argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: НУПЧЕ-къде сте бе хора?  (Прочетена 9782 пъти)

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« -: 28.08.2008, 20:11:07 »

Здравейте на всички!За сега май само на мен......... :hihi:
Къде са ми колегите? :yawn:
Активен
:)

peshooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • forever summer!
    • http://nessebarmoto.com/
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #1 -: 29.08.2008, 04:05:27 »

Хахахах тука сме ! Поне аз ще съм 3ти курс ! Общо 3ма останахме МЪЖЕТЕ в нашия курс.Незнам при тебе колко ще са ама само най-лудите ще останат тая специалност  :-D Ако имаш въпроси или нещо,казвай дати помагам ;) Всичко мога да намеря кажи-речи ако си от тези където преписват   :y:
Активен
Ей дъъъъъъжд !!! :P

sammer4eto

  • Гост
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #2 -: 29.08.2008, 12:19:04 »

peshooo,вие хубаво сте трима...А в моя курс има само 1  :-D Бяха двамя,ама Бати Ваньо си отиде задочно... :-(
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #3 -: 29.08.2008, 19:49:45 »

браво!вече мислех че ще съм сама в Педагогическия!!!хахаха..........пешо..мерси за предложението...може да се възползвам.. :wink:
Активен
:)

peshooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • forever summer!
    • http://nessebarmoto.com/
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #4 -: 30.08.2008, 05:28:53 »

Tака сега колежки,(като гледам колеги нямам и няма да имам скоро тука) да ви кажа какво ще стане при вас.По принцип това важи и за ПНУН и НУП и там квито са педагогическите глупости.Момичетата ще се разделите на групички по 3-4.В тея групи всеки си знае неговото няма да си говорите целия курс,за дискотека всички наведнъй Абсурд да се съберете,може само в началото докато не се запознаете  :hihi: Момчетата ако има такива ще се съберат и в повечето случаи ще се е*ават с вас  :-P :-P което не е  лошо толкова де,хем в преносен ,хем в буквален смисъл  :hihi:
Тоя къде е останал сам,момчето или се мести след първия семестър или е с леви наклонности ! гарантирам че ще стане едно от 2те.Направо мен ми става неловко като влезна в час и 20 момичета да ме гледат като парче месо...особено ако съм в някои чужд курс пак някакъв такъв ПНУН + НУП +ПУП+ПУТ :hihi: ще пиша пак че ме домарзя за още  :-P
Активен
Ей дъъъъъъжд !!! :P

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #5 -: 31.08.2008, 13:19:28 »

ах Пешоо.....как ги разбираш тези работи значи чакай да видим дали съм разбрала......в твоя курс сте трима...тащом не сте се преместили задочно да разбирам ли че сте с обратни наклонности...по твоите изчисления ако не е едното е другото.....(в круга на майтапа) не се обиждай! :wink:.Относно групичките...хм,,доколкото помня и в училище беше така(преди 4 години).....а,доколкото е*аването.....най много да се обърнат нещата .....а и незнам как един faggy...ще ме е*ава мен(в буквалния и преносен смисъл).....пиши още  забавен си...  :-*
« Последна редакция: 31.08.2008, 13:23:02 от palavata_SUZI »
Активен
:)

peshooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • forever summer!
    • http://nessebarmoto.com/
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #6 -: 01.09.2008, 03:31:56 »

гледай я .ти направо се е*баваш с мене  :-P аз да не те засека по коридорите ще ти го върна тъпкано  :hihi: не съм задочно защото сме големи идиоти като се събера с колегите и е по-голямо шоу всеки ден да си в университета,аз  нали  затова съм там  :-D абе ще направим едно голямо събиране няколко курса и ще видиш колко е яко ;)
Активен
Ей дъъъъъъжд !!! :P

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #7 -: 01.09.2008, 19:23:41 »

нямам търпение  :drunk:.....пешоо...кажи ми искат ли заверки НУПЧЕ?искам и да поработвам малко но незнам дали ще стане....кажи нещо повечко де...тежки ли са дисциплините...гледах ги и не ми се сториха много трудни но не се знае знае ли се?пешоо...лесно ти е на теб да се смееш на изпадналите в беда първокурсници.... :hihi:
Активен
:)

peshooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • forever summer!
    • http://nessebarmoto.com/
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #8 -: 02.09.2008, 03:24:36 »

аз ако трябва да тръгна да обяснявам всички тея неща,където искаш да ти кажа ще остана без ръце  :-P Има си тънкости при изпитите,които са еднакви почти при всеки,друго ами за заверки и за изпити аз лично с колегите лъжехме и преписвахме и преписваме и то яко  :-D сяда се 4 часа преди изпита и се почва артилерията от Челопечене да се прави  :evil: на женските там им се скъсаха дупетата  :mooning: да учат ама вие сте свикнали  :D в новата сграда има едно единствено кафе и неможе да не се засечем и с колегата ще ти се изповядаме  8-)
Активен
Ей дъъъъъъжд !!! :P

RuMbeto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #9 -: 02.09.2008, 11:09:37 »

Какво се обяснявате толкова бе хора. С няколко думи... тъпо, моми4етата са на групи4ки и си мислят едва ли не искаш да ги изядеш. Драпнати, сопнати и какво ли не, има си изключения, но са рядкост. Щом за едни тъпи лекций правят проблем, за какво говорим. Но няма страшно, ще разбереш какво е  :-D :-D :-D  :haha:
Активен

peshooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • forever summer!
    • http://nessebarmoto.com/
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #10 -: 02.09.2008, 20:15:06 »

колега от ПУП мерси че потварди самата истина !  :bravo:  Палавата-Сузи както се каза сама че разбереш и усетиш какво е  :wink: абе Румба чудя се дали Палавата Сузи е толкова палава както е ника и  :-D голямата дилема  :roll: Сузи   нищо лично   :inlove:
Активен
Ей дъъъъъъжд !!! :P

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
пешоо...ах ти! :blush:
« Отговор #11 -: 02.09.2008, 20:31:48 »

хахаха...мерси за интерпретираното  инфо Пешоо....хм........а,относно ник-а нещо май прочетох Пешоо.... :hihi: сам каза... :-Pще се засечем в кафето и ще се разбере... :wink:
Активен
:)

RuMbeto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #12 -: 03.09.2008, 19:45:52 »

Единственият на4ин е да провериш! Поне така мисля аз.... :wink:
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #13 -: 03.09.2008, 19:50:50 »

двама станахте значи...и освен да свиквам избор нямам :hihi:
Активен
:)

peshooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • forever summer!
    • http://nessebarmoto.com/
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #14 -: 03.09.2008, 20:50:47 »

еееее Сузи хахаха,2ма е по-добре от 1  :-P
Активен
Ей дъъъъъъжд !!! :P

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #15 -: 03.09.2008, 21:59:35 »

а пешо ти се появи....ставаме вулгарни :blush:
Активен
:)

nincheto_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #16 -: 12.09.2008, 02:44:21 »

здравейте на всички... кога започваме последно ние първокурсниците от НУПЧЕ? на 28 или на 29.09? и в колко часа - в 9 или в 10? .. пишете :s:
« Последна редакция: 12.09.2008, 18:30:03 от Kelli_Mutu™ »
Активен

peshooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • forever summer!
    • http://nessebarmoto.com/
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #17 -: 12.09.2008, 03:32:18 »

аз първата година отидох на 3ти октомври.каде ще ходиш да се бласкаш там в талпата... иначе ще се видим и особено с палавата сузи  :-D само да си се скрила палавнице  :hihi:
Активен
Ей дъъъъъъжд !!! :P

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #18 -: 13.09.2008, 12:12:56 »

здрасти нинче.....на 28 ще е официалното откриване на площад Централен... :-D.незнам си къде....а на 29 вече започват учебните занятия... :-Xхихихи...ще се видим там....пешооо.....вече започна да ми липсваш  :hihi:ти се загуби някъде по трасето!аз 1есно да си кажа вече ме тресе шубе ли е нетърпение ли е и аз незнам....още една седмица работа и ще започваме с приготовленията по пренасянето в новата квартира лелеле....... :wink:
Активен
:)

peshooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • forever summer!
    • http://nessebarmoto.com/
Re: НУПЧЕ-къде сте бе хора?
« Отговор #19 -: 13.09.2008, 20:36:58 »

ееее Сузи сега хвалиш ли се с новата квартира  :-P хахах.Мене ми го набиха отзаде за квартирата.уж запазих един голям апартамент при една стара бабка,отивам да и давам парите на другия ден,а тя ми вика че го дала на роднини.на баба и шортите ! :-o Сузи ти остави да не се срещнем   само...   :haha:
Активен
Ей дъъъъъъжд !!! :P