argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Теми за държавен изпит по стопанско управление  (Прочетена 16513 пъти)

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Писането на кирилица е задължително! Спазвайте правилата, за да не отидете по дяволите!интернета да не ви е тоалетна бе хора! вие ненормални ли сте? колко пъти се изписа че е забранено да се пише с други букви освен на кирилица.Ако не спазвате правилата на държавата в която живеете--прав Ви път,заминавайте в Китай , ако щете на луната или на Марс! инж. Марин Янков 4-5 курс, Право, ПУ :mooning:
« Последна редакция: 04.09.2009, 08:36:59 от fisn_adm »
Активен
Всичко е любов

Калински

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 520
  • Екология на БТП

Писането на кирилица е задължително! Спазвайте правилата, за да не отидете по дяволите!интернета да не ви е тоалетна бе хора! вие ненормални ли сте? колко пъти се изписа че е забранено да се пише с други букви освен на кирилица.Ако не спазвайте правилата на държавата в която живеете--прав Ви път,заминавайте в Китай , ако щете на луната или на Марс! инж. Марин Янков 4-5 курс, Право, ПУ :mooning:

Те сигурно нямат кирилица и за това пишат така :drunk:
« Последна редакция: 04.09.2009, 08:38:09 от fisn_adm »
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Дрън- дрън нямат пари колега!  Щом като имат   леки коли и пари за цигари ,  ще си   купят и лаптоп!айде сега не падаме от луната!инж. Марин Янков 4-5 курс, Право, ПУ
Активен
Всичко е любов

iliana2355

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Колеги, ще ви бъда безкрайно благодарна, ако някой сподели и с мен темите за държавния изпит   предварително благодаря  :bow:    iliana_fidanova@abv.bg
Активен

bobby13

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

ако може да ми ги изпратите и на мен.Благодаря!!! bgencheva@abv.bg
Активен

eleonoraivanova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Колеги здравейте и от мен. Ще сам много благодарна ако и на мен някой изпрати темите.
Благодаря  предварително.  :-)
eleonora_ivanova_86@abv.bg
Активен

k_d_d_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

И аз искам да помоля да ми изпратите темите. Благодаря предварително. katerina_dqkova@mail.bg
Активен

krasimira_galia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Колеги ако някой ги има, моля, изпратете ги и на нас. Благодарим предварително! e-mail: krasimira_86@abv.bg
Активен

MuTaKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Здравейте, ще съм много благодарен, ако някой ги изпрати и на мен - dimitar_pz@abv.bg
Активен

mirra79

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Ако може да ми ги изпратите и на мен. mirra79@abv.bg  Благодаря предварително!
Активен

eNsue

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • I'm so high -.^

Ако може и държавния да ви го вземе някой май ще е най-добре  8-) :drunk:
Активен
Shot of Jack with an Ensure chaser and Go Play :.

plamen4eto_86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Искам и аз да помоля за темите за държавния изпит.Благодаря предварително.И-мейла ми е :plama4eto_bg@abv.bg
Активен

denitoooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Имам темите от миналата година. Част от тях съм ги разработвала сама и мисля, че стават. Дайте си мейла, за да ви ги пратя :-)
Ако можеш прати ги и на мен: denitoooo89@abv.bg   :y:
Активен

denitoooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

колеги, ако не сте си разработили всички теми мога да помогна, имам някои на електронен носител, а за другите мога да ви кажа къде да четете. Аз изкарах 6 с моите теми! Пожелавам успех на всички ви !Може да ми пишете и на пощата!
Прати ги на мен ако обичаш  :y:    denitoooo89@abv.bg
Активен

Milennaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте колеги!
 Ще ви бъда много благодарна ако ми изпратите и на мен темите за държавния e-mail:milena__valeva@mail.bg
Активен

Petya_mpt06

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

и аз много бих искала да получа темите за държавен изпит по стопанско управление petya_lion@abv.bg
Многооо благодаря!  :roll:
Активен

Petya_mpt06

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Цитат
колеги, ако не сте си разработили всички теми мога да помогна, имам някои на електронен носител, а за другите мога да ви кажа къде да четете. Аз изкарах 6 с моите теми! Пожелавам успех на всички ви !Може да ми пишете и на пощата!
Цитат

Моля и на мен! Благодаря!  :-) petya_lion@abv.bg
Активен

lyubka_83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

може ли и на мен да ми ги пратиш благодаря. lyubka_83@abv.bg
Активен

bladerulzzz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Имам темите от миналата година. Част от тях съм ги разработвала сама и мисля, че стават. Дайте си мейла, за да ви ги пратя :-)

Здравей, може ли да ми изпратиш темите за държавния изпит и на   ufoblade@gmail.com
Активен

bladerulzzz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

колеги, ако не сте си разработили всички теми мога да помогна, имам някои на електронен носител, а за другите мога да ви кажа къде да четете. Аз изкарах 6 с моите теми! Пожелавам успех на всички ви !Може да ми пишете и на пощата!

Здравей, можеш ли да ми изпратиш темите които имаш, защото и на мен ще ми предстои държавен изпит, ще съм ти много благодарен! е-майл    ufoblade@gmail.com
Активен