argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Държавен изпит по "Счетоводство и анализ" - магистри  (Прочетена 16551 пъти)

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

Тя Снежа предупреди и преди изпита, че категорично отказва да съобщава оценки каза: "Неискам все мен да наказват !"
Иначе е добре оценката от държ.изпит да е нанесена в студ.книжка, защото на държ изпит за бакал.ми степен имаше колега на който му бяха забравили да нанесат в протокола и не си е дал книжката, наложи се да пише молба, да чака да му открият работата .... въобще излишни разправиии !
Активен

sven777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

КОЛЕГИ КОГА ЩЕ Е ПОПРАВКАТА ЗА ДАРЖАВЕН ИЗПИТ?
Активен

Jasmin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Моля Ви, колеги изпратете и на мен разработените теми за държавния изпит по счетоводство и анализ на jasmin_82@abv.bg  Предварително благодаря.  :bow:
Активен

krasiva_lilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28

molq vi izpratete i na men razrabotenite temi za darjavniq izpit po s4etovodstvo i analiz na krasiva_lilia@abv.bg
Активен

ngs

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Моля Ви, колеги изпратете и на мен разработените теми за държавния изпит по Счетоводство и анализ на nslavov2001@gmail.com .     Предварително благодаря.   :bow: :bow:
Активен

c.r.e.a.m

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Дали ще може и на мен да ми ги пратите?  :blush: milena_angelova@gbg.bg Благодаря!  :-) :bow:
Активен

steap

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Колеги, колежки, вие луди ли сте???!!!! За какви теми за държавния изпит говорите? Изобщо не ви трябват никакви теми - намирате си лекциите по корпоративно счет. стандарти, бюджетно и банково и сте готови. Изпита е САМО закрит тест и задача от корпоративното счетоводство.
Не си губете време да четете теми, ами си прочетете лекциите 2 пъти и изпита е взет минимум с 5.
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

Напълно се присъединявам към мнението на колегата писал точно преди мен, аз изкарах 6 на изпита и съм чела съмо от лекциите !
Активен

maria_2103

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

Колеги вижте това :
Съобщение от Елена Шишкова за дипломираните студенти от Държавна сесия  през м. юни и м. Октомври
 
Дипломираните през месеците – юни или октомври 2009 го. ,  които не са представили снимка или не са разписали дипломите си ,трябва да се явят лично на 28.11.2009 год. от 10.30 до 15.00 часа в стая 204 / учебен отдел /  за това.
При невъзможност за 28.11.2009, това може да се направи в работно време :
от понеделник до петък в часовете от 10.00 – 12.00 или 13.30 – 15.00 ч.
 
Активен