argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Състезание по физика за ученици за 2009 година  (Прочетена 16760 пъти)

chefo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

аа имам един въпрос.           Как или кога ще може да се разберат резултатите от задочния кръг  :? :? :?
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Активен
Физически Факултет

BeBbsS

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48

към коя дата да очакваме резултатите  :-)
Активен
[!] Glory glory Tottenham Hotspur, Glory glory Tottenham Hotspur,and the Spurs go marching on. Totte

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми

Ами първите резултати са ясни - всички подали документи за 11-12 клас ще присъстват (или могат, ако искат) на присъствения кръг. Точните резултати ще излязат... когато смогна. Но всички имат достатъчно точки за минаване (то и прага не е 90 от 100 все пак), така че... ще се видим скоро.
Активен
Физически Факултет

Иван Бодуров

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
  • Физически факултет

Здравейте на всички участници в състезанието.
Резултатите са готови и може да ги видите тук.
Активен

chefo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

 Ааааааааааааа на 3 място сам  :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:  :#7: :#7:        да живее физикатаааааа  8-) :rock: :rock: :rock: :rock:
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми

Да го кажа и тук - на присъствения кръг могат да идват и ученици 11-12 клас без оценки от задочния, просто няма да получат малкия бонус за участие в задочния.
Активен
Физически Факултет

BeBbsS

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48

Ааааааааааааа на 3 място сам  :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:  :#7: :#7:        да живее физикатаааааа  8-) :rock: :rock: :rock: :rock:
Е аз съм 2-ра ,ноо по-важно е в неделя на кое място ще сме   :wink:
Активен
[!] Glory glory Tottenham Hotspur, Glory glory Tottenham Hotspur,and the Spurs go marching on. Totte

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми

Мястото не е важно, важно е каква оценка (точки) ще заслужите. Щото да си първи с 60 точки от макс 100 не е за празнуване :wink: . А може и да си 10ти, но с 90 точки, нали? :-) Абе успех на всички и до виждане в Неделя.
Активен
Физически Факултет

@4ik0

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
    • www

здравейте вчера разбрах за състезанието по физика :-) и започнах да движа нещата :mmm: може ли Стефчо да ми пратиш задачите от предварителния кръг :bow: за които трябва да си дам имейла ( a4iko@abv.bg ) утре ще ги прегледам и ще опитам в неделя да отида на присъствения кръг 8-) прави ли се предварително записване за него и плаща ли се такса за участие аз уча в техникум по механоелектротехника :-P "акад. С. П. Корольов" - Дупница :wink: ние в 12 клас не сме учили физика :heart: и нямам големи :hug: очаквания за оценката :-D справочника за кандидат студенти вече излязъл ли е? как ще протече състезанието :yawn: защото трябва да се съобразявам с транспорта :headbang: започнаха ли записванията на кандидат студентите?  :toivo:
Активен
(\(\
(='.')
(")(")

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Активен
Физически Факултет

@4ik0

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
    • www

благодаря  :y:
само 5 задачи :-o
има ли някакъв критерии за решаването им и сега след като това е свършило вече може ли да видим отговорите :blush: (питам за 11-12 клас) 8-) или оценяването е по субективно и нямат конкретно решение :wink: по колко точки се дава на задача
Активен
(\(\
(='.')
(")(")

BeBbsS

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48

Не мислиш ли ,че задаваш доста тъпи въпроси ?
Активен
[!] Glory glory Tottenham Hotspur, Glory glory Tottenham Hotspur,and the Spurs go marching on. Totte

@4ik0

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
    • www

Ммм дам мхм..
уместна забележка :handshake:
Активен
(\(\
(='.')
(")(")

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми

Утре задачите ще са 10, впрочем. Леснички са. И не, няма да ги видите предварително.

Критерият е задачата да е решена вярно. Ако трябва да се обясни, да се обясни с верни физически закони; ако трябва да се сметне - да се сметне. Примерни решения ще се появят по някое време, като ги направя и кача.
Активен
Физически Факултет

@4ik0

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
    • www

10 задачки :mmm: дано си заслужава ученето :-P прочетох почти целия учебник..  :wink: и утре ще видим колко са леснички :#2: аз преди питах за решенията на задачите от задочния кръг :mmm: много глупаво щеше да е ако някой иска да види предварително отговорите :haha:
Активен
(\(\
(='.')
(")(")

BeBbsS

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48

Искамм да се оплача от тия гадни квесторки от 1 часа почнаха да ни гонят  :-D Не ги е срам.. :д И днеска свалихме по 2 кг докато тичахме по стълбите мислейки ,че сме закъснели ;д
Активен
[!] Glory glory Tottenham Hotspur, Glory glory Tottenham Hotspur,and the Spurs go marching on. Totte

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми

Бе то с тези задачки, вие в 12 трябваше отдавна да сте свършили, ама... :wink:.

Е, мина и тази година. С (относително) малка посещаемост, но важното е, че не го оставихме да изчезне. Догодина пак, вече по-добре организирано и рекламирано и с присъствен кръг за всички.

На получилите оценки честито (и ги чакаме да се запишат при нас, много е готино, честно), другите ги чакаме пак догодина. :-)
Активен
Физически Факултет

BeBbsS

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48

Това с мехурите нии забави   :roll:
Активен
[!] Glory glory Tottenham Hotspur, Glory glory Tottenham Hotspur,and the Spurs go marching on. Totte

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми

Не само ви е забавило, ами ви е и прецакало доста, ама нейсе. Ето го значи и официалното крайно класиране (качено е също и на http://web.uni-plovdiv.bg/stnikolov/Sastezanie2009/):
« Последна редакция: 16.08.2011, 00:25:45 от Стефан Николов »
Активен
Физически Факултет