argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: АНКЕТА: Кой преподавател ви харесва най-много?  (Прочетена 52214 пъти)

Стеленцетоо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 104

На първо място Куцаров- много ми харесват лекциите при него и всичко се разбира :)
На второ- ас. Кръстев- няма какво да кажа, страхотен е!
На трето слагам Чобанов- всички може да мислят, че е строг, но на мен лично ми харесва как преподава.
На следващо място, но не и на последно слагам учителките ни по полски език...страхотни са и двете :)

Gogata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Напълно съм съгласен със Стела!Лили Кънчева заслужава да бъде в класацията! :y:
Активен
Live in drive,drive in live and feel the beat of your Cuore Sportivo!

Стеленцетоо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 104

Напълно съм съгласен със Стела!Лили Кънчева заслужава да бъде в класацията! :y:
Както и Мария Иванова :) И двете са супер :)

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547

с 2 ръце з ректора :-D
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

Agarvaen

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

В анкетата гласувах за г-н Куцаров, но колеги!!Колеги!!!Особено тези от АФ - защо никой не е споменал Сашко Павлов?  :-D Няма по-свестен и "нестандартен" преподавател от него.
Активен
Не на мъртъвци,не върху кости се крепи България, а на духа на своите светци.

malvinarium

  • Гост

Кръстев съвсем заслужено обира симпатиите на повечето от студентите.
Много добър и естествен човек е, никога няма да те накара да се почувстваш неловко, когато не знаеш нещо, винаги обяснява старателно и ясно, обръща внимание на всеки.
Даже се старае да запомни имената на студентите и упражненията са доста приятни  :-) .
Активен

Lanna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45

Кръстев съвсем заслужено обира симпатиите на повечето от студентите.
Много добър и естествен човек е, никога няма да те накара да се почувстваш неловко, когато не знаеш нещо, винаги обяснява старателно и ясно, обръща внимание на всеки.
Даже се старае да запомни имената на студентите и упражненията са доста приятни  :-) .

Кръстев е единственият на фона на останалите за който мението ми не се промени по никакъв начин-от самото начало и досега мисля че е перфектен.  :D Има прекрасно отношение към всички, дори и към тези, които не го заслужават и винаги се стреми да помага с каквото може.Обяснява така, че да не се чудиш какво иска да ти каже, а да го разбереш от първо слушане, т.е. достъпен език.Все пак сме първи курс-зайчета! :-P Напълно съм съгласна с всичко от поста на Дива Орхидея!
Жалко че няма да имам повече упражнения при този човек! :s:
Активен

suzy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Колеги,защо сте пропуснали Ели Гетова?! Тя е страхотен преподавател,перфектен професионалист,въобще за мен тя е много добра!   
Активен

bbb

  • Гост

На мен ми харесва адски много доц. Чобанов,респектира ме със строгия си вид и буди възхищение.Чувала съм,че на изпита при него много студенти не минават и какви ли не истории,но въпреки вичко за мен той е изключителен авторитет....А за Кръстев само суперлативи!!!!!Уникален преподавател,с толкова топло излъчване,наистина е страхотен.....Имам си и други фаворити,но като гледам не са включени в класацията,като доц.Пенев по старобългарски например,много ми е весело по време на лекциите му  :-D
« Последна редакция: 07.02.2008, 15:17:09 от bbb »
Активен

malvinarium

  • Гост

Доц. Пенев по Старобългарски език е уникален ! Нито една лекция не съм изпуснала при него, страшно интересен човек е, умее да преподава материала много добре, заинтригуващо и интересно. Притежава чувство за хумор ( нещо,което  е чуждо за доста преподаватели ).Много точен - никога не закъснява и с 1 мин. за лекциите ( няма как да не се забележи това на фона на някои,които постоянно закъсняват с поне 30-40 мин. ) Казват, че трудно се взима изпит при него, но мисля, че човекът си е прав да къса, гледайки начина, по който много колеги подхождат към материала и "редовността" им на лекциите и упражненията.
Активен

cleopatra

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Поздравления за анкетата,пуснаха ни такава на държавния изпит,докато чакахме темите. За мен на първо място винаги си остава Соня Райчева,но с нея ще се срещнете в 4ти курс. Предметът й е методика на обучението по литература,но в него тя влага много психология. Лекциите й са уникални,повярвайте ми! Сред любимците ми са Клео Протохристова, Николай Нейчев, Огнян Сапарев и Веско Василев,но последния вече не преподава на фололози.
Активен

ElItO

  • Гост

С две ръце подкрепям cleopatra за Соня Райчева :y:
Активен

^Sick^Boy^

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • http://andraste.cyber.cz/temp/klaves.gif
    • http://andraste.cyber.cz/temp/klaves.gif

КРАСИ ЧАКЪРОВА -- THE BEST  :bravo:
Активен
Sponte sua numerous carmen veniebat ad aptos et quod tentabam dicere versus erat

kopchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Доц. Чакърова!В нейните лекции всичко е свежо. И след як запой да отидеш, изтрезняваш.  А и главата почва да работи морфологично.
Активен

Erelwind

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72

Сашко Павлов и Янев :)
Активен

Соничка

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Аз се чудя какво правят тук имената на такива преподаватели като Соня Райчева и доц. Русков.Влагала много психология-друг път.През цялото време разказва някави истории(някои са интересни),обаче после като даде конспекта изведнъж зяпваш,защото нищо от него не е преподала.Освен това си има любимци и още преди изпита се знае кой каква оценка ще има!А  доц. Русков дори няма да го коментирам-няма по-самовлюбен от него в целия факултет.Аз гласувам с две ръце за доц. Нейчев и за доц. Янев (по л-ра след І световна война).И от двамата има какво да се научи, а мисля , че това е най-важното!
Активен

Allisa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Доц. Чакърова е прекрасен човек и изключителен преподавател! Радвам се, че съм имала късмета да бъда нейна студентка.
Активен

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook

От гореспоменатите преподаватели единствено доц. Чобанов ми е преподавал. Нямам какво да кажа срещу него. Единственото, което мога и ще кажа, е, че един преподавател трябва да бъде строг със студентите си, за да не му се качват на главата.
А освен това, всички преподаватели, които са чели лекции на моя курс, са страхотни. Няма да ги изброявам, за да не пропусна някого.
Искрено уважавам всеки един от преподавателите си и им се възхищавам, че в тези трудни времена намират сили, време, нерви и търпение, за да ни научат на нещо.   :bravo:
« Последна редакция: 16.03.2008, 18:57:07 от dlateva »
Активен
Love, love and love.

zlatina_trapoklovo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
  • Обичах, следователно живях!

aaaaa puk na men liubimite mi sa mnogo, obache Neichev......
e nqma takiva drugi hora kato nego, mnoooogo e istinski i vijda vsichko po neobiknoven nachin, za men lekciite pri nego bqha nqkakvo strahotno izjivqvane :inlove:
Активен
...вярвай - пролетта ни
недосънуван сън не ще остане
и ти при мене ще се върнеш пак!...

weedmactep

  • Гост

Аз съм за няколко имена. Първото и най, най, като име бих посочил Доц. Краси Чакърова. Е няма такъв човек. Наистина. Нека господ здраве да и дава вовеки. Госпожооооооо, едва ли четете тия глупости, но да знаете че ви ценя многооооо. Но така или иначе вие го знаете де..... На равно място с нея поставам двете Многоуважаеми дами, без които, университета не би бил същия. Говоря за Анелия Ставрева и Румито Илиева. Също превъзходни по своята същност жени. Без никой да се сърди, или да не си прави труда да ме търси след това което ще поустна(не се крия), Бих казал че програмата на БЕАЕ от 2005 и избраните преподаватели са най добрите. С това си послания, Изкам да благодаря на човекът в сянка, който се грижи за нас.
Активен