argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За преподавателите във Факултета по биология  (Прочетена 14125 пъти)

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616

Значи има основание да се притеснявам от изпита при Пелова.А за Малакова чувам не много добри отзиви.Някакви други мнения или поне някоя успокоитекна думичка?!
п.п.Малакова много ли държи на задачите за изпита?
Аз пре Пелова имам 5-първите два въпроса ги написах много подробно,докато вторите два ги карах на знания от училище и бяха по-кратки.Ако имаш стабилни знания от училище няма какво да се притесняваш.И аз ще имам изпит при Малакова.
Активен

bio-fan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
  • Are you talking to me?

А някой знае ли как оценява Атанасова по Аналитична химия.Изпита каза че ще е тест и много добра ми изглежда преподавателката!
Здрасти  :-) доц.Атанасова е готина като цяло добродушна женица!И хубави лекции диктува не смятам,че ще имате сериозни проблеми при нея :wink: изпита е тест от 30-40 въпроса с множествен отговор и 4-5 задачки/или някакви определения/
« Последна редакция: 06.03.2008, 17:29:08 от bio-fan »
Активен
THE MORE - THE BEST

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616

Някой може ли да каже нещо за Малакова?Или за Колев? :roll:
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Гл. ас Малакова е добър преподавател! Държи за изписване вярно химичните знации  исъединения. Защото ми е казвала че е срамно вече  студенти какда изписват химичните знации съединения. При нас изпита бе на три етапа 1 Тест да ни пусне до писмен 2 Писмен 3 Устен.
Гл ас Малакова държи на основните работи стега да ги научите и няма да имате проблеми. Колев не ми е преподавал Гл ас Статкова ни водеше изключителна преподавателка.
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет

А какво ще кажете за ас.Коев?
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Нямам думи. Изключителен праподавател.
Активен

ahiito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

А на втората дата гл.ас.Коев същите въпроси ли дава или си избира други?
Активен

ahiito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

А на втората дата гл.ас.Коев същите въпроси ли дава или си избира други?
Сама ще си отговоря на въпроса,но това засяга май най-вече задочниците.На втората дата гл.ас.д-р Коев дава други теми
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет

Аз искам да попитам пак за доц.Коев.Понеже ни изгони веднъж и ни каза че сме си изгърмяли патрона за едно отсъствие ако ни изгони пак това озна4ева ли 4е няма да ни наде заверки.Все пак за един ден изгони и трите ни групи.Ние си бяхме виновни че нищо не знаехме на контролното ама аз да си питам.
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Спокойно гл. ас Коев ще ви даде заверките няма срашно. Не е злабар и злопаметен . Ще се срещнете с наистина злабари и коплексари преподаватели нататък.
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет

Стига плаши деееее :-(
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Има преподавагтели просто които са гадни но има и готини. Няма кво да  плаша ще се обедите. Ама спокойно то си е нормално особено по предмета НХТ просто трябва молебен да правите да не ви се пада тая дърта
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет

Незнам но Коев много ни плаши нас че няма да завършим. :-(
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Спокойно  Bunny 87 всеки ще ви говори така. И на нас ни говориха така но ,ето взехме си държавния по биология и остана само химията.
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет

Ах тази Химия!Гл.Ас.Коев е много готин.Обедихме се.А в какво се състои практическото му изпитване на микроскопи.И тях много ни плаши.
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146

Споко и на микроскопите при гл ас Коев ще мине по готиния начин.
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет

Нямахме микроскопи  :#1:
Активен