argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Защо изобщо има сайт на ПФ?  (Прочетена 12651 пъти)

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: Защо изобщо има сайт на ПФ?
« Отговор #20 -: 20.11.2007, 15:56:48 »

не се самоизтъквам за каквото и да е
искате помощ-предложих да помогна ако мога,тъй като и за това "бях налята" и все пак не аз съм правилта тази тема ,а накрая аз обрах нечий яд...
спирам да пиша и да се обяснявам на такива,които никога няма да бъдат довлони от каквото и да е
Активен

Sayos

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1366
  • The Dark side
Re: Защо изобщо има сайт на ПФ?
« Отговор #21 -: 21.11.2007, 09:22:34 »

правиш ни голяма услуга. И ми е интересно как някой където има по минимум 2-3 груби грешки на пост може да помогне?
Активен

Michelle

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84
Re: Защо изобщо има сайт на ПФ?
« Отговор #22 -: 21.11.2007, 11:26:16 »

Защо се нахвърляте на момичето - тя предлага да помогне, а вие почнахте да я ядете...
Аз пък предлагам да помогна с въвеждането на текста - с правописа може да не съм добре, но текстообработката я владея ;)
Активен

NG

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Защо изобщо има сайт на ПФ?
« Отговор #23 -: 21.11.2007, 12:35:08 »

За всички които искат да помогнат моля да заповядат на следващата сбирка на факултетен студентски съвет за да мога да се разбера с тях лично, или да ми пишат на skype: ng-san!

P.S.  Sayos БЛАГОДАРЯ ЗА ВКЮЧВАНЕТО!!! Имах нужда от едно рамо!  :-)



Активен
Ангел Димов
специалност Психология

Поздрави от
         The Bash Master Club

Malenita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 162
Re: Защо изобщо има сайт на ПФ?
« Отговор #24 -: 24.11.2007, 14:20:31 »

сайт има защото е необходимо...........как иначе да научаваме информацията?????????
Активен
Едва когато някой си

nikol.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
  • There's something about my heart...
    • Facebook
Re: Защо изобщо има сайт на ПФ?
« Отговор #25 -: 16.02.2008, 19:37:40 »

Вярно информацята не може да се качи за 10 минути, но пък чак да се влачи една година...  :?
Активен
Wisdom is after me, but I run faster...

thefrontman

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Защо изобщо има сайт на ПФ?
« Отговор #26 -: 18.02.2008, 01:05:19 »

Според мен не е въпросът само в това колко е занемарен сайта, той така и ще си остане, въпреки това колко се тупат някои в гърдите. Въпросът е там, че е занемарен целия факултет и студентът е последната грижа на хората от управлението на този факултет. И така студентите трябва да си намират собствени начини, за да се снабдяват с необходимата информация. Дай Боже да има някакво подобие на сайт с необходимата в него "прясна" информация в близко време.
Ангеле, а вие, наистина, след като няма как да обновите сайта достатъчно бързо, можехте поне програмата да качите.
Активен

thefrontman

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Защо изобщо има сайт на ПФ?
« Отговор #27 -: 18.02.2008, 21:43:31 »

Това, което допълнително ми прави впечатление е, че сайтът на ПФ вече е обновен, а програмата отново липсва. Айде бе, хора, това не е като да направите целия сайт наново. Него, уж го завършихте, а програмата вече наистина може да я вкарате за 10 мин. Още повече, че във всички други факултети програмата беше налице няколко дни преди започването на втория семестър, а ние продължаваме да тънем в невежество не само по този въпрос, а и по много други.
Активен

Malenita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 162
Re: Защо изобщо има сайт на ПФ?
« Отговор #28 -: 20.02.2008, 16:50:40 »

Това е ПФ все пак  :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Активен
Едва когато някой си

NG

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Защо изобщо има сайт на ПФ?
« Отговор #29 -: 26.02.2008, 12:36:39 »

сайт има защото е необходимо...........как иначе да научаваме информацията?????????

Информацията се научава от инаспекторките, от информационите табла и от преподавателите!!! Сайта е само за ваше улеснение!!!!

Това, което допълнително ми прави впечатление е, че сайтът на ПФ вече е обновен, а програмата отново липсва. Айде бе, хора, това не е като да направите целия сайт наново. Него, уж го завършихте, а програмата вече наистина може да я вкарате за 10 мин. Още повече, че във всички други факултети програмата беше налице няколко дни преди започването на втория семестър, а ние продължаваме да тънем в невежество не само по този въпрос, а и по много други.

Сайта е обновен от няколко месеца само че ти не си си направил труда да погледнеш и написа предното си мнение нали??? Що се отнася до програмата във всяка специалност има раздел учебна програма и там съм сложил линк към сайта на университета, т.е щом програмата се е появила в официалния сайт на университета вие можете да я теглите и от сайта на ПФ!!! За слепците сложих  в новини най-отгире програмата за да не мрънкат! Незнам кои са другите въпроси за които тънете в невежество, но "Който търси намира"  :wink:

Това е ПФ все пак  :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Да това е ПФ, но неразбрах кое е толкова смешно? Сподели с нас за да се посмеем и ние!
Активен
Ангел Димов
специалност Психология

Поздрави от
         The Bash Master Club

Malenita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 162
Re: Защо изобщо има сайт на ПФ?
« Отговор #30 -: 28.02.2008, 21:15:48 »

Да. Много си прав за това, че информацията се научава от инспекторките...,но колко тази информация е вярна???
Преди няколко дни звънях на инспекторката да я попитам докога е срокът за плащане на семестъра. Каза ми от 18.02 до 18.03. И какво се оказва в крайна сметка...,че срокът за плащане е до утре....
Активен
Едва когато някой си

thefrontman

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Защо изобщо има сайт на ПФ?
« Отговор #31 -: 04.03.2008, 18:56:45 »

Ангеле, пак ще кажа, че не е проблемът само в едната програма, а в това, че изобщо информацията, която се публикува в сайта е остаряла. Специално по проблема с програмата, нея я имаше в сайтовете на всеки факултет (с изключение на нашия) много преди да бъде публикувана в официалния сайт на университета. Значи на доста хора от другите факултети им е минало през ума, че тя може би е трябва да бъде публикувана в сайта. Не е въпросът дали ще я науча от информационно табло или от инспекторката. Факт е, че информацията, която дава инспекторката е много малко. Обикновено се казва: "Не знам, в сайта си пише". Да, ама в сайта не пише. Тогава към кого да се обърна??? Аз живея в Пловдив и не ми пречи да дойда до университета да проверя, но нужно ли е за всяко нещо да идвам. А представете си в какво положение са тези, които живеят извън града и няма как да получат необходимата информация, нека да живетя в информационно затъмнение, нали. Видях как си ме цитирал, и ще ти опонирам като кажа, че не аз съм слепец, а просто програмата се появи в сайта много след започване на семестъра. В началото на втория семестър ти сам ми каза, че още я няма в сайта. А какво изобщо има в този сайт? Защо по-добре не го закриете? Или не вземете пример от колегите си в другите факултети, които поддържат сайтовете си.
И последното, което искам да кажа е, че редовно проверявам сайта на факултета и нямаш основание да ме наричаш неосведомен.
Активен

Malenita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 162
Re: Защо изобщо има сайт на ПФ?
« Отговор #32 -: 04.03.2008, 21:08:28 »

Сайта на ПФ е под всякаква критика
Активен
Едва когато някой си

mrKiLLEr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
Re: Защо изобщо има сайт на ПФ?
« Отговор #33 -: 20.03.2008, 17:50:47 »

абе хора нали като всяко подразделение на ПУ и ПФ требва да си има сайт тва , че на вас не ви харесва не друг въпрос! :finger:

Много правилно !  :handshake:
Активен
Silentbet.com - Работещ линк за bet365 България