argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: АНКЕТА: Кой преподавател ви харесва най-много?  (Прочетена 52317 пъти)

pip

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: Кой преподавател ви харесва най-много?
« Отговор #40 -: 26.05.2007, 12:45:14 »

Аз намерих своя фаворит между изброените... Но нещо не ми е ясно как да гласувам... Я обясни малко за такива като нас, от БЕФЕ  :blush:
Активен

mmegi_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Re: Кой преподавател ви харесва най-много?
« Отговор #41 -: 26.05.2007, 14:18:18 »

Само това ли са избранците?
Активен

p6ebem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 219
Re: Кой преподавател ви харесва най-много?
« Отговор #42 -: 27.05.2007, 13:11:31 »

Аз намерих своя фаворит между изброените... Но нещо не ми е ясно как да гласувам... Я обясни малко за такива като нас, от БЕФЕ  :blush:

Е, наистина ли ти е трудно да гласуваш? Просто си отбелязваш фаворита и щом сирегистриран/ значи вече гласът ти е даден. Ако ти се появяват резултатите значи си успял.  :y:
Активен

Bellatrix

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
  • Sorrow has a human heart...

Определено ас. Герг. Иванова е моят фаворит от цялата анкета. А иначе  любим преподавател - доц. Черпокова!
« Последна редакция: 28.01.2009, 12:02:42 от Bellatrix »
Активен
"The Easy Way is to Run away ... How sad ..."

A_S_T_R_A

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

Ей, колеги, вие май не познавате д-р Гетова! За Никола ясно, той е млад още за Възрожденска литература! Значи, д-р Гетова на 1000% е най-добрият преподавател! Не само че представя на пръв поглед сивото възраждане като много интерсно предизвикателство, но определено го прави и по интригуващ начин! Пожелавам на всички, на които филологията им е присърце, да имат удоволствието да слушат лекциите й! Страхотни са!
Активен

nikol4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

определено ще гласувам за ректора на университета, той е дал най-много на всички ни, а е и страхотен преподавател... въпреки, че Кръстев и Янев са страхотни асистенти, те правят интересни Литературознанието и Езикознанието, поне аз на упражнения разбрах за какво става въпрос в тези дисциплини. мисля, че трябваше да има и други преподаватели в анкетата като Вера Маровска и Тони Джельова... :rock:
Активен

nessy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

доц.K.Чакърова - един от много малкото преподаватели, които те карат да обикнеш дадена дисциплина.
Активен

JOLI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Кой преподавател ви харесва най-много?
« Отговор #47 -: 07.06.2007, 14:49:02 »

Моите фаворити ще са доста.
Ще започна първо с вече изброени от вас имена, които и на мен са ми направили впечатление:
1/ деканът на факултета - доц. Чобанов - винаги е готов да помогне и изрично (още миналата година ни е предупредил), че можем да се обръщаме към него с проблеми и въпроси. Мисля, че наистина е достоен за поста си.
Ти ме уби  :-D И възползва ли се вече от предложената ви помощ?  :evil:
Активен

silence

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
  • A requiem for my dreams.

На мен най много ми харесва:.гл.ас. Кръстев защото е много внимателен и винаги ще ти помогне, д-р Хейз също е голям образ и си личи, че е wicked, симпатизирам на доц. Зидарова защото обяснява много интересно и няма неразбрани неща след нейна лекция и много ми харесва гл. ас. Грънчарова- много добра, интересна и знаеща личност.
Активен
Mort c'est silence.

luxy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

какъв е тоя подбор, бе хора!вие добре ли сте....
но за мен най-уникалният преподавател е гл.ас.Кръстева, от руска катедра.
Активен
:) живейте днес, обичайте днес, мразете днес - утре може и да нямате възможност....;)

paralax

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37

Не, че нещо ,но не виждам някой да е споменал името на доц.Чолакова!Ето ,аз ще го направя!Тя е страхотен преподавател, лекциите й са  много интересни, чете славянски литератури, а за това какъв човек е ,  просто сам очарована- невероятен човек е!
Активен

Маймунчо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96

Всички изброени в анкетата са добри, но Гергана Иванова е супер!
Активен
Самый отдаленный край Вселенной к чему-нибудь да близок, самый близкий от чего-нибудь да отдален.
К. Прутков

shine

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Да, съгласна съм за доц.Чолакова, тя супер и като преподавател ,и като човек!!!
Активен

Tosha

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Точно така  :D
Активен

Лина Волна

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Кой преподавател ви харесва най-много?
« Отговор #54 -: 02.07.2007, 20:35:26 »

Напълно те подкрепям.
Що за схващане е това - деканът и ректорът още със влизането си в аудиторията започват да ни обясняват колко сме прости, как случайно сме попаднали във факултета и как сме щели да станем нищо незнаещи даскали, каквито са и нашите от гимназията. Ми нали преди десетина годин пак те са дали диплома на даскалите ни от гимназията. Моята директорка казваше, че няма лоши ученици - има лоши преподаватели. Адна от основните функции на педагога ( да не кажа преподавателя) е да вдъхва самочувствие и да стимулира учениците да работят. Двамата така възлюбени от вас господа правят точно обратното и твърдо гласувам против. Освен това за л ични въпроси, за които би трябвало да се обърна към декана, съм получавала крещене и отговор "Кво ме занимаваш с глупости, тва не е моя работа, ходи някъде другаде".
Моят списък започва с  проф. Инна Пелева и доц. Албена Хранова, проф. Юлия Николова също е адски обаятелна жена, както и ас. Аделина Странджева. Ас. Гайдаджиева е една от най-човечните, а ас.Митко Кръстев един от хората,
които винаги бих потърсила за съвет и библиография в която и да е област - истинско преносимо компютърче е. Да не забравяме и най-младичките, които направо си мясат на студенти - асистентката по  старобългарски език, Елена Гетова и още доста, но стига толкова, който заслужава, ще бъде добавен от друг.
Активен

notorious

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Само един може да е номер едно и това е Пламен Цоков!!!!!  :beer:
Активен
IN HOC SIGNO VINCES

paralax

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37

Доц. Русков не е инат, просто е от преподавателите, които си имат изисквания и си държат на предмета. Аз също имах изпит при него, така, че съм опрделено на мнението, че всеки си е прав за себе си - ние като студенти за нас си, а той като преподавател за него си!  :-)
Активен

nadezhda

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94

Гласувах за Янев  :inlove: :inlove: :inlove:
Активен

mila

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

най добрия за сега в моята класация е Янев. :D
Активен

ElItO

  • Гост

на мен,колкото и странно да ви звучи,още от 1курс любимец ми е Чобанов,някак си умее да респектира,излъчва авторитет/дори му е в повечко :wink:).
Друг преподавател,когото много уважавам е Ваня Зидарова-изключително жизнерадостна и позитивно настроена личност.
Нейчев също ме кефи,макар още да си влача неговия изпит  :headbang:,но това си е мой проблем/сега е момента да му се подмажа :-D/шегичка
Общо взето според мен добрия преподавател трябва да респектира/Чобанов,да има дух,да увлича студентите/Зидарова и да е отдаден на работата си/Нейчев
Мога да изброя и други,но те са историци-Джамбов,Ангелов,Бистрашки/общо взето историците са по-готини,по-ларж... :bravo: :bravo: :bravo:/
Мисля,че единствените преподаватели,които тотоално не ми харесват са Кемалова и Христина Тончева-не са ми от кръвната група просто :no:
« Последна редакция: 03.12.2007, 23:30:50 от ElItO »
Активен