argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Кога ли ще излезне и програмата за поправителната сесия  (Прочетена 10708 пъти)

sladuranka88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

ик.теории и финанси, а ти?  :-)
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239


тези, които СА се явили на февруари/юли нямат право на поправителната през септември, а чак на ликвидационната пак през септември. тези, които НЕ СА се явили на февруари/юли ще имат 2 възможности през септември - поправителна и ликвидационна.

Не е точно така. Понеже няма как да се провери дали си се явил на дадена сесия, има начин да се види само дали си се явил на даден изпит от тази сесия. По тази логика, ако се явиш на изпит Х от поправителната през февруари и изпит У от поправителната през юли, то забраната за септемврийските поправки ще ти важи само за тази изпити Х и У, а не за цялата сесия.
Активен
Ицко иска поничка!

sladuranka88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21


Много правилно го каза, Ицкей!  :y:
Активен

Danielita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • само напред и нагоре

Някой има ли информация за изпита по стандарти при Велков. Днес званях на Снежа Тодорова, която каза да следя специализирания сайт (в който няма нищо ново или пък в повечето случаи не иска да се отвори - дава ми някаква грешка) и най безцеремонно ми тръшна телефона    :angry:
Възмутена съм, как може такова безхаберие знам че в този университет всичко е в последния момент, ама моя шеф иска точна дата за да ме освободи от работа и с графика всичко да е нормално.....   :s:
Сигурно има още доста такива като мен ама на тях какво ли им пука
 
Активен

nqh

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49

Колеги, а в ПУ някаде по стените дали няма залепен лист с графика на поправителната и ликвидационната сесия? Някой да е ходил там скоро да види?
Активен

sladuranka88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

Вчера звъннах на Шишкова и каза след сряда да проверяваме в сайта
Активен

ivva7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Да, но сайта не се отваря - и при мен от вчера постоянно дава грешка.
Ако някой успее да разбере датите за поправка ще съм много благодарна, ако ги изпише тук.
Предварително благодаря!
Активен

stelly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27

ик.теории и финанси, а ти?  :-)

sladuranka88 при кой си по икономически теории? каза, че всичко си знаеш - дали имаш някакви тестове? пощата ми е: stelly81@abv.bg мерси!
Активен

muldaveca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

А,бе,Ицкей ти си много умен бате.Значи пича го обясни много добре.То е очевидно, че тия които са се явили през февруари или през юли на даден изпит ,няма да се явят на тия изпити през септември.
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239

Ти два пъти не можеш да схванеш нещо елементарно, а сега всичко било много ясно.  :-D

Кога вчера беше риба, та днес ти пораснаха крила.  :-D
Активен
Ицко иска поничка!

muldaveca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Не съм бил риба,просто ти не обесняваш рационално!!!
Активен

muldaveca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Няма дати за МИО??????????????????????????????? :angry:
Активен

pamela83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
  • Обичай по женски, отмъщавай по мъжки!

Колеги датите вече са изнесени в сайта на ПУ http://fisn.uni-plovdiv.bg/MagRazpis/izpiti/index.htm  :-)
Активен

muldaveca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Защо няма дати за МИО?Някои знае ли?
Активен

ivva7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Няма дати и за поправките на Счетоводство и анализ. Защо ли??????????? :-X
Активен

muldaveca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Сигурно е в просец на обработка  :-D :-D
Активен

Danielita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • само напред и нагоре

Колеги днес бях при Тодорова, подадох молбата за държавн изпит и тя ми каза че поправката по стандарти при Велков ще е на 05.09.2009 (допълнително ще разберем къде и в колко часа сигурно на 04.09 :) както е по традиция в ПУ) и спомена, че може би няма да има ликвидация преди държавния така че успех на всички  :y:. Залягайте над стандартите, защото иначе ще видим държавен изпит ама най-вероятно догодина  :s: :s: :s:
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!

Колеги някой може ли да ми прати някакъв примерен тест по стандарти.Предварително благодаря-имейла ми е morfei08@abv.bg
Активен
Аплодисментите са за мен.

muldaveca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

А,бе,защо няма дати за МИО.Тези да не би да се подиграват с нас?Станахме 27 и няма вест още?Ще ги обяват на деня на изпита сигурно :angry: :angry: :angry:
Активен

bebenceto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Може ли да се подаде молба за държавиня изпит по Счетоводство и анализ при условие, че имам поправка по Корпоративен анализ?
До колкото знам молби ще се приемат до 4 септември, а ние не знаем датите за поправките. И още нещо - от учебен отдел казват, че ако не си си взел всички изпити не може да се подаде молба за държавния изпит.
Не ми е ясно защо да не може да се подаде молба , при условие че ако не на поправката , то поне на ликвидацията със сигурност ще си взема изпита / държавния е чак на 10 октомври/
Активен