argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За преподавателите във Факултета по биология  (Прочетена 14111 пъти)

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Bunny87 кажи по кои предмети и преподаватели те и ще ти кажа?  Има
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет

Мен ме интересуват Д-р Томова и Д-р Попов?
Активен

Alabama

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Лека поправка гл.ас. Томова :) въперки, че знае като за д-р :)
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

За д-р Томова е една от преподавателите ,които не си чете лекциите. Добре подготвена и може да се разбере матерала. А за изпита е взискателна дава теста който не е за подценяване. Просто трябва четене при нея. Д-р Попов не ми е преподавал но мои колеги са ми казвали ,че доста трудно. Давам ви един съвет ходете на датите.
Активен

PA40

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
  • Spermoman

Всички са на ниво и са пекани  :bow:
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Да прав си колега ,че са ниво. Но има и които просто да се чудиш каде се намират  :-)
Активен

Faf

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Мен ме интересуват Д-р Томова и Д-р Попов?


За д-р Попов мога да кажа следното:
Ако изпитът е устен -говорете няма значение какво сте написали важно е какво ще кажете говорете спокоино и ясно той не харесва хора които  си мрънкат на носа.Кажете всичко което знаете, дребните подоробности помагат например (1% въглехидрати в клетъчната мембрана)  показва че сте чели а това маи е по важно от това колко точно сте казали всичко.
Ако изпитът е само писмен тогава бъдете готови за изненади. Може да теглите теми или просто да влезе и да каже "Пишете по ....." за 3 е достатъчен само материала които сте чели за кандидат-стъденстския изпит но  ако искате повече тогава само четене(допълнителните източници са истината  :wink: ).

П.П. Всичко това се отнасая за изпита по Клетъчна биология незнам дали д-р Попов води и други изпити но аз съм бил само на този.   
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет

Мерси за този отговор , много ми помогна! :y:
Активен

ahiito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Някой може ли да ми каже как минават изпитите при гл.ас.д-р Коев(на нас ни води Анатомия и морфология на растенията)?На 8-ми имаме изпит при него,а той ни беше казал,че от нашата специалност(Биология и химия)иска много и...нали разбирате,притеснението е голямо.Благодаря ви предварително.
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Гл.ас Коев е много готин няма да имате проблеми с него на изпита. Научете си добре няма страшно при вего.
Активен

ahiito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Благодаря ти много,TIMONOV,това прозвуча доста успокояващо.
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет

Е разбира се че като си научиш всичко няма да има проблеми.Момичето питаше дали е взискателен и къса ли много независимо знанията?Например като доц.Русев!
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Всеки преподавател държи на предмета си. Много ясно ,че трябва да си научи иначе без да си отишъл на изпит неподготвен моного ясно щте имаш 2. Успехи колеги на изпитите !
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616

Всеки преподавател държи на предмета си. Много ясно ,че трябва да си научи иначе без да си отишъл на изпит неподготвен моного ясно щте имаш 2. Успехи колеги на изпитите !
Русев къса,дори и да си се скапал от решаване на задачи.Този изпит е чист късмет.Може ли някой да ми каже дали на поправката е по-лесно?Подобни задачи ли дава?
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Да при Русев не само късмет да имаш а и да е в настроение . Аз 4 път я взех ужас то бе кошмар. А за задачите е различно може и същите и друго . Докато завършите ще се срещнете и с други страни личности с при които трябва молебен да се служи да се вземе изпита.
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page

А нещо за поправката при Пелова?  :roll: Изпита като цяло не беше труден въпреки, че не го взех, но се чудя дали ще даде нещо по трудно или е същото както на редовния.
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Пелова си е пелова ! Всичко ще бъде в нейния стил.
Активен

ahiito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Значи има основание да се притеснявам от изпита при Пелова.А за Малакова чувам не много добри отзиви.Някакви други мнения или поне някоя успокоитекна думичка?!
п.п.Малакова много ли държи на задачите за изпита?
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Гл. ас . Малакова държи на задачите. Ми много ясно щте държи ,тя ми е казвала че някои студенти не познават химичните знаци. Иначи при нас изпита при нея беше на три нива. 1 Задачи за да ни допусне до теста. 2 Теста 3 Изпита мина в нормите. Учете че е срамно някои студенти да не знаят елемнтарни работи. Успехи.
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет

А някой знае ли как оценява Атанасова по Аналитична химия.Изпита каза че ще е тест и много добра ми изглежда преподавателката!
Активен