argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: АНКЕТА: Кой преподавател ви харесва най-много?  (Прочетена 52370 пъти)

Лунатик

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

Доц. Бучков  :bow:
Активен

me4eSdaire

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

То ако е за харесването - харесваме ги всичките!!! С изключение на Цоков - той е за едно друго заведение.
Но преподавател, който ще помня цял живот е Младен Влашки!!! Keep rocking!!!  :rock:
Активен

kefalcho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Я дай една анкетка за най-нехаресван.
Активен

klio_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

Доц. Бучков  :bow:

Аз също съм за доц. Атанас Бучков  :bow: . Защо го нямаше в анкетата? :s: Иначе от предложените съм за доц. Иван Чобанов.  8-) Ще го помня винаги, защото лекциите бяха уникални при него. Няма да забравя как един от многото пъти ни разсмя.По време на лекция непрекъснато колеги отваряха вратата и беше много неприятно.Ние знаехме, че има поправка на тази дата. Доц. Чобанов каза следното : " Не се притеснявайте. Те не напират да покажат знания. За тях е важен олимпийският принцип, важно е участието. "  :rock:
 Между другото и ас. Борян Янев е супер. И двамата ме накараха да харесам лингвистиката като дисциплина.  :-P
Активен
Bid my blood to run...

shahrazad

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Напишете имената на всички от ФФ
Активен

nintendo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Трябва да си мазохост, за да гласуваш за Чобито !  :-o
Активен

Антония

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет

Трябва да си мазохост, за да гласуваш за Чобито !  :-o

Може. Аз от тук изброените не виждам за кой може да се гласува особено. Естествено не всички са ми преподавали. Аз лично бих си дала гласа и за Чобанов. Кефи ме как преподава. Лекциите са му синтезирани и лесно се готвиш от тях за изпита. Естествено често на изпит го удря на емоции, та човек не знае дали няма да го скъса, ей така за спорта. Ама иначе е един от малкото при който лекциите са ми били приятни и не ми се е приспивало.
Активен

sisilcheto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

Много хора липсват! Какво ще кажете за Соня Райчева? :D
Активен
Радвай се на живота! Един ден настоящето ще е доброто старо време, което много ще ти липсва! ;)

Fanita4

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
  • ELF

Да, Соня Райчева!!!!  :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:  :y:
Активен
Success is getting what you want, happiness is wanting what you get!

Dorito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Най-прекрасният преподавател в ПУ е Ваня Гайдаджиева!!!  :-*
Активен

filip88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Хора ,само един път е отразен   глас за доц. Калудова ,за мен тя е преподавател ,който заслужава  уважение  ! :bow:

 На второ място гласувам за доц.д-р Гетова  ,страхотен преподавател .
Също д-р Стойккова от руската катедра ,гл .ас .Шкодрова!
Ами проф. Сапарев ?Ами той също е супер  ,страхотен лектор  със :bow: страхотно чувство  за хумор
Активен

kirova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Аз да кажа кой не харесвам.Това е ст.ас.Събина Вълчанова по старобългарски език.Тя не стига че не прилича на жена и не се поддържа ами завижда и на студентките.Почти всички са скъсани при нея на изпитите.А и не блести с някакви знания!
Активен

Лунатик

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

kirova, адски смешно изказване!  :drunk: Сигурна съм, че дори идея си нямаш как изглежда отстрани...  :-D :-D :-D Човек, който в 3-4 изречения текст прави няколко основни грешки, си позволява да каже за ст. ас. Вълчанова, че "не блести с особени знания".  :-D Сякаш е възможно да ви се съизмерят системите, че да направиш такова радикално заключение за нея.  :-D Другото, което ще ти кажа, е, че дори 3 дни да мислиш по въпроса (не зная как ти се отдава мисленето, можеш да си вземеш колкото са ти необходими дни), пак няма да намериш дори едно-единствено нещо, заради което преподавателката да ти завижда. Всъщност, мисля, че и ти самата много добре знаеш защо си скъсана, така че е абсолютно безсмислен този коментар, но все пак... ето ти друго мнение по въпроса, който толкова те вълнува.  :wink:
Активен

okkkkk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

и всичките преподаватели заедно - един не струват , е поне тези , които познавам от изброените  :?
Активен

RoSeNcEtO

  • Гост

Браво на ас. Янев, води класацията убедително  :bravo:
Активен

Iancheto_891

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Борян Янев :bow:
Активен

Иван Георгиев

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
  • "Да познаеш себе си-това значи да откриеш вечната
Re: Кой преподавател ви харесва най-много?
« Отговор #116 -: 03.09.2009, 14:00:04 »

Аз пък с пет ръце и сто пръста гласувам за доц. Юлия Николова!!!
И се чудя как може да не я споменавате!  :?
Аз съм напълно съгласен с теб!  :-)
Активен
Елин Пелин-the best!

p6ebem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 219
Re: Кой преподавател ви харесва най-много?
« Отговор #117 -: 03.09.2009, 14:39:56 »

Аз пък с пет ръце и сто пръста гласувам за доц. Юлия Николова!!!
И се чудя как може да не я споменавате!  :?
Аз съм напълно съгласен с теб!  :-)

Съжалявам за допуснатата грешка :) Всичко вече е поправено. Не забравяйте обаче, че преподавателите съм ги вкарал в анкетата от предложенията на всички колеги и тези, които имаха най-много гласове в началото влезнаха първи, а по-късно само съм добавял още ваши предложения и съм махал тези, които въобще не напредват в класацията...
Всичко така или иначе продължава :) Кажете и на колегите си да гласуват и при нови и добри предложения - казвайте - няма да имам нищо против да добавя още някой стига той да си струва като преподавател :)
Активен

grafgin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67

В трети курс се впечатлих от доц. Христина Тончева- историческа лингвистика(никой не и харесва дисциплината но това не я прави по-малко силен кадър).Елена Гетова също е страхотен професионалист, чиито лекции са чисти монографии. Но на върха си остава най-големият шеф- проф.дфн. ИВАН КУЦАРОВ! Няма по разчупен маниер на преподаване от неговия, поне до 4-ти курс не съм срещал
Активен

p6ebem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 219

Куцаров е страхотен! Когато ни е преподавал винаги съм имал чувството, че той е приятел с нас, а не преподавател, пък камо ли ректор!!! Винаги е предавал материята по много интересен начин :) :y:
Активен