argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: магистратури 2007  (Прочетена 30371 пъти)

milenka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
Re: магистратури 2007
« Отговор #60 -: 05.10.2007, 21:16:47 »

Ако са излезли резултатите ги търси залепени на стената до вратата на Радослава Христова
Активен
Да живеят блондинките!

Нелчето

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: магистратури 2007
« Отговор #61 -: 06.10.2007, 09:36:12 »

Благодаря :-)
Активен

uporitata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: магистратури 2007
« Отговор #62 -: 07.10.2007, 12:35:51 »

Зададох си въпросите във форума на педагогическия, но да попитам и тук все пак: Излязоха ли резултатите от кандидатстването за магистратурите (педагогика)? Къде са изложени списъците (ако са излезли резултатите, де)?
[/quote

Здравей!
Аз подържам връзка по телефона.Отговориха ми,че срока за подаване на документи за магистри е удължен до 15.10.Някъде до 20.10 ще има класиране и после записване.Занятията започвали началото на ноември,само събота и неделя и очните продължавали три месеца всяка събота и неделя.Изпитите обикновено били пак събота или неделя.Това мога да ти предам като информация за сега.Иначе незнам къде се изнасят резултатите.В сряда мисля да бъда в университета,ако нещо допълнително разбера ще ти пиша.
Активен
Искам да живея!Без значение колко,кога и къде.Искам,щом се обърна назад,да видя живота си такъв,какъвто аз съм искала да го направя.Искам да уловя всеки ценен миг.Да усетя всичко красиво и ценно навреме.А после ще го дам на теб!

Нелчето

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: магистратури 2007
« Отговор #63 -: 07.10.2007, 17:18:41 »

uporitata , благодаря ти. Ще съм ти много благодарна и за всяка друга подробност, която можеш да ми напишеш. А ти каква магистратура кандидатстваш? В кой факултет?
Активен

uporitata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: магистратури 2007
« Отговор #64 -: 07.10.2007, 18:10:20 »

uporitata , благодаря ти. Ще съм ти много благодарна и за всяка друга подробност, която можеш да ми напишеш. А ти каква магистратура кандидатстваш? В кой факултет?

Аз кандидатствах за биологически факултет,специалност микробни биотехнологии.Ако в сряда получа нова информация ще ти пиша. :y:
Активен
Искам да живея!Без значение колко,кога и къде.Искам,щом се обърна назад,да видя живота си такъв,какъвто аз съм искала да го направя.Искам да уловя всеки ценен миг.Да усетя всичко красиво и ценно навреме.А после ще го дам на теб!

plams

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re: магистратури 2007
« Отговор #65 -: 08.10.2007, 14:39:04 »

Здравейте! Аз искам да попитам какви документи са необходими за ЗАПИСВАНЕ за магистратура и задължително ли е да се запиша лично, или може някои друг да ме запише. Става въпрос за магистратурата по Консултативна психология. Благодаря!
Активен

milenka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
Re: магистратури 2007
« Отговор #66 -: 08.10.2007, 16:17:33 »

Май май леко си поизпуснала срока за магистратурите.....  :-)
Активен
Да живеят блондинките!

sandr0

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: магистратури 2007
« Отговор #67 -: 08.10.2007, 20:44:18 »

Май май леко си поизпуснала срока за магистратурите.....  :-)
Срока е за записване на приетите е до края на седмицата
Активен

uporitata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: магистратури 2007
« Отговор #68 -: 09.10.2007, 10:13:40 »

Май май леко си поизпуснала срока за магистратурите.....  :-)
Срока е за записване на приетите е до края на седмицата

Тъкмо говорих с инспектората.До утре се приемат документи за магистратури.До края на седмицата ще излезе класирането.От понеделник 15.10 започва записване за магистърски програми.За това е необходимо комплект документи за записване,които се вземат от книжарницата,4 снимки и внасяне на първа такса в банката.Първо се посещава съответния инспектор,който издава факултетен номер и с него се ходи в банката за внясяне на първа семестриална такса.
« Последна редакция: 09.10.2007, 10:15:36 от uporitata »
Активен
Искам да живея!Без значение колко,кога и къде.Искам,щом се обърна назад,да видя живота си такъв,какъвто аз съм искала да го направя.Искам да уловя всеки ценен миг.Да усетя всичко красиво и ценно навреме.А после ще го дам на теб!

plams

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re: магистратури 2007
« Отговор #69 -: 09.10.2007, 18:05:27 »

Май май леко си поизпуснала срока за магистратурите.....  :-)
Срока е за записване на приетите е до края на седмицата

Тъкмо говорих с инспектората.До утре се приемат документи за магистратури.До края на седмицата ще излезе класирането.От понеделник 15.10 започва записване за магистърски програми.За това е необходимо комплект документи за записване,които се вземат от книжарницата,4 снимки и внасяне на първа такса в банката.Първо се посещава съответния инспектор,който издава факултетен номер и с него се ходи в банката за внясяне на първа семестриална такса.
Точно за това питах  :-). Благодаря за отговора :wink:!
Активен

uporitata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: магистратури 2007
« Отговор #70 -: 12.10.2007, 13:56:16 »

Ако са излезли резултатите ги търси залепени на стената до вратата на Радослава Христова

Днес излезе класирането за микробни биотехнологии.Честито на приетите.Преди записването първо среща с доц.Костадинова,после при инспектора......и как така банката остана последна незнам..: :-) :y:
« Последна редакция: 12.10.2007, 13:58:52 от uporitata »
Активен
Искам да живея!Без значение колко,кога и къде.Искам,щом се обърна назад,да видя живота си такъв,какъвто аз съм искала да го направя.Искам да уловя всеки ценен миг.Да усетя всичко красиво и ценно навреме.А после ще го дам на теб!

ereb 007

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: магистратури 2007
« Отговор #71 -: 05.11.2007, 13:58:14 »

да или на 17 или на 25 така ми казаха от информация
« Последна редакция: 05.11.2007, 14:18:44 от Kelli_Mutu™ »
Активен

uporitata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: магистратури 2007
« Отговор #72 -: 05.11.2007, 18:20:38 »

да или на 17 или на 25 така ми казаха от информация

Днес разговарях с колегите от катедрата.Редовното обучение магистри започва лекции на 17.11,а задочниците на 24.11.Това е окончателна информация.
Колеги има ли тук някой от вас микробни биотехнологии задочно обучение?
« Последна редакция: 06.11.2007, 19:17:41 от uporitata »
Активен
Искам да живея!Без значение колко,кога и къде.Искам,щом се обърна назад,да видя живота си такъв,какъвто аз съм искала да го направя.Искам да уловя всеки ценен миг.Да усетя всичко красиво и ценно навреме.А после ще го дам на теб!

kak4eto85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: магистратури 2007
« Отговор #73 -: 26.02.2009, 16:12:57 »

Здравейте на всички колеги от форума!!!! :sun: Моля, помогнете, кой с каквото може !  :s: Искам да питам някой от Вас дали знае нещо за магистратурите в ПУ. Звърших бакалавърската си степен там, но искам да уча и магистратурка, но успеха ми е 3,99, което е направо убийственор а успехът трябва да е 4,00.Моля Ви пишете ми на емейла, дали ще мога да запиша изобщо някъде магистратура с тази оценка. Благодаря Ви много и Ви пожелавам късмет и любов в живота. :-) :-) :heart:
Емейлът ми е dipsey@abv.bg
Активен