argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Теми за държавен изпит по стопанско управление  (Прочетена 16515 пъти)

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

колеги, ако не сте си разработили всички теми мога да помогна, имам някои на електронен носител, а за другите мога да ви кажа къде да четете. Аз изкарах 6 с моите теми! Пожелавам успех на всички ви !Може да ми пишете и на пощата!
« Последна редакция: 30.06.2008, 10:28:52 от maria_2103 »
Активен

missmegi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

колеги, ако не сте си разработили всички теми мога да помогна, имам някои на електронен носител, а за другите мога да ви кажа къде да четете. Аз изкарах 6 с моите теми! Пожелавам успех на всички ви !Може да ми пишете и на пощата!
a mime q kaji koi temi vi se padnaha i kak ti e po6tata
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

падна се 6 тема - ОУС и 15- Маркетинг микс -пласмент
fmimi@abv.bg
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

Колеги, искам да помоля тези от вас, които ми писаха и който имат намерение да ми пишат, ако имат теми на ел.носител да ми ги пратят за да ги съберем всичките и да бъда максимално полезна на тези които търсят темите !!!
Все пак когато търсиш помощ трябва и да си готов да помагаш !

Също колегите които ми пишат на пощата дали мога да им сканирам учебниците и да им ги пратя по интернет .... Това няма как да стане и кои въобще  ще се навие да сканира около 10 учебника ...   :-D

До скоро !

Активен

ge_o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Тези, които ти пишат и ти пратят теми, в какъв срок да чакат ти да им пратиш нещо, като мине изпита ли?
Активен

doni_18

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Здр колеги някой да има темите за държавния изпит по стоп.управление  :-( :headbang:
« Последна редакция: 04.09.2009, 08:48:33 от fisn_adm »
Активен

asiia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

Които иска и пари да се обади тук
Активен

snaiper4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23

Имам темите от миналата година. Част от тях съм ги разработвала сама и мисля, че стават. Дайте си мейла, за да ви ги пратя :-)
Активен

mimim85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

MOJE LI DA MI GI PRATISH NA ZAI4ETO_18@ABV.BG
Активен

ivenceto_86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

ei vijdam 4esi otvorena da pomaga6 na kolegi v nujda.Az sa6to izvadih 4ast ot temite,no imat nujda ot solidna prerabotka. Ako ne ti pre4i prati gi i na men  :roll:    iveto_86@yahoo.com  6te sam ti mnogo blagodarna
Активен

marin4eto86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

ako na nqkoi sa mu gi pratili 6te sam mng blagodarna i az da gi polu4a. marin4eto85@abv.bg MERSIII
Активен

doni_18

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Moje kojto ima jelanie da mi gi prati i na men  doni_18@abv.bg mersi!!!
Активен

eranio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23


Ще бъда много благодарен,ако някой ми изпрати темите и на мен e-mail:fingaro@abv.bg
Активен

su and m

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

може ли и на мен neli_bazitova@abv.bg           мерсииииииi :#1:
« Последна редакция: 12.08.2009, 11:20:44 от Kelli_Mutu™ »
Активен

vlado_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Моля, ако е възможно да пратите темите и на vlado_123@abv.bg

Ще ви бъда благодарен!
Активен

myzi4ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Много Ви МОЛЯ  и на мен да помогнетеqm,пратете и на мен   :inlove: В много затруднено положение съм  :s:  Ето ми пощата : veznata@gmail.com

Активен

mariaissabela

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Много Ви моля  и на мен да ги пратите.Благодария ви предварително! е"-mail   maria_086@abv.bg


[/quote]
Активен

nataliq770

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

здравейте колеги и аз съм изпаднала в затруднение ако може някой да ми прати темите ще съм много благодарна nataliq770@abv.bg благодаря предварително
Активен

asiia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

Здр искам да попитам от каде намирате  17 и 18 тема от конспекта.И ако  може  да ми кажете от кои учебници са
Активен

mariaissabela

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Zdravei, asiia! Az sa6to ne otkrivam nikade 17 i 18 tema. Moje li da te pomolia da mi izprati6 ostanalite temi. Nadiavam se da mi gi izprati6. Blagodaria ti predvaritelno!!! :bow:  E-mail   maria_086@abv.bg
Активен