argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Държавен изпит по "Счетоводство и анализ" - магистри  (Прочетена 16553 пъти)

m_k

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

Здравейте, колеги
ако може някакви материали за държавния изпит по счетоводство и анализ да изпратите и на мен. Много благодаря предварително  :-)
m_k_85@abv.bg
Активен

milenna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re
« Отговор #21 -: 27.08.2009, 22:12:50 »

Ако може и на мен да изпратите нещичко за държавния,аз имам поправки и незнам дали ще мога да се явя,нo все пак мейла ми е milenna.ivanova@gmail.com  :-)
Активен

bebenceto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Вярно ли е, че подаването на молбите за държавен изпит на МП счетоводство и анализ е удължено от 4 септември на 20 септември :-o
Активен

t84tt

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

АКО НЯКОЙ ИМА РАЗРАБОТЕНИ ТЕМИ ОТ КОНСПЕКТА ПО СЧЕТОВОДСТВО И АНАИЗ НЕКА И ДА ГИ ИЗПРАТИ НА АДРЕС GEN4O_EZERA@ABV.BG ЩЕ БЪДА БЛАГОДАРНА
Активен

t84tt

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

ако някой има развити задачите по корпративен анализ при Велков нека пак да ги изпрати на адрес gen4o_ezera@abv.bg ще бъда благодарна за да може да го вземем този тъп изпит
Активен

daga

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Колеги аз съм завършила семестриално през 2008 год,тогава по корпорат.анализ и корпоративно счетоводство ми преподаваше проф.Мургов.Много ви моля ако може някой да ми изпрати лекции от Фесчиян ще съм мн благодарна, искам да ги прегледам,защото както знаете всеки преподавател си има различен стил на преподаване.Ако някой знае подробности за държавния изпит нека пише.Моя e-mail е daga84@abv.bg !!!
Активен

nin pashkuleva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

здравейте  колеги , ще съм ви много благодарна ако някой ми изпрати някакви материали за държавния изпит,тъй като аз завърших миналата година, а сега има известни разлики в изпита !ако някой има лекциите по теория на счетоводството ,банково и бюджетно счетоводство и корпоративен анализ нека ги изпрати на е-мейл :  nin1983@abv.bg, или да ми остави телефон за връзка на е-меила за да ги преснимам ! Благодаря ви предварително и успех на изпита[/b]   :hug:  :heart:
« Последна редакция: 31.08.2009, 16:01:50 от nin pashkuleva »
Активен

milenna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Колеги,ако имате лекции или теми от конспекта за държавния, моля да ми ги изпрати на milenna.ivanova@gmail.com . Трябват ми лекции по теория на счетоводството и банково счетоводство.
Активен

megam

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

КОЛЕГИ-ЗНАЕ ЛИ НЯКОЙ КАК Е МИНАЛ ДЪРЖАВНИЯ ИЗПИТ МИНАЛАТА ГОДИНА?КАКВО ПО КОНКРЕТНО СА ДАЛИ?
Активен

mimi84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Ще съм много  благодарна ,ако и на мен някой ми прати теми или лекции  ,защото и аз не съм имала Теория на счетоводството при Велков и нямам неговите лекции. Благодаря предварително
bebe6ok@gbg.bg
Активен

gepipepi

  • Гост

на 02.10 щяло да има консултация за държавния изпит а като бяхме на ликвидация сега велков каза че сметкоплана няма да се ползва на държавния
Активен

I-S

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Здравейте, колеги ще може ли някой да ми прати и на мен материали за държавния изпит на e-mail: sasian.dramar@gmail.com. Благодаря предварително :bow: Иначе за сметкоплана мисля, че трябва да ни разрешат да ползване, защото всеки работи по различен сметкоплан и това води до объркване.
Активен

nasko67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 112
Активен

Del

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Абе сметкоплан ще си има в задачата според мен, защото пише изрично търговско предприятие, и Фесчиян питахме така че откъм бюжетно четете теория само. Мен не ми е ясно какво са напраскали стохиляди въпроса конспект за тест от 30 въпроса. Аз лично ще чета от лекциите по корпоративно и бюжетно, по теория на счетоводството все ще си намерите учебник, как пък тепърва не ходите да си купувате, стандартите предлагам да открием тестовете на Велков, не вярвам да измисли мн по-различни въпроси, а анализа е ясен, него го разбираме най-много  :-D. Който му трябват задачи по анализ, ако не си е взел изпита при нашия любимец да се обажда, ще помагаме с каквото можем.Успех на всички!
Активен

daga

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Колежке DEl много ще съм ти благодарна ако ми изпратиш тестове по корпоративен анализ,ако имаш също така и материали по обща теория и корп.анализ на daga84@abv.bg
Активен

daga

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Колеги някой кажете от къде се готвите по корпоративен анализ и теория на счетоводсвото понеже аз съм имала лекции при Мургов а той е наблягал на съмсем различни теми,някой ако може да ми помогне с лекции на Велков мн ви моля daga84@abv.bg.Според вас дали ще има теми от банково и бюджетно счетоводство.
Активен

Del

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Аз по теория на счетоводството ще чета от учебника на Любецка!!! Извинявайте много, ама няма как Мин.Велков да измисли по-различно счетоводство, така че няма значение дали ви е предавал Мургов или  кой да е.На мен основи на счетоводството също ми е водил Мургов преди 5 години даже, ама нещо ново не виждам да е измислено. Що се отнася за анализа, мога да ви помогна с някои от решените задачи, теория не знам някой да е успял да запише  :-D, според мен теста ще е шарен от всичко ще има, ама аз мисля да набегна на корпоративно счетоводство, бюджетно, данъци, банковото какво ви притеснява него от обща култура го взехме всички! Успех на всчки! Ще се радвам да мога да помогна!
Активен

krasiva_lilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

моля ви изпратете и на мен разработените теми за държавния изпит по счетоводство. Imejla ми е: krasiva_lilia@abv.bg. Предварително благодаря.
Активен

krasiva_lilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

А някой има ли тестове по корпоративен анализ и по бюджетно счетоводство и за държавния изпит по счетоводство. Ще съм  много благодарна, ако някой ми ги изпрати на krasiva_lilia@abv.bg
Активен

m_k

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

здравейте, може ли и на мен да ми изпратите теми за държавния изпит благодаря
m_k_85@abv.bg
Активен