си, при мен  виждате, че го има в повече )но трябва да ВИ кажа че нямам за цел такъв с ВАС.Впрочъм това ще е и моята линия на поведение в този форум,в който съм от скоро.Пожелавам ВИ да постигнете това за което се борите.И смятам ,че по отношение на моята тема казах това което исках да кажа и вече се изчерпах достатъчно.
Активен
Истината е само една,но и

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #15 -: 26.02.2007, 22:56:22 »

Супер РЕАЛИСТ 19. Както казахме всички ясно е, че проблеми има, но какво да прави човек. Каквото зависи от него го прави, а за останалото здраве да е. Гледай по-ведро на нещата ;).
Живи и здрави!
Активен

stug

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #16 -: 27.02.2007, 01:37:42 »

След като емоциите леко поутихнаха, може ли да попитам РЕАЛИСТ19 кои са нещата, които най-много го дразнят в ЮФ. В 3 до 5 точки, да кажем.
Активен

realist 19

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #17 -: 27.02.2007, 14:06:35 »

Със сигурнаст няма да мога да ги изброя,просто не мога да бъда конкретен в момента.Но ще го направя след няколко дни.Трябва ми време за да не бъда пак голословен.До края на седмицата ще ги изброя като помисля отново върху тях.
Активен
Истината е само една,но и

stug

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #18 -: 27.02.2007, 14:38:48 »

Благодаря, ще ми е интересно да го прочета.
Активен

SUN`way

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
Re: За акредитацията на ЮФ!!!!?????
« Отговор #19 -: 01.03.2007, 02:26:57 »

И в крайна сметка каква оценка получи нашия любим факултет? ;] Максималната или... ?
Активен