argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Няма кой да прай предавания май?  (Прочетена 13131 пъти)

kalista

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • I love Xavier Naidoo
    • http://www.kalistabg.sladur.com
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #20 -: 16.10.2007, 20:40:47 »

Еййй! Страхотна идея имаш, извинявай ,че чак сега ти отговарям,но не съм сядала тия дни пред компютър...Днес попитах по повода колеги от моя курс да го поводят малко-готово предаване, готови идеи и ..- всеки иска само да се дипломира спокойно тази година и да не ангажира ежедневието си с подобни мероприятия за мое огромно съжаление.Не искат да оставят следи за следващите поколения студенти в ПУ  :?  Затова, във вашето предаване не пречи освн по темата, гостите да разказват за себе си, с какво могат да се похвалят, с какво се гордеят, препоръки към университета и долу-горе ще се получи "Студентите отблизо"  :wink:
Успехи!
Активен
"Трябва така да се нареди животът, че всеки миг от него да бъде значителен"(Лермонтов-"Бащи и деца")

scientist guy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #21 -: 17.10.2007, 11:54:36 »

Еййй! Страхотна идея имаш, извинявай ,че чак сега ти отговарям,но не съм сядала тия дни пред компютър...Днес попитах по повода колеги от моя курс да го поводят малко-готово предаване, готови идеи и ..- всеки иска само да се дипломира спокойно тази година и да не ангажира ежедневието си с подобни мероприятия за мое огромно съжаление.Не искат да оставят следи за следващите поколения студенти в ПУ  :?  Затова, във вашето предаване не пречи освн по темата, гостите да разказват за себе си, с какво могат да се похвалят, с какво се гордеят, препоръки към университета и долу-горе ще се получи "Студентите отблизо"  :wink:
Успехи!

Калиста, съжалявам да чуя, че няма желаещи при вас да се занимават с радиото... Предложението ми беше ТИ да направиш още едно предаване поне "Студентите от близо", а пък аз в моето предаване още не съм имал гости - този четвъртък ще ми е първият гост... И естествено, че гостите ще разказват нещичко и за себе си... Но не това е основната идея на предаването, нали разбираш?  :roll:
Активен
Nobody likes a smart ass...

melly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #22 -: 21.12.2007, 22:57:38 »

Еййй, хораа!!!Знам, че малко късно се включвам по тази тема,но наистина ли няма желаещи да водят предавания? Не мога да повярвам!!! А аз много, много искам да водя предаване! Не съм разгледала още цялата тема за Радио Неко, но ще разгледам и като прочета ще се обърна към вас, за да ми разясните, ако не ми стане ясно, какво трябва да направя.
Аз съм Българска филология 3 курс - задочно - просто да ви кажа, ако това има значение :-)
Активен

valllo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Няма кой да прай предавания май?
« Отговор #23 -: 14.05.2009, 15:42:51 »

Да се включа и аз. Няма ли желаещи за водещи на новинарско предаване. Не в духа на БНР, а новини от и за студентския живот.
Активен