argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Учебна програма "Математика и информатика" - редовно  (Прочетена 8832 пъти)

24/7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

А как ще стане това? Едновременно в понеделник и втори курс информатика и първи математика и информатика да карат в застъпващо се  време, в различни зали с един и същи преподавател Информационни технологии?
http://www.fmi-plovdiv.org/bg_ver/edu_gra/uch_zan_inf_2_red_a.htm
http://www.fmi-plovdiv.org/bg_ver/edu_gra/uch_zan_minf_1_red_a.htm
Имаш предвид за доц. Рахнев че не може да се разцепи на две-еми значи на математика и информатика 1ви курс или на нас информатика 2ри курс е объркан преподавателя просто-това е
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Отговора е ясен - или програмата ще се размести или доц. Рахнев ще възложи на някой друг от неговата катедра да води лекциите в другата зала!
Активен

ScherZ

  • Гост

Рахнев е влизал на лекция някога ?
Вероятно ще води някои асистент и по двата предмета :) Не се притеснявайте
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Пфу, ще те накажем за издаване на фирмена тайна!  :evil:
Активен

chorbaka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Тъй като съм заек и доста неща не са ми още ясни искам да попитам дали е възможно да караш упражненията с други групи. Аз съм 3а група, но ми се иска да карам късните упражнения от 15:15 и 16:15  или да изкарам всички упражнения в четвъртък ,но не с моята група ,защото работя и така ща мога да  отсъствам по-малко от работа .Искам да попитам и за спорта ,ако си освободен нужно ли е да се присъства?
Активен

fmi_pl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

За това кога ще ходиш на упражнения зависи от теб и преподавателя. Ако има места няма никакъв проблем. А относно спорта за освободените процедурата е следната: подава се молба при инспекторката заедно с оригинала на медицинското ти свидетелство. Едно копие се носи на преподавателя по лечебна физкултура и той вече ще ти каже какво трябва да правиш :mmm:
Активен

Тодор Величков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63

до одеве програмата ни беше тази, сега в сайта е леко изменена.. лекциите в вторник (утре) при доц. д-р К.Коликов са изместени от 13:15 ? Има ли смисъл утре да се ходи рано сутринта?
Активен

ScherZ

  • Гост

Щеше да е хубаво и ако преподавателите си бяха видяли програмата, за да не виси 4ти курс 4 часа да чака преподавател, който само се извини "Ми аз не съм видял ... те сигурно снощи вечерта са я сложили".
Активен