argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Държавен изпит по "Счетоводство и анализ" - магистри  (Прочетена 16552 пъти)

I-S

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Здравейте, колеги, моля ви изпратете ми и на мене теми за държавния изпит на мейл: sasian.dramar@gmail.com. Благодаря предварително :bow: :bow: :bow:
Активен

Del

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Някой да има тестове на Велков по теория на счетоводството?
Активен

Danielita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • само напред и нагоре

  2. Магистърска програма „Счетоводство и анализ”                         

Изпитът да се проведе на 11.10.2009 г. от 10.00 ч. в 8, 9, 10, 11 ауд.

Разпределение на студентите по аудитории ще бъде обявено на 07.10.2009 г. на сайта на факултета и на таблото пред стая №5  :y:
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

една приятелка помоли да потърся във форума за нея теми за държавния.....моля изпратете ги на моя имейл zori_sf@abv.bg   :hug:
Активен

elvi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

някой може ли да каже какво са казали на консултацията?
Активен

nasko67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 112

Тест 30 въпроса по 6 от обща теория, банково, корпоративно и бюджетно счетоводство + стандарти. Няма да има въпроси по корпоративен анализ.
Задача: да се състави начален баланс, да се извършат около 17 операции и да се състави краен баланс.
Активен

easy_2

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

А задачата обща ли ще или ще включва и корпоративно,бюджетно счетоводство?
Активен

nasko67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 112

Само корпоративно счетоводство
Активен

Danielita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • само напред и нагоре

Колеги някой има ли информация излезнало ли е разпределението за даржавния изпит, нали уж днес трябваше да има информация .Не съм била до пета стая да видя там има ли изнесено нещо, но в сайта нищо не открих.Вярно е, че до неделя има още време..... , но какво ли се учудвам нали в нашия мил университет всичко се прави от днес за утре.... :)
Моля ако някой има информация да внесе малко светлина в информационното затъмнение
 :headbang:
Активен

milenna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Не е за вярване,но е излезнало разпределението  :D
http://fisn.uni-plovdiv.bg/rapredeleniedi09/schetanlz.htm
Активен

nasko67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 112
Активен

Danielita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • само напред и нагоре

Благодаря колега, че своевременно дадохте информация. Не е за вярване  :-o наистина, че този път сроковете бяха спазени,  :-o университета се представи в добра светлина - явно като за последно. :wink:
успех в неделя, надявам се финала да е успешен  за всички ни  :y:
Активен

elvi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

колко време ще е изпита?
Активен

Danielita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • само напред и нагоре

Изпита е с продължителност 4 часа, започва в 10.00, но предполагам, че трябва да пристигнем поне 30-40 минути по рано  :y:
Активен

krasiva_lilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

Моля ви колеги изпратете и на мен разработените теми за държавния изпит по счетоводство и анализ на krasiva_lilia@abv.bg  Предварително благодаря.
Активен

Danielita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • само напред и нагоре

Колеги кога ще има резултати от Държавния изпит?
Активен

dimitrova_k841

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27

В сряда /на 14 октомври/ ще излезнат резултатите в 16.30 в 7 аудитория.
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

Да си пожелаем всички, които се явихме да сме го взели и да завършим благополучно с голям купон ! :-P
Активен

ttaanniiaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте колеги. Във връзка с държавния изпит по "Счетововодство и анализ" - Днес се обаждах на Снежана Тодорова и тя ми каза, че трябва лично да отидем да си видим оценките на 14 Октомври. Аз съм от далече и това за мен е пълна глупост щом няма да имам претенции за оценката си. Неможело да си оставяме книжките на колеки. Някой знае ли кой е в този комисия за ДИ и те дали така мислят? Ако някой има друга информация моля да пише.
 :angry:
Активен

Del

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Пожелавам на всички да са го взели, аз лично малко се надявам на моя тото шанс с теста !! За резултатите, колежке, най-много някой да му кажеш да ти провери оценката, все пак в книжката не е толкоз важно, важно е в изпитния протокол да ти е нанесена! Успех на всички!!!
Активен