argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Държавен изпит по "Счетоводство и анализ" - магистри  (Прочетена 16554 пъти)

ttaanniiaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте колеги. Бих искала да попитам дали няой има разработени въпросите от конспекта за държавния изпит по Счетоводство и анализ. Ако някой ги има ще помоля да ми ги изпрати на ttaanniiaa@abv.bg.
Благодаря предварително!
 :D
Активен

I-S

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Ако може и на sasian.dramar@gmail.com . Ще ви бъда благодарна
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!

morfei08@abv.bg-Ами ако може и на мен,ще съм много благодарна.
Активен
Аплодисментите са за мен.

dimitrova_k841

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27

А някой дали има лекции по теория на счетоводството? Ако да, нека да ми прати на dimitrova_k@mail.bg
Ако може и теми за държавния изпит.
Благодаря предварително.
Активен

m_k

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

Здравейте, колеги ако може и на мен да ми пратите теми или лекции( материали) за държавния изпит
m_k_85@abv.bg
Благодаря предварително
Активен

juli_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60

Колеги, всички имате повечето от темите , т.като  сме ги писали на лекции. Мисля че щом ще е тест - това ще е достатъчно.
Активен

dimitrova_k841

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27

Права си, Juli_85, но има и хора, които не са карали Теория на счетоводство. Само неикономистите имат лекции от Велков. Ако има някой, поне лекции по теория на счетоводството, да ми прати.
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

Колеги, знае ли се вече точната дата на изпита !
Активен

juli_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60

Да така е, аз обаче мисля да си купя на Душанов учебника
Активен

Tami83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте колеги, може ли и на мен да изпратите каквото имате за държавния изпит ще съм ви много благодарна.Има теми по които не мога да намеря абсолютно нищо.Е-maila ми е tg_smolian@mail.bg
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239

Я кажете кои са тези мистериозни теми, по които в този богат свят на информация Вие не намирате нищо  :-P
Активен
Ицко иска поничка!

Danielita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • само напред и нагоре

И аз смятам, че няма въпрос по който не могат да се намерят материали и също като колежката ще си купя учебника на Душанов мисля че инвестицията е добра   :-)
Активен

mariyna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

И аз да се включа. Завърших семестриално 2007  и сега се каня да се явя на държ изпит, но виждам , че нещата оттогава досега много са се променили .Моля, ако може и на мен да пратите темите на ma_petkova@abv.bg.Иоще една молба имам  -може ли телефона на Снежа Тодорова, защото този ,който имам явно е сменен.Благодаря Ви!
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!

032/ 261-375 С. Тодорова
Активен
Аплодисментите са за мен.

nasko67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 112

Книгата на доц. Фесчиян: Стоянов, Ст., Д. Фесчиян ,Счетоводство в публичния сектор, УИ “Стопанство”, С. ,2009 г. има ли я някъде по книжарниците?
Активен

mariyna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

032/ 261-375 С. Тодорова

Благодаря ! Телефона е същия, но никой не вдига -сигурно са в отпуска .

Можете ли да ми кажете нещо повече за изпита , как ще протече? Счетоводството още ли го води проф Мургов?
« Последна редакция: 06.08.2009, 22:44:54 от mariyna »
Активен

mariann

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Колеги въпроса не е толкова до темите, защото по всичките въпроси дадени като конспект може да се прочете!  По-важно е дали ще можем да ползваме стандартите и сметкоплановете (бюджетния и корпоративния)?
Ако някой знае да каже! :cry:
Активен

Danielita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • само напред и нагоре

Колеги, някой знае ли ще има ли предварителна консултация относно държавния изпит  да получим някои разяснения и отговори на въпросите, които ни вълнуват и си ги задаваме тук  :s:
Активен

Svetlanka

  • Гост

Ooo сладури, здравейте. И аз се присъединявам към Вас и моля всеки, който има нещо за държавния изпит, нека го писне и на моето имейлче: svetllla_83@abv.bg, Благодаря предварително на всички Ви :-)
Активен

Svetlanka

  • Гост

Колеги, моля Ви да ми изпратите материали за поправителната сесия по Корпоративен анализ и Бюджетно счетоводство, както и за държавния изпит. Ще Ви бъда безкрайно благодарна :-)
Активен