argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: НУПЧЕ-къде сте бе хора?  (Прочетена 9781 пъти)

danito89

  • Гост
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #40 -: 03.12.2008, 18:05:04 »

Да права си :)
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #41 -: 18.12.2008, 16:20:40 »

дани....а какво ще правиме с изобразителното и там сме заедно........уж някви материали ще даде ма още не ги е дал......незнам вече ще полудея....
Активен
:)

danito89

  • Гост
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #42 -: 18.12.2008, 17:29:01 »

Ми колещке питай твоя колега който е говорил да не кара ме лекция и доцента казал,че тогава след ваканцията ще ни дава нещата.Тоес без коментар за ващия колега.След ваканцията ще ни даде всичко
Активен

Eli83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #43 -: 20.12.2008, 19:04:08 »

Дани ти още не си му простила,нека колегата  и за в бъдеще да не отлага вече лекции от името на всички,предайте му най- добронамерено че след като отлага лекция е длъжен да предаде на колегите си поне да не идват и те,някои пътуват от далече ,някои си имат и деца, така,ние някой път ако отложим лекция и ви разкараме какво ще ви е?А????

Айде другия път ще знаем какво иска по Изобразително, ако не отложим лекцията :wink:
Активен

danito89

  • Гост
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #44 -: 20.12.2008, 19:06:28 »

Ели не мога да му простя.Ни е сме друго специалност от къде сега да съм спокоина че като хдоим всичко ще е ок.Аз ж петък си замълчах ама мразя такива неща.Както ти каза някои имат деца др пътуват а аз съм на  вас отговорник.Дано др път има ме лекция :wink:
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #45 -: 23.12.2008, 12:32:47 »

Дани-не се заяждай с мен.Аз лично не бях в Петък но като научих какви ги е осрал ,с извинение, аз побеснях.Не го видях и тия дни да му обясня ситуацията, за жалост!Той лично на мен ми се жалваше как много хора няма да отидат-но все пак не сме в училище да се обясняваме като децата.А това за действието на посредник между двата курса и преподавателя без да е упълномощен от никой - направо нямам думи.И мен ме е яд на глупостта му!Дани-ПРОСТИ на глупаците-те не са виновни!!!
Активен
:)