argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: АНКЕТА: Кой преподавател ви харесва най-много?  (Прочетена 52372 пъти)

ElItO

  • Гост

Добре де,хора,пак ще ми кажете,че това е форум,в който правописът не е задължителен и т.н.ама как може бъдещ филолог да пише "Изкам",Поставам","С това си послания..." и да не знае къде да сложи пълен член.Много е гадно,лично мен много ме дразни-това е все едно математик да не знае таблицата за умножение.Съжалявам,че отново си позволих да се намеся,целта ми не е да се заяждам с някого,просто наистина ме дразнят тези неща,и вярвам,че и други са на това мнение...
Активен

weedmactep

  • Гост

 Listen up Eli,
 I don't giva a damn rat ass about your personal opinion, for this setting, and about my type of writing. I just don't care about what you think, and what you like. As long as I am concerned, I'm not supposed to write grammatical correctly, while typing here, drinking beer, and having fun. I just booked here for no particular reason, so you're not the one to judge me, alright? I don't want to write sich things, but i'm not going to let you go writting such humilious things about me,as well, alright? Thank you for paying attention. And you have the right to remain silence. And if you have anything to say, just don't hasitate to contact me, darling. Have a nice day, and listen more to the Neko radio!!!!!
Активен

Cassandra

  • Гост

Добре де,хора,пак ще ми кажете,че това е форум,в който правописът не е задължителен и т.н.ама как може бъдещ филолог да пише "Изкам",Поставам","С това си послания..." и да не знае къде да сложи пълен член.Много е гадно,лично мен много ме дразни-това е все едно математик да не знае таблицата за умножение.Съжалявам,че отново си позволих да се намеся,целта ми не е да се заяждам с някого,просто наистина ме дразнят тези неща,и вярвам,че и други са на това мнение...

Напълно съм съгласна. Даже не мисля, че само филолозите трябва да спазват правилата за правопис и пунктуация, все пак това е официален форум на университета, в който учим, а не някой чат !Тук влизат хора и от други университети, които търсят информация, а неграмотността е наистина отблъскваща и се набива на очи.
Активен

Момчил

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

/offtopic
Напълно съм съгласен за правописа!!! А ти, Ели, обърни внимание на интервалите след препинателните знаци. Това също е правило. No offence.  :-)
Активен

ElItO

  • Гост

Момчил, много ти благодаря за съвета, ще си коригирам грешката:wink:Колкото до изказването на weedmactep, мисля да го оставя без коментар, поне според мен грамотният човек пише и говори правилно винаги...да де, казах, че човекът трябва да е грамотен.И все пак се радвам, че разпозна собствения си правопис, защото аз не бях цитирала име...надраве :beer:
Активен

p6ebem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 219

М/у другото май само Момчил се сеща, че темата почва да прилича на офтопик. Айде, който има претенции относно правопис и т.н. да си ги обсъжда другаде :wink:
Активен

greenpowered

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

хахахахаха. абе weedmactep што полудяваш така? да не са те изнервили нещо???? мухахаххаха. ама го владееш английския.... peace
Активен

mmegi_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

  Хора, вие май забравихте за анкетата.
Искам да дам само още едно предложение: доц. Краси Чакърова- прекрасен преподавател, най- всеотдайният може би в ПУ, а и се е учила от най- добрия.
Активен

Angel_88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59

Честно казано,не мога да откроя тояно определен преподавател,който наистина да ме впечатли особено много.Но искам да споделя мнението си,че няма да е лошо преподавателите да подхождат с по-голямо разбиране към студентите.Така ще ни бъде по-лесно не само на нас,а на самите тях! :-)
Активен
The best yet to come!!!

imvera

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 107

Преподавателите с енциклопедични познания обикновено са взискателни на изпит и поради тази тривиална причина едва ли ще попаднат в своеобразната ни класация-обяснимо е,че  си дават сметка за собствените си качества и имат съответното самочувстие.Балансирани в това отношение-визирам и отношението към студента-са доц.Калудова,Кръстева и Тошева от Руската катедра,както и Влашки-инквизитор по АЗЕЛ.
Активен

shahrazad

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте.
Аз също ще изкажа възмущението си от неграмотния начин, по който пишат повечето "филолози" в този форум. Обръщайте внимание на езиковата си култура. Непростимо е да пишете "както дойде"! Едно на ръка, че всеки в институцията университет трябва да се изразява правилно, а за филолог да не говорим - това е абсолютен дълг.
:-X
Активен

shahrazad

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

За класацията също искам да кажа нещо.
Горепосочените преподаватели за гласуване преподават само в първите години, да не кажа само в първи курс... Така че би било добре анкетата да се прави от някого, който е вече 4 курс, за да може да се включат повече хора или, както каза някой от форума, да се запишат по катедри. :) Аз забелязвам обаче, че в крайна сметка, който има мнение за някого, го дава, а не само за включените в анкетата преподаватели. Това е добре. 
Друг въпрос е, че някои имат прекалено отрицателно отношение към дадени лектори. А проблемът, че имаме 2-ки не е в самите преподаватели, а в това, че ние не учим. Вярно, има всякакви случаи, знам, но на мен лично не ми се е случвало да съм вложила усилия за даден изпит, да съм се подготвила и да имам двойка накрая! Не.
Активен

Empress

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Не видях някой да е споменал името на асистент Дечев(фолклор,възрожденска).Аз съм очарована от него.Отделял ни е по 1 час за консултации,дава ни материали,помага ни с подготовката и т.н. Мисля, че е голямо сладурче.... нищо че е женен аххаха :)
Активен

p6ebem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 219

Хайде, вече добавих и всеобщия любимец Нейчев :haha: . А относно Дечев мога да кажа, че не го познавам мн добре, но от малкото ни срещи не съм особено впечатлен. Напротив даже. Нещо с моя курс той не можа да се разбере. Но все пак всички си взехме изпита де  :-)
Активен

Crystal

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 322

Здравейте колеги :-) Много хубава анкета, но се чудя защо гл. ас. Янков(по Увод в общото езикознание) не е включен в нея :-)
Иначе съм на мнение, че във факултета ни има изключителни преподаватели, които са невероятни професионалисти и т.н...(само суперлативи :y: :wink:)

Гласувах за Кръстев :inlove: - просто литературата ми е слабост. За доц. Бучков да не говорим :bow:, никога не съм виждала друг човек, който буквално да е "влюбен" в това, което прави, лекциите при него ми бяха любими :sun:
« Последна редакция: 12.10.2008, 16:52:32 от Καθαρός »
Активен

Лисичка

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
  • Smile to hide the pain...

доц. Краси Чакърова - прекрасен преподавател, най-всеотдайният може би в ПУ
Наистина е много добър преподавател, обяснява много добре и достъпно материала  :y:
Активен
Заключи ме в очите си...

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120

Жалко, че Нейчев е добавен след мойто гласуване... но съм сигурна, че ще навакса с гласовете  :wink:

ПП: няма ли начин да си изтрия гласа?  :?
« Последна редакция: 03.10.2008, 13:37:10 от Gabby »
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

bbb

  • Гост

Не видях някой да е споменал името на асистент Дечев(фолклор,възрожденска).Аз съм очарована от него.Отделял ни е по 1 час за консултации,дава ни материали,помага ни с подготовката и т.н. Мисля, че е голямо сладурче.... нищо че е женен аххаха :)

 :y:  З.Дечев е уникален!!!От всички асистенти,които до момента са ми преподавали,той оглавява класацията..Мисля,че тази година пак ще ни преподава(на БФ) по възрожденска л-ра  :inlove:
Активен

ElItO

  • Гост

Добавям в списъка с любими преподаватели доц. Вера Маровска- очарователна жена с уникално търпение, дарба да работи със студенти и много тънко чувство за хумор :bravo:
Активен

Nation

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
  • HellmarcH

Кръстев рулира  :-) Миналата година ми водеше упражнения и влизах с удоволствие.Страхотно обяснява
Активен