argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: АНКЕТА: Кой преподавател ви харесва най-много?  (Прочетена 52383 пъти)

sweet_dreams

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Защо никъде не срещнах името на доц. Липчева? За мен няма по-ерудиран преподавател от нея, а лекциите й бяха елексир за душата ми :) Никога няма да забравя г-жа Пашова, от която съм научила най-много за българо-английския и англо-българския превод. Благодаря Ви! Вие поднасяхте знанията с разбиране, обръщахте внимание на всеки и поставяхте оценки обективно. Тук с радост видях имената на преподаватели като Козарова, Джельова, Чакърова, Христина Тончева и Соня Райчева. Но мисля, че задължително трябва да се добавят Липчева, Пашова, Модикян (как може да се пропусне!), Витана Костадинова, Куршумова. Тогава и аз ще гласувам в анкетата :)
Активен

flyaway

  • Гост

Янев,обичам си го :heart: :inlove:
Активен

loveman

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Добър преподавател от първи курс за мен е ас.Г. Петкова по латински език, както и Юлия Николова. Също така един доста модерен преподавател е и Светла Черпокова. За новите тепърва ще разбера.
Активен

Dorito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Много добър млад преподавател е д-р Александрова по АЗЕЛ   :bravo:
Активен

Dorito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Много добър млад преподавател е д-р Александрова по АЗЕЛ   :bravo:
Трябва да включите и д-р Александрова в гласуването...  Но и в изброените в анкетата имам фаворит  :D
Активен

Billy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

За мен Светла Черпокова е уникален човек и преподавател по АЗЕЛ
Активен

Dorito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

За мен Светла Черпокова е уникален човек и преподавател по АЗЕЛ

Да, така е наистина
Активен

laguna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Харесвам много преподаватели, понеже съм имала възможността да се срещна с голяма част от тях. Гласувах за Доц. Н. Нейчев, но понеже наи-големите ми фаворити не фигурират, ще ги изброя: Проф. С. Игов, Проф. Петков, Доц. В. Янев и Доц. И. Русков! Ако трябва да избера един от тях, гласувам с всичките си (евентуални) ръце за Доц. И. Русков! He rocks!
Активен

laguna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Аз се чудя какво правят тук имената на такива преподаватели като Соня Райчева и доц. Русков.Влагала много психология-друг път.През цялото време разказва някави истории(някои са интересни),обаче после като даде конспекта изведнъж зяпваш,защото нищо от него не е преподала.Освен това си има любимци и още преди изпита се знае кой каква оценка ще има!А  доц. Русков дори няма да го коментирам-няма по-самовлюбен от него в целия факултет.Аз гласувам с две ръце за доц. Нейчев и за доц. Янев (по л-ра след І световна война).И от двамата има какво да се научи, а мисля , че това е най-важното!
Силно те подкрепям в мнението ти за Доц. В. Янев и Доц. Н. Нейчев, но тъкмо обратното за Доц. И. Русков! Мисля, че и да е "самовлюбен", както ти казваш, ИМА ЗАЩО! Освен това, съвсем не е единственият!  Доц. Русков е прекрасен преподавател, много интересна личност с различно чувство за хумур  и симпатична обвивка!
Активен

Mesalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Гласувам и за Проф. Петков, Проф. Св. Игов, Доц. А. Бучков, Доц. В. Янев и за Доц. И. Русков ( с всички възможни крайници за последния:)))  :handshake: :bow:  :heart:
Активен

Lilly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 109

Ох,ще падна...много фенки има този доц.Русков  :-D  Да не започнете да припадате на лекцията в четвъртък ! ?
Активен

Mesalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Ох,ще падна...много фенки има този доц.Русков  :-D  Да не започнете да припадате на лекцията в четвъртък ! ?
 
За съжаление, вече приключихме с лекциите при него, но сега предстои най-интересното! Не знам дали има припаднали по време на лекция, но на изпита със сигурност ще "паднaт" повечето от нас! D:D: :-P
Активен

Dorito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Нека в анкетата да бъде включена и доц. Зидарова. Много добър преподавател е   :bravo:
« Последна редакция: 18.02.2011, 22:33:52 от Dorito »
Активен

ЦоневVSВлашки

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте!Казвам се Петър Цонев и желая да изкажа своите възхищения от гл.ас. Младен Влашки /негово ВЕЛИЧЕСТВО/ . Един невероятен преподавател с изключителни знания в сферата на АЗЕЛ,широка обща култура и непоклатими принципи! >>>>>>>>>>>>>>>>> Влашки-Президент ! <<<<<<<<<<<<<<<<<<
Активен

Ariel

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте!Казвам се Петър Цонев и желая да изкажа своите възхищения от гл.ас. Младен Влашки /негово ВЕЛИЧЕСТВО/ . Един невероятен преподавател с изключителни знания в сферата на АЗЕЛ,широка обща култура и непоклатими принципи! >>>>>>>>>>>>>>>>> Влашки-Президент ! <<<<<<<<<<<<<<<<<<
                                                                                                                                                                               Здравейте! Искам да изкажа мнението си относно темата - има много добри преподаватели в ПУ ,истински професионалисти и невероятни хора - например ас.Борян Янев, доц. Русков, доц. Гетова, ас. Д.Кръстев и още много.... но за мен една фигура се откроява и тя е тази на ас. Младен Влашки (преподавател по Античка и западноевропейска литература). Уникален професионалист, принципен, интелигентен и истински обича това, с което се занимава. :)
Активен

grafgin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67

Здравейте!Казвам се Петър Цонев и желая да изкажа своите възхищения от гл.ас. Младен Влашки /негово ВЕЛИЧЕСТВО/ . Един невероятен преподавател с изключителни знания в сферата на АЗЕЛ,широка обща култура и непоклатими принципи! >>>>>>>>>>>>>>>>> Влашки-Президент ! <<<<<<<<<<<<<<<<<<
                                                                                                                                                                               Здравейте! Искам да изкажа мнението си относно темата - има много добри преподаватели в ПУ ,истински професионалисти и невероятни хора - например ас.Борян Янев, доц. Русков, доц. Гетова, ас. Д.Кръстев и още много.... но за мен една фигура се откроява и тя е тази на ас. Младен Влашки (преподавател по Античка и западноевропейска литература). Уникален професионалист, принципен, интелигентен и истински обича това, с което се занимава. :)
Гледам, че има впечатлени и от Влашки.Ще ви кажа с какво аз ще го запомня:

"- Колежке, четохте ли "Илияда ?
- Да, запознах се с произведението!
-Запознахте се значи, много интересно..А къде се зпознахте?- в мола, в дисоктеката... :-D :-D :-D?"
или пък:
"-Гледаш я красиво, интелигентно момиче, но когато си отвори устата- убийственото хасковско начечие те зашеметява и не успяваш да обърнеш достатъчно  внимание на двата татуирани дракона, които излизат от задника и..." Поне при нас семинарите протичах така, слушахме за нещата от живота, но не и за АЗЕЛ и за това беше запонящо се. Аз не бих го номинирал в тази анкета
Активен

Dorito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Напълно съм съгласна с grafgin...
« Последна редакция: 09.03.2011, 19:01:18 от Dorito »
Активен

FIFPlovdiv

  • Гост

Не съм от този факултет, но специалността ми е такава, че повечето са ми преподавали  :-)

Сред фаворитите ми са :

Събина Вълчанова по старобългарски (знам какво ще кажете, ама си ме кефи, ПЪК !  :-D )
Ваня Гайдаджиева по диалектология
Борян Янев по езикознание
Марияна Куршумова по съвременен български език
Милена Динева по възрожденска литература ( още не ми е минал изпита, ама е мила и симпатична  :sun: )
« Последна редакция: 25.03.2011, 02:35:27 от FIFPlovdiv »
Активен

V.Taneva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Д-р Соня Александрова е моята любимка,заради такива преподаватели като нея си струва да ходиш в университета!Една от най-вдъхновяващите и прекрасни личности,които съм срещала! :heart: :sun: :heart:
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/

Здравейте!Казвам се Петър Цонев и желая да изкажа своите възхищения от гл.ас. Младен Влашки /негово ВЕЛИЧЕСТВО/ . Един невероятен преподавател с изключителни знания в сферата на АЗЕЛ,широка обща култура и непоклатими принципи! >>>>>>>>>>>>>>>>> Влашки-Президент ! <<<<<<<<<<<<<<<<<<
                                                                                                                                                                               Здравейте! Искам да изкажа мнението си относно темата - има много добри преподаватели в ПУ ,истински професионалисти и невероятни хора - например ас.Борян Янев, доц. Русков, доц. Гетова, ас. Д.Кръстев и още много.... но за мен една фигура се откроява и тя е тази на ас. Младен Влашки (преподавател по Античка и западноевропейска литература). Уникален професионалист, принципен, интелигентен и истински обича това, с което се занимава. :)
Гледам, че има впечатлени и от Влашки.Ще ви кажа с какво аз ще го запомня:

"- Колежке, четохте ли "Илияда ?
- Да, запознах се с произведението!
-Запознахте се значи, много интересно..А къде се зпознахте?- в мола, в дисоктеката... :-D :-D :-D?"
или пък:
"-Гледаш я красиво, интелигентно момиче, но когато си отвори устата- убийственото хасковско начечие те зашеметява и не успяваш да обърнеш достатъчно  внимание на двата татуирани дракона, които излизат от задника и..." Поне при нас семинарите протичах така, слушахме за нещата от живота, но не и за АЗЕЛ и за това беше запонящо се. Аз не бих го номинирал в тази анкета
Хахахахаха при Влашки все път беше смях, просто човека е от преподавателите, които обичат да разнообразяват нещата с шеги и под формата на шега понякога прави, така че да разбереш нещата, макар че не пропускаше да ни каже колко сме тъпи всеки път когато имаше възможност :D :D :D но аз при него се забавлявах, беше ми интересно и разказва нещата увлекателно :)
Активен