argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Учебна програма "Математика и информатика" - редовно  (Прочетена 8834 пъти)

~Silveto~

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте тази година сам I-ви курс по "Математика и информатика" - редовно! От къде бих могла да си намеря програмата за лекциите???
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

http://fmi.uni-plovdiv.bg/bg%5Fver/edu_gra/uch_zan_bak.htm

От тук, но още не е доизкусурена и не е сложена от администраторите в сайта. Гледай Математика и Информатика,  Редовно обучение,  I курс.
Активен

~Silveto~

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Благодаря много!  :-)
Активен

kabura_m

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

... Здравейте, КОЛЕГИ!!!

Аз съм вече 4-ти курс Информатика-редовно!

Напук на всички, които си мислят, че в 4-ти курс няма да се учи, аз искам да разбера моята учебна програма за предстоящата година!

Ще съм абсолютно благодарен, когато в най-скоро време 'О'важаваните от мен администратори и преподаватели вземат да "доизкусурят" програмата и да я качат!

Благодаря, предварително!  :-)
Активен

aseto_89

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

здравейте тази програма въобще я няма  :-D
няма ли кой да я ка4и на сайта? :s:
Активен
uuuuulllllllooooooooooo

Георги Фурнаджиев

  • Гост
А проверихте ли ...
« Отговор #5 -: 25.09.2008, 19:55:53 »

... на първия етаж, в дясното крило до асансьора?
Активен

ScherZ

  • Гост

Ако работиш едва ли ще ти се разкарва до университета, за да си видиш програмата на таблото. Я я има я не ...все пак си мислех че учим информатика а не педагогика и нещата някак си се качват в електронен вариант. Не мисля, че ще дочакаме програмата ;)))))
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

За жалост и аз искам да си видя програмата,  хихи - макар да съм главем асистент!

Ще попитам утре...
Активен

Lil`Nigga

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 435

Много се забави тая програма ... верно кат ученици я получавахме и седмица след първуя учебен ден ама все пак ... нали не сме в училище.
Активен

Alice_in_Wonderland

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 489
  • Well I Refuse! I Refuse! I Refuse!

Вчера като ходих да се запиша, инспекторката каза че до края на деня ще е готова програмата. Ама уви в сайта още я няма :s:
Активен
Everybody Lies.

Владислав

  • Гост

Днес ходих до ФМИ и ми казаха,че програмата още не е готова,но "тия дни" щяла да стане.И като не си знаем програмата как да разбера в понеделник какви занятия имам ,от колко часа ще са и къде?
Активен

ScherZ

  • Гост

Еми няма да идеш :) Най-лесният отговор на въпроса ;>  :roll: Проблемът не е при теб, че не могат една програма да сглобят.   :?
Аз лично няма да се занимавам да се разкарвам ...
Активен

Владислав

  • Гост

Еми няма да идеш :) Най-лесният отговор на въпроса ;>  :roll: Проблемът не е при теб, че не могат една програма да сглобят.   :?
Аз лично няма да се занимавам да се разкарвам ...

Абе и ти си прав,ама ми се ще да ида! :?
Активен

ScherZ

  • Гост

Е то на всеки му се ще да иде(още пазим в себе си трепета от първия учебен ден)... ама на какво да иде... Може да се разходи до кафето да пие една студена вода ( :beer: ) ако си няма друга работа ;>
Активен

Breathe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 347
  • delusions

До колкото съм запознат, изготвянето на програмата не е от лесните занимания, затова да се надяваме днес или утре да се появи по сайта. А ако не - здраве да е :)
Активен

Soultaker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Много слабо :(
Активен

Alice_in_Wonderland

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 489
  • Well I Refuse! I Refuse! I Refuse!

Е то на всеки му се ще да иде(още пазим в себе си трепета от първия учебен ден)... ама на какво да иде... Може да се разходи до кафето да пие една студена вода ( :beer: ) ако си няма друга работа ;>
То е забавно на първия учебен ден! Раздават зеле и моркови :hihi: :-D
Пък и тогава се раздават студентските книжки  :wink:
Активен
Everybody Lies.

4k

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Здравейте колеги аз ще съм първа година във ФМИ информатика и много ми се иска да знам какво ме чака в понеделник за да взема да се подготвя ! На мен лично ми казаха , че ще имаме нещо си в 8:30 в аула 2 .

Ха ха Грешката е моя  :-D
« Последна редакция: 26.09.2008, 18:55:34 от 4k »
Активен

ScherZ

  • Гост

Ооо и във ВМИ ли пуснаха информатика :))))
Активен

24/7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Яд ме е толкова много за забавянето на програмата-някой от нас-да не кажа всички по информатика 2ри курс работим -и си имаме графици на работа които се изготвят поне при мен спрямо лекциите ми-супер тъпо е сега така
« Последна редакция: 26.09.2008, 18:53:44 от 24/7 »
Активен