argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ИЗБИРАЕМИ ДИСЦИПЛИНИ – ЗИМЕН ТРИМЕСТЪР, 2007/08  (Прочетена 9360 пъти)

antoniy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 723
    • http://antoniy.net/
Активен
Too short signature limits.

XaKePaT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 98
    • продавам сайт

дали е възможно някои друг да те запише за някоя дисциплина ?

chemi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132

дали е възможно някои друг да те запише за някоя дисциплина ?
Ами не би трябвало друг да те записва - поне досега това се е спазвало. Всеки ЛИЧНО трябва да се записва, защото иначе няма да е справедливо, ако местата се изпълнят пред теб на опашката поради това, че някой е записал освен себе си и други, които не са там.
Активен

TroubleMaker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50

С всеки изминал семестър се пускат все по-скапани избираеми дисциплини   :angry:
Активен

antoniy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 723
    • http://antoniy.net/

Аз си намерих готина, а вие си му мислете.  :wink: Няма много информатични дисциплини, което може да се компенсира спокойно от факултативните според мен. Ето Тодор Кьосев може да води SQL, Иван Давидов говореше за разни java курсове. Не е свършил света. :)
Активен
Too short signature limits.

XaKePaT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 98
    • продавам сайт

antoniy ти си си избрал , ама дали ги има в избираемите дисциплини ?

antoniy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 723
    • http://antoniy.net/

Не ти разбрах въпроса.
Активен
Too short signature limits.

XaKePaT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 98
    • продавам сайт

aами ти си казал че ще се записваш на Java  , SQL  а аз каго гледам ги няма в избираемите дисциплини ?

Димитър Димитров

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 213

XaKePaT Java и SQL ще са към факултативните дисциплини, които сигурно ще бъдят обявени по-късно. Това тук са избираеми дисциплини :). Ако и аз съм разбрал правилно...
« Последна редакция: 21.11.2007, 19:49:43 от icewind »
Активен

prestor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62

XaKePaT Java и SQL ще са към факултетните дисциплини, които сигурно ще бъдят обявени по-късно. Това тук са избираеми дисциплини :). Ако и аз съм разбрал правилно...
Точно така това може да са евентуално факултативни дисциплини. Та относно SQL-а просто искам да видя дали има интерес, за да зная дали има смисъл да говоря с ръководството. Така че за факултативните е рано да се говори отсега.
Активен

kyrti

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
    • кърти чисти извозва

А защо повечето дисциплини какво винаги са математика и както винаги са на първо място и какво винаги датите им за записване са в началото на седмицата?

Защо няма дисциплини само за Информатици? Преди май имаше. Ако не искам математика трябва да уча борсова търговия или нещо подобно. Това става за факултативна, но НЕ и за избираема дисциплина.

Това само в нашия факултет го има  :headbang:

Госд

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Помощ при избор на дисциплина
« Отговор #11 -: 18.11.2007, 22:16:13 »

Искам да попитам някои, който е карал избираемите дисциплини за зимния триместър, коя се взема лесно, коя трудно. По специално ми трябва информация за дисциплините Итерационни функции, проф. д-р Петко Пройнов и Геометрични модели на Вселената, доц. д-р Костадин Грибачев. Много ще съм благодарен ако посещавали дисциплините споделят опита си. Ето го и списъка: http://fmi-plovdiv.org/bg_ver/t_info/msg441.htm
Активен

Иван Енев

  • Гост

Истината е в този курс:
12. Основи на борсовата търговия (Практикум), ас. Станка Хаджиколева
Който го запише, няма да сбърка. Аз поне бих го записал.
Активен

Ники Вълчанов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 526
  • History is written by the victors

Истината е в този курс:
12. Основи на борсовата търговия (Практикум), ас. Станка Хаджиколева
Който го запише, няма да сбърка. Аз поне бих го записал.

Станка Хаджиколева RULZ по принцип

... не че нещо, но си върши работата с кеф и много си изпипва всичко. А иначе относно курса ... много се кефя, че са го пуснали ... Хаджиколева има много да каже по темата :)
Активен
"Now everything is reflection
as I make my way though this labyrinth.
And my sence of direction
is lost like the sound of my steps!!!"
                                                     Elisa - Labyrinth

Dendroid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49

Да ве само дето ни прецака със списъка, който направихме предварително и половината не успяхме да се запишем, защото изведнъж се оказа, че списъка за реда на пристигане и чакане не се спазва...  :-X
Активен

Nyte

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Странно как изведнъж в последния момент се появява още една избираема дисциплина :-X

Цитат
        15. Програмиране под Windows с Win32 API и Borland Delphi (Практикум), Николай Павлов, докторант във ФМИ

(24 места за всички)
записване I етап: 23.11.2007 г. (петък) от 10:00 ч. до 10:30 ч. в каб. 330
Активен

Иван Енев

  • Гост

Винаги има риск с такива неща след като не са официални. Плюс това всеки преподавател сам решава по какъв начин ще записва.
Активен

Dendroid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49

Вярно е, че всеки преподавател си решава, но след като това е доста често срещана практика а и е някак си коректно хората, които са загубили 1-2 часа да имат предимство иначе какво да вземем да ходим с ножове и пистолети и да се гърмим там?
А и това което каза Nyte как така в последствие се пуска още една нова избираема? Ами хората които са се записали понеделник и вторник?

Лично за мен това с избираемите дисциплини започва да не ми харесва. Догодина ще отида с Макаров пред кабинета и който ме пререди директно в главата :) Да живее насилието  :-)
Активен

Ники Вълчанов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 526
  • History is written by the victors

Вярно е, че всеки преподавател си решава, но след като това е доста често срещана практика а и е някак си коректно хората, които са загубили 1-2 часа да имат предимство иначе какво да вземем да ходим с ножове и пистолети и да се гърмим там?
А и това което каза Nyte как така в последствие се пуска още една нова избираема? Ами хората които са се записали понеделник и вторник?

Лично за мен това с избираемите дисциплини започва да не ми харесва. Догодина ще отида с Макаров пред кабинета и който ме пререди директно в главата :) Да живее насилието  :-)


AXEAEAEXXAEXAEAXXAEXAE

назад към културата :):):) точно по този начин (приемай думите ми буквално!) с шутове, лакти и тукати се записваше 2001ва :D:D:D:D

AEAXEXAEXAEXAEXAEXAEXAEXAEXAE
ех ... спомени ... та ... сега си е супер направо ... поне преподавателя може да си избере с кой да работи примерно
« Последна редакция: 24.11.2007, 15:47:30 от Ники Вълчанов »
Активен
"Now everything is reflection
as I make my way though this labyrinth.
And my sence of direction
is lost like the sound of my steps!!!"
                                                     Elisa - Labyrinth

Иван Енев

  • Гост

Вярно е, че всеки преподавател си решава, но след като това е доста често срещана практика а и е някак си коректно хората, които са загубили 1-2 часа да имат предимство иначе какво да вземем да ходим с ножове и пистолети и да се гърмим там?
А и това което каза Nyte как така в последствие се пуска още една нова избираема? Ами хората които са се записали понеделник и вторник?

Лично за мен това с избираемите дисциплини започва да не ми харесва. Догодина ще отида с Макаров пред кабинета и който ме пререди директно в главата :) Да живее насилието  :-)
И 2 седмици по-рано да отидеш, има си правилник и никъде в тях не е казано, че който чака най-дълго ще бъде записан.
Активен