argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: magistratyri.Info pls.  (Прочетена 9775 пъти)

survivor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
magistratyri.Info pls.
« -: 31.08.2007, 13:57:59 »

Nqkoi moje li da mi kaje tozi sait na fakulteta po ikonomika nqkoga dali e bil ot -polza na nqkogo,za6totot az ve4e 1 sedmica se opitvam da vlezna v nego i ne stava.Osven tova tozi sait e nai-lo6iqt ot vsi4ki ostanali ,neznam koi go podarja i dali nqkoi vaob6te go e grija no az sam kraino razo4arovana.Nqma nikakva informaciq za ni6to.Men li4no me ineresyvat magistarskite programi poneeje skoro trqbva da se podavat dokymenti no yvi nqma ni6ti4ko.Ne jiveq v Bulgariq i nqmam fizi4eskata vazmojnost da ytida do yniversitet,a zatova kato vseki nornmalen 4ovek se ypitvam da ytkriq nyjnata mi informaciq v saita kakto e nasqkade v Evropeiskite uni,e da i nie sme v Evropa "ve4e"  :haha:
Ako nqkoi moje da mi dade info pls.6te my bada mn.blagodarna

Активен

raitchev

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 468
  • Русе
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #1 -: 31.08.2007, 14:07:45 »

6. Факултет по икономически и социални науки

Семестриална такса 480 лева:

“Финансов мениджмънт”;

“Международна търговия”;

“Счетоводство и анализ”;

“Бизнес администрация”;

“Управление на човешките ресурси”;

“Политики и стратегии в публичната администрация”;

“Политически мениджмънт”;

“Бизнес комуникации и връзки с обществеността”.

Взето от тук.

Иначе е верно, че сайта на ФИСН куца много... което е кофти.
Пробвай да звъннеш, но се приготви за нервни лелки :)
Жалко наистина...
Активен

survivor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #2 -: 31.08.2007, 16:05:44 »

Blagodarq za otziv4ivosta и otgovora ti.Az tazi informaciq q namerih ,no drygo nqma-obqsneniq ,koq specialnost kolko semestara e,kakva e programata ,na kakvo se nablqga. za  vsi4ki drygi  fakylteti tova e obqsneno i moje6 da dobie6 predstava no ne i v tozi.Az probvam i da zvanq no poznai-nikoi ne vdiga. Nqmam dymi :-X Dori ne sam sigyrna koi e to4niq telefon,za6toto i tova to4no ne e kazano.
Активен

raitchev

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 468
  • Русе
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #3 -: 01.09.2007, 00:20:51 »

Малко ме хвана срам от факултета ми...
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #4 -: 01.09.2007, 11:06:28 »

Ne jiveq v Bulgariq i nqmam fizi4eskata vazmojnost da ytida do yniversitet,a zatova kato vseki nornmalen 4ovek se ypitvam da ytkriq nyjnata mi informaciq v saita kakto e nasqkade v Evropeiskite uni,e da i nie sme v Evropa "ve4e"  :haha:
Ako nqkoi moje da mi dade info pls.6te my bada mn.blagodarna

В "Европата" не се ли ползва  буквичката О:wink: Пък тогава да се възмущаваме!? :?
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

raitchev

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 468
  • Русе
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #5 -: 01.09.2007, 14:23:13 »

Тоя номер с правописните грешки е доста дребнав, A.Petrov :)
Когато няма за кво да се заядем - айде да хванем правописа.
Сигурен съм, че ако тръгна да ти чета постовете и ти ще имаш :)
Активен

koliovez

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #6 -: 08.09.2007, 13:52:43 »

Има ли вариант да се вземат две магистратури наведнъж,ако се препокриват някой от изпите.Примерно три семестъра едната и два другата.Има ли запознат или трябва след първата да записваш на ново втора.
Активен
Say what you mean,mean what you say!!!

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79
magistratyri
« Отговор #7 -: 10.09.2007, 08:50:14 »

интересуват ме малко подробности за mag,
ако може някой да помага. :s:
знаете ли дали наистина всяка събота и неделя има лекции, дали кандидатстването е по документи или има изпит???
« Последна редакция: 10.09.2007, 09:09:57 от Kelli_Mutu™ »
Активен

lasi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #8 -: 14.09.2007, 23:27:41 »

и на мен ми е интересно за информациите ама нищо няма!Абе тъпотия!
Активен

eti

  • Гост
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #9 -: 15.09.2007, 10:32:48 »

кандидатстването за магистратура е по документи, условие успех над 4,00. Всяка събота и неделя има лекции от 8,00 до 13,00 часа и от 14,00 до 18,00 часа. Средно по 30 учебни часа на дисциплина. Ако искате по леко да вземете диплома запишете в друг ВУЗ
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #10 -: 15.09.2007, 13:00:22 »

Това е за счетоводство и анализ. - Два семестъра.Осем редовни изпита и един държавен.
1.Банково счетоводство
2.данъчна политика
3.Корпоративно счетоводство
4.Международни счетоводни стандарти
5.Бюджетно счетоводство
6.Корпоративен анализ
7.Съдебно -счетоводни експертизи
8.ДОПК
 ТОВА ВЯРНО ЛИ Е??? Дали ще ми признаят изпитите от бакалавърската степен по някои предмети????
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #11 -: 24.09.2007, 08:44:08 »

сега има малко повече инфо в сайта, браво!!!!!!!
Активен

Gerrie Blue

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #12 -: 07.10.2007, 23:03:34 »

Някой може ли да даде по-подробна Инфо за Магистратурата по финансов мениджмънт- също ли е два семестъра, колко човека приемат, какви са предметите и т.н. Проверих в сайта, но не намерих нищо конкретно:(.
Благодаря предварителнно:)
Активен
Wild is the Wind

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #13 -: 14.10.2007, 13:05:41 »

знаели някой дали ще има инфо на 15/10/ в интернет за класирането в магистърските програми или ще е само пред ПУ  :s: ????
Активен

An

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #14 -: 16.10.2007, 19:28:05 »

Zdraveite, otnostno magistarskite programi klasiraniqta sa izleznali- semestrialnata taksa  e 550 lv., a ne 480 kakto pi6e v saita. Zapisvaniqta zapo4vat ot 17.10 do 31.10 vkl. bez sabota i nedelq.
Tova go pro4etoh na tabloto v rektorata, 4udno mi e za6to fakulteta ima sait- kato izob6to ne go podarja i predostavq daje stara i neverna informaciq. :s:.
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #15 -: 17.10.2007, 08:58:30 »

няма ли да се помести този списък в интернет, или трябва да живееш в Плд за да учиш в ПУ. Само за една проверка на резултат не си струва да бия път. И т`ва с таксата направо ..... ме уби ....
Активен

Gerrie Blue

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #16 -: 17.10.2007, 09:38:33 »

Здравй, Вили!

Аз днес след работа ще мина през университета, за да си купя документите за записване от книжарницата и мога да проверя за теб...само ми кажи име:)

Активен
Wild is the Wind

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #17 -: 17.10.2007, 09:42:41 »

Вили, колко смяташ, че трябва да е таксата?! Може би 100 лв. или 200 лв.?! Хайде моля ви, като смятате, че тези такси са високи идете на частно, там хилядите може по-малко да ви изтглеждат.
И Вили, конкретно към теб и към хора като теб... ПУ няма зор за вас. Така, че вие имате зор да запишете магистратура. Ако не го направите в ПУ никой няма да пририта. Има достатъчно хора, за които тази такса е нормална.
Не си мисли, че съм от хората, за които 500 лв. са малко. Напротив, и аз като повечето студенти я кретам едвам, едвам. Но от друга страна осъзнавам, че унито трябва все някак да функционира финансово...
Желая ти успех!
Активен

vili

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #18 -: 17.10.2007, 10:20:34 »

Gerrie Blue  трите ми имена са Виолета Бойкова Стефанова. Ако можеш да ми кажеш какви документи се подават при записване,и дали таксата се внася пак там на място. Благодарствено  :-)
Активен

Li

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: magistratyri.Info pls.
« Отговор #19 -: 17.10.2007, 11:46:12 »

Вили, колко смяташ, че трябва да е таксата?! Може би 100 лв. или 200 лв.?! Хайде моля ви, като смятате, че тези такси са високи идете на частно, там хилядите може по-малко да ви изтглеждат.
И Вили, конкретно към теб и към хора като теб... ПУ няма зор за вас. Така, че вие имате зор да запишете магистратура. Ако не го направите в ПУ никой няма да пририта. Има достатъчно хора, за които тази такса е нормална.
Не си мисли, че съм от хората, за които 500 лв. са малко. Напротив, и аз като повечето студенти я кретам едвам, едвам. Но от друга страна осъзнавам, че унито трябва все някак да функционира финансово...
Желая ти успех!

Тук не става въпрос дали 550лв. са много или малко, а това колко е актуална информацията в сайта на факултета и колко са коректни по отношение към студентите. Защо в сайта са посочили 480лв., а пред Университета в последния момент ни  сервират 550. А това кой има зор, Kelli-Mutti, (университета или студентите) е спорен въпрос.
« Последна редакция: 17.10.2007, 11:54:08 от Li »
Активен