argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Икономика - 1-ви курс  (Прочетена 11807 пъти)

dess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
Re: Икономика - 1-ви курс
« Отговор #40 -: 28.03.2008, 11:13:47 »

Здравейте,колеги  :-) Знам, че отдавна по тази тема никой не е писал, но  искам да ви попитам : Възможно ли е да се вземе изпитът, ако подготовката за него е само от лекции?
Благодаря предварително  :roll:
Активен
Победата обича упоритите

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re: Икономика - 1-ви курс
« Отговор #41 -: 28.03.2008, 22:53:28 »

Здравей,зависи от това колко подробни са ти лекциите.Аз например на изпита единя въпрос от лекции го написах,а другият от учебника и имам 5.Така че ако лекциите ти са подробни няма да има проблем и ще вземеиш изпита,а ако не са толкова подробни просто разшири лекци с малко от учебника. :-)
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

dess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
Re: Икономика - 1-ви курс
« Отговор #42 -: 28.03.2008, 23:07:32 »

Благодаря много за съвета  :-) :y:
Активен
Победата обича упоритите

green^magic

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re: Икономика - 1-ви курс
« Отговор #43 -: 29.03.2008, 08:20:42 »

А кои въпроси ви се паднаха ?    :?
Активен

V.M.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: Икономика - 1-ви курс
« Отговор #44 -: 29.03.2008, 09:49:42 »

Ами колега почти всички въпроси. Бяхме разделени на 9 групи, като всяка група си теглеше по 2 въпроса, по които да пише, така че ни се паднаха 18 от 27 въпроса. Всичко зависи от това кои въпроси ще бъдат изтеглени. Не трябва да се пренебрегва нищо, което ни е било в конспекта, а най-малко последните 3 въпроса - те се паднаха със сигурност. Нещата трябва да се напишат така, както тя ги е казала или както са написани в учебника, а не със свои думи, т.к. аз написах всичко със свои думи със самочувствието, че съм завършила търговска гимназия и мога да си служа добре с икономическите понятия, и накрая имам 4. Успех на изпита :y:
Активен

green^magic

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re: Икономика - 1-ви курс
« Отговор #45 -: 29.03.2008, 18:13:57 »

някой може ли да ми помогне и да ми каже откъде мога да открия последните 3 въпроса??? или да помогне с някакви лекции ще съм много благодарна  :bow:  :-)
Активен

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re: Икономика - 1-ви курс
« Отговор #46 -: 29.03.2008, 18:49:14 »

Аз ги имам и 3те въпроса развити,иначе потърси в библиотеката иконочическата ,не може да ги няма там въпросите.Иначе всява редица беше различна група.На мен ми се паднаха 13.Основни макроикономически проблеми и цели. Типове икономически системи и 9.Търсене и предлагане. Еластичност   
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

green^magic

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re: Икономика - 1-ви курс
« Отговор #47 -: 29.03.2008, 19:17:33 »

 а може ли по някакав начин да ми ги дадеш по имейл или не знам......  :?
Активен

dess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
Re: Икономика - 1-ви курс
« Отговор #48 -: 07.04.2008, 12:22:26 »

А бихте ли казали колко ще бъде времетраенето на изпита? Благодаря предварително  :-)
Активен
Победата обича упоритите

V.M.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: Икономика - 1-ви курс
« Отговор #49 -: 07.04.2008, 19:06:46 »

Ами при нас изпитът беше 1 час, но като видя, че не можем да се справим ни даде още малко време, но не повече от 15-20 мин отгоре мисля че бяха.  :-)
Активен

dess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
Re: Икономика - 1-ви курс
« Отговор #50 -: 07.04.2008, 21:19:14 »

Благодаря за бързия отговор :-)
Активен
Победата обича упоритите