argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Теми за държавен изпит по стопанско управление  (Прочетена 16532 пъти)

vale

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

може ли да ми изпратиш темите за държавния изпит  на   v_cenov@abv.bg
Активен

eranio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

Колеги, не ви трябват теми. Научете добре учебника на доц.Иванов и този по маркетинг на доц.Инджова и по точно въпросите от конспекта в тези два учебника! :-)
Активен

VASHA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Много Ви моля  и на мен да ги пратите.Благодария ви предварително! е"-mail   vasha@abv.bg :-)
Активен

VASHA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Ще бъда много благодарна,ако някой ми изпрати темите и на мен e-mail:vasha@abv.bg :wink: :wink:
Активен

lyubka_83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Аз също ще помоля за теми по Стопанско управление, понже ми предстои държавен изпит. Благодаря много. lyubka_83@abv.bg
Активен

theredevil

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

И на мен ми трябват. Моля ви пратете на blue.wave@abv.bg   :-) :-) :bow:
Активен

gruzerz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте.Има ли някой представа откъде мога да намеря текущ конспект за държавен изпит по Стопанско управление?

И ако е възможно някой да прати теми за изпита.Благодаря предварително.
gr_grudev2002@yahoo.com
Активен

R.Ivanova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Дали ще има някой солидарен, който ще изпрати и на мен темите  :blush: i_radostina@yahoo.com

Или ако има някой добре разработени всички теми и ги продава да ми пише e-mail.

Благодаря!
Активен

Svetoslava

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1



Ще съм много благодарна, ако някой помогне и на мен  :blush:
email:  svetoslava_kostadinova@abv.bg
Активен

irinka_kapinka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравейте колеги :) Искам да ви попитам колко се изисква да се пише на изпита....като обем?
« Последна редакция: 26.11.2010, 19:22:42 от irinka_kapinka »
Активен

vannito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Колеги може ли и на мен да ми пратите готовите темите за държавен изпит по стопанско управление на vania_85@mail.bg. Предварително благодаря  :-)
Активен

vseznaiko87

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Здравейте колеги :) Искам да ви попитам колко се изисква да се пише на изпита....като обем?
Обемът не е важен. Важно е тамата да е добре структурирана. На самия държавен изпит ще ви кажат, че колкото повече точки и подточки има, толкова по-добре за вас. Темите не ги четат подробно. Нашите теми ги провериха  за 2 часа (бяхме към 60 човека на изпита). Все пак е хубаво да изпишете към 5 листа за двете теми. На нас ни се паднаха темата "Планиране" и темата  "Комуникация". Ако ви трябва допълнителна информация за често падащи се теми или помощ  с темите пишете ми на vseznaiko87@abv.bg . Само ще викажа, че учебника на Инджова и на Иванов не са достатъчни.
Активен

epicas

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте колеги!
 Ще Ви бъда много благодарна ако ми изпратите темите за държавния изпит по Стопанско управление
 емайл: kpetrova72yahoo.com
Активен

daisy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Колеги здравейте,трябва ми малко помощ и по-точно конспект и теми за ДИ по Стопаснко упр-ие,предварително Ви благодаря и Ви желая успех в начинанията :]
          p.s. maiл-a ми е  scofieldpb@abv.bg
Активен

marshall__

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Колеги здравейте, да ви помоля за  конспект и теми за ДИ по Стопаснко упр-ие,предварително Ви благодаря
   rangel_4u@abv.bg
Успех на всички
Активен

danni88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте, колеги! Ако може някой да прати теми за държавният изпит на e-mail didito_bg@abv.bg  ... много ще съм му благодарна.
Активен

c.jeleva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

kolegi na men mi e rano o6te nopak za smetka na tova mi e interesno da vidq konspekta i eventualno temite moje li i na men da gi pratite ako ne vi predstavlqva trudnost na    conka.jeleva@abv.bg
Активен

Foxy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Колеги, възможно ли да пратите и на мен конспекта с темите за държавния изпит по стопанско управление?  :-)
 email: zagi_m7@abv.bg
Активен

vess_

  • Гост

Здравейте, може ли да помоля някой да пратии на мен темите :) Благодаря ви :)  vess.ilieva@gmail.com
Активен

momima

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте !
Може ли да ми пратите и на мен темите за държавния изпит по стопанско управление на    momima@abv.bg
Предварително Ви благодаря !
Успех на бъдещите мениджъри.  :#4:
Активен