argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Кога ли ще излезне и програмата за поправителната сесия  (Прочетена 10709 пъти)

fisn_adm

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76

Да, стават и такива съвпадения.
В конкретния случай задачата има решение, ако единият изпит се остави директно за ликвидация (15-30.09.2009 г. Успех!

Проблемът възниква, тъй като инспекторките само записват и обявяват желанията на преподавателите. Те не са длъжни и нямат необходимата информация да откриват и отстраняват дублирани изпитни дати.
Ако има дублиране, то е за сметка на изпитваните..

За да се ограничи този проблем, от учебна 2008/2009 г. студентите във Факултета имат вече две възможности кога да се явят на поправка:
  - непосредствено след самата редовна изпитна сесия (в рамките на една календарна седмица) или
  - по време на годишната поправителна сесия през септември.
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.

Колегата е магистър, ние нямаме това право за сега.
Активен
Дзен...

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239

Забелязва се, че скъсаните винаги са прецакани....съзирам нарочно допълнително стимулиране от университета към студентите да бъдат по-отговорни към редовната сесия   :-P
Активен
Ицко иска поничка!

Ellie.Stoychovska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93

И аз пак нещо не разбрах. Ако поправката е на 12.09 как ще си разберем оценките за да се явим на ликвидацията на 19.09, ако сме скъсани пак. Ако някой може да ми обясни  :blush:
Активен

iwanowa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Има промяна в датите за поправка и ликвидация по Финанси при доц. Консулов за ФМ(неикономисти ), но тези за БА си остават същите, какво и за Финансов анализ за ФМ ( 2-4  семестър ), което ми се струва малко странно.  :s:
Активен
Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните.

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

а така ... нека има драма сега  :haha: :angry: тамън събрах мотивация да чета, че малко време остана, сега още 1 седмица закъснение  :vomit:

едит: може да са сменени така, защото ФМ по финанси сме около 100 човека  :-D
« Последна редакция: 08.09.2009, 17:14:43 от Filipo »
Активен

vals0tevs

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Точно преди половин час гледах програмата и аз, и ето....Хмм след като имаме право да се явяваме непосредствено след редовната сесия, не съм разбрал да е имало дати за финанси (може и моя грешка да е). Дали е възможно когато се случат подобни ситуации, да се изисква удостоверение или индивидуален протокол, с който може да се явяваме на изпит с колеги от други специалности? Пример: ако студент има 2 изпита в една дата и час просто да си вземе протокол от инспекторката за друга дата.

Друго което ми е интересно е ще има ли дата за ликвидация по Икономикс за специалност БА - неикономисти? Знам, че и на преподавателите не им е лесно, но и ние трябва да се подготвим и да си направим план.
« Последна редакция: 08.09.2009, 20:55:42 от vals0tevs »
Активен

Ellie.Stoychovska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93

Това окончателно ли е? Да няма смяна в петък в последния момент. Тогава утре ще почивам, че ми дойде малко в повече Марковиц, доходност и отклонения  :-) Май е по-добре на 19.09 ще имаме повече време за подготовка и ще ни е по-леко :-)
Активен

Мипси

  • Гост

Някой ще се явява ли на иэпита на 12.09. при Консулов, эа да каже как е минал и дали ще има дата и эа Корпоративни Финанси?
Активен

Ellie.Stoychovska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93

Няма да има изпит при Консулов на 12.09, изместен е за 19.09. Изпитът е един Финанси и включва- Публични и Корпоративни. Ако си взел вече публичните (както и аз) носиш си дипломата на изпита и му казваш и той си отбелязва на работата ти (поне така беше на редовната сесия). Изпитът включва само един въпрос от Публични и въпрос и 2 задачи от Корпоративни финанси :-)
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

напротив ... днес имаше финанси при доц. Консулов за спец. Бизнес администрация :)
Активен

Мипси

  • Гост

А при вас това един иэпит ли е или са два отделни? Можеш ли да ми кажеш, какво ти даде, като въпрос и эадача? Благодаря предварително! :-)
Активен

Мипси

  • Гост

Моля ви някой да каже какво му се е паднало на иэпита на 12.09. при Консулов. Энам, че на всеки раэлично, но ме интересуват най-вече эадачите.
Активен