argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Избираемите за пролетния  (Прочетена 20583 пъти)

Иван Енев

  • Гост
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #80 -: 25.03.2008, 17:15:19 »

Ако има проблем, то той не е в компютрите.
Активен

tedinka

  • Гост
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #81 -: 25.03.2008, 17:21:54 »

да проблемът  определено не е в компютрите.
Доколкото разбрах си тарсел хора за работа,затова по такъв начин е протекло записването.
Но според мен това е нередно,зазщото това е университет,това е държавна институция и тук има правила и закони,които трябва да се спазват.
Дано за напред не се получават такива недоразумения.
« Последна редакция: 25.03.2008, 19:11:13 от tedinka »
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #82 -: 26.03.2008, 09:35:53 »

о определено нямам намерение да уча php. :hihi:

Ето затова сме на това дередже с избираемите... Защото хора, които нямат желание да посещават дадена дисциплина заемат местата на хора, които реално имат интерес да се запишат. Като нямаш "намерение да учиш php" защо си ходила изобщо на записването? :-X
ами как защо за да видим и разберем разликата между PHP и HTML хаха
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #83 -: 26.03.2008, 09:43:21 »

<оfftopic>
<joke>
А има ли разлика м/у PHP и HTML?
</joke> </offtopic>
Активен

Ники Вълчанов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 526
  • History is written by the victors
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #84 -: 26.03.2008, 10:02:51 »

<оfftopic>
<joke>
А има ли разлика м/у PHP и HTML?
</joke> </offtopic>

ХАЕАЕХАЕХАЕАЕ

не го тормози с такива неща ... той пише на Java все пак :D:D:D:D

XAEXAEXAEXXAEXAEAE
Активен
"Now everything is reflection
as I make my way though this labyrinth.
And my sence of direction
is lost like the sound of my steps!!!"
                                                     Elisa - Labyrinth

Dendroid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #85 -: 26.03.2008, 13:03:33 »

хахаха баси якото :) не бях чел тази тема от доста време и виждам, че се е разраснала :)
истината е една. видите ли някъде Wisdom БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧЕ!!!! :)
И аз щях да се записвам на тази дисциплина и готових с човек от тяхната фирма да ме запише предварително (ама че съм гад мамицата ми) и той увърташе увърташе и каза че няма да може да отида да чакам пред кабинета ще види какво може данаправи, а в същото време ми каза че той ще я води тази дисциплина (не става дума за въпросния г-н Гетов)
Вече съм супер доволен, че не чаках да се запиша на php защото вече един път ме бяха прецаквали в записването на php предната година и отидох и се записах на друга избираема.

По отношение на курса и аз съм на мнение че е тъпо да се обявява дисциплина, която ще изучава основите на даден език и да е дадена някаква структура какво ще се изучава, а реално да се изучава друго.
За теста съм съгласен. Така поне ще се пресеят малко кадрите на които ще трябва да им се обяснява какво прави Apache-то и каква му е връзката с php, което може би е трябвало да прочетат вкъщи.

Изобщо на всички, които не са се записали мога да им кажа да се радват :) Те хората са си го казали всяко зло за добро. В този курс освен да чуете колко велика фирма е wisdom едва ли ще научите нещо кой знае какво от тях.

Два пъти съм се срещал с техните шефове и двата пъти имаше по един 30 минутен монолог колко са велики, как държът интернет пространството и т.н.

Тази дисциплина не е за научаване, тя си е за губене на време :)
Активен

aJ|eKc

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #86 -: 26.03.2008, 13:33:56 »

Трябваше да кръстим темата "Тук е мястото да нахраните ПХП, Висдом и г-н Гетов" или както му е името там.  :hihi:
Активен
"Някой има ли 'Да мислим на Български' - на Джава."
To become a king, one first needs to be a man.

Ники Вълчанов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 526
  • History is written by the victors
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #87 -: 26.03.2008, 13:59:45 »

ХАЕХАЕХАЕХАЕ

Go Дендро GO!!!!
:D :D :D :D

Аз от там познавам Сребрин ... много е готин, много знае и много опит има ... другите нито съм ги чувал нито съм ги виждал :)
Активен
"Now everything is reflection
as I make my way though this labyrinth.
And my sence of direction
is lost like the sound of my steps!!!"
                                                     Elisa - Labyrinth

Nyte

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #88 -: 27.03.2008, 22:16:39 »

о определено нямам намерение да уча php. :hihi:

Имах огромното желание да посещавам курса на въпросния г-н Гетов.

@tedinka: Не разбрах, последно имаш ли желание да учиш PHP или не?! :roll: Ако да - факта, че не си успяла да се запишеш на въпросната избираема дисцплина спира ли te? Иначе относно темата, следя си я редовно. Просто не пиша по нея. Бях и пряк свидетел на ситуацията покрай записването на точно тази дисцплина (успях да се запиша) и наистина се получи леко грозна ситуация, но това е друг въпрос
Активен

Иван Енев

  • Гост
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #89 -: 28.03.2008, 09:33:39 »

Струва ми се, че цари някаква заблуда, че PHP може да се учи само във въпросния курс. А истината е, че всеки може и сам, проверено е от първа ръка.
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #90 -: 28.03.2008, 12:07:43 »

Аз нали описах начина, бе хора!
Активен

Nyte

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #91 -: 29.03.2008, 20:42:15 »

Струва ми се, че цари някаква заблуда, че PHP може да се учи само във въпросния курс. А истината е, че всеки може и сам, проверено е от първа ръка.
Даже от 2 първи ръце... :-D
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #92 -: 30.03.2008, 17:46:02 »

Сигурно има някаква грешка! Гледам и се чудя: http://www.fmi-plovdiv.org/courses/link8.html#Компютърни%20курсове (линка е кофти, затова просто цъкнете там на Компютърни курсове или скролирайте)

От това, както е написано, си вадя (дано е погрешен) извода, че на избираемите дисциплини може да се ходи и след като се заплати такса от 180 лв за 40 часа? Това нещо ме хвърли в размисъл... Дано е някаква грешка!
« Последна редакция: 30.03.2008, 17:49:48 от Светослав Енков »
Активен

mircho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 335
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #93 -: 30.03.2008, 18:36:56 »

От това, както е написано, си вадя (дано е погрешен) извода, че на избираемите дисциплини може да се ходи и след като се заплати такса от 180 лв за 40 часа? Това нещо ме хвърли в размисъл... Дано е някаква грешка!
Светльо, не е грешка - на избираемите може да се ходи срещу заплащане, но това се отнася само за НЕстуденти (както е по закон). Грешката е по-скоро в това, че е написано "Компютърни икурсове", а в списъка има и некомпютърни.
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #94 -: 30.03.2008, 19:56:39 »

Да, но това не е уточнено - че заплащането не е за студенти. И затова се учудих! Най-вече във връзка с темата... Нека се добави едно уточнение.

Освен това, аз точно по тази причина изказах учудване, а не негодувание! Мерси на доц. Мекеров за пояснението!
« Последна редакция: 30.03.2008, 20:00:41 от Светослав Енков »
Активен

weedmactep

  • Гост
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #95 -: 31.03.2008, 15:21:59 »

Момчета, искам да ви питам само едно.... Абе не ви ли е трудно с тая  математика??? ухаааааа. то не че ние с нашата литература ни е по добре ама....... ..... И що не каните филолози У вашия клуб???
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #96 -: 31.03.2008, 21:36:33 »

Каним, ама филоложки!!!  :evil:

Кой е нашият клуб? Никой не сме върнали?

За трудното - ми труднички са си математиките, бая зор виждат студентите (и аз преди 20-22 години де).
« Последна редакция: 31.03.2008, 21:39:34 от Светослав Енков »
Активен

tedinka

  • Гост
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #97 -: 01.04.2008, 16:37:55 »

о определено нямам намерение да уча php. :hihi:

Имах огромното желание да посещавам курса на въпросния г-н Гетов.

@tedinka: Не разбрах, последно имаш ли желание да учиш PHP или не?! :roll: Ако да - факта, че не си успяла да се запишеш на въпросната избираема дисцплина спира ли te? Иначе относно темата, следя си я редовно. Просто не пиша по нея. Бях и пряк свидетел на ситуацията покрай записването на точно тази дисцплина (успях да се запиша) и наистина се получи леко грозна ситуация, но това е друг въпрос

Значи,  това дали ще уча php или не е съвсем отделен въпрос и не подлежи на обсъждане в тази тема :)
И ми  е съвсем ясно,че ако искаш да научиш нещо сядаш вкъщи,четеш книжки и пишеш:)
Знам го от опит:)
Идеята ми беше, че записването на така обсъжданата  дисциплина не беше коректно спрямо много студенти:)
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re: Избираемите за пролетния
« Отговор #98 -: 01.04.2008, 16:40:35 »

Tedinka, не се прави сега на ощипана госпожица! Разяснихме, че се е получило недоразумение с този курс при Гетов. Изразихме и желание да ти помогнем, ако искаш да учиш нещо, вкл. и РНР. Мисля, че май ме познаваш - обади ми се, когато имам часове, ще ти помогна с каквото мога!
Активен