argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Кога ли ще излезне и програмата за поправителната сесия  (Прочетена 10707 пъти)

fisn_adm

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76

Макар, че този постинг не е по темата, си позволявам да му отговоря.


Нормално е сроковете за подаване на молби за ДИ да са такива!

Не може някой на 30.09 да си вземе последния изпит от ликвидционната сесия и да иска да се яви на ДИ на 10.10.

Това е технологично невъзможно! Необходимо е време, за да се подготвят списъците, протоколите, комисиите, квесторите и да се направи заявка до Централния учебен отдел за съответни зали.
Активен

Svetlanka

  • Гост

Ох, с това чакане се побъркавам и аз... надявам се до края на седмицата да имаме вече яснота по въпроса :roll:, колеги ако някой може да помогне с помощни материали за изпита по Корп. анализ, Счет. стандарти и Бюдж. счетоводство ще му бъда безкрайно  благодарна :inlove: e-mail svetllla_83@abv.bg
« Последна редакция: 27.08.2009, 14:05:31 от Svetlanka »
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!

Колеги и аз ви моля,ако някой има каквито и да е материали по счет. стандарти и корпоративен анализ-тестове лекции каквото и да е да ми прати на имейла,предстоят ми тези две поправки и ще съм много благодарна на отзовалите се,имейла ми е morfei08@abv.bg
Активен
Аплодисментите са за мен.

ivetopp

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27

Излезнали са датите за поправки! :bravo:
Активен

bebenceto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

За магистърска програма Счетоводство и анализ обаче не са  :angry:
Активен

bebenceto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

още няма дати за поправките на МП Счетоводство и анализ - това вече на нищо не прилича! А като се обадиш на инспекторите по телефона, или не ти вдигат, или ако ти вдигнат  като си зададеш въпроса ти затварят  :headbang:
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.

Има вече дати за поправителната и ликвидационната сесии и за магистърските програми - http://fisn.uni-plovdiv.bg/MagRazpis/izpiti/index.htm

Успех на всички колеги!
Активен
Дзен...

bebenson

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Колеги имам въпрос за бакалаврите ..тъй като юли имах поправка  2 седмици след изпита сега мога ли пак да се ява на поправка(обявена за септември) преди ликвидацията?? :chat: :roll:
Питам защото са публикувани дати за поправки и ликвидации септември месец :-)
Активен

lora

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Колеги, някой имали представа кога е поправката при Т. Василева - Пи ар стратегия на продукт или компания за трети семестър Бизнес комуникации и връзки с обществеността???
Активен

iwanowa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Макар, че този постинг не е по темата, си позволявам да му отговоря.


Нормално е сроковете за подаване на молби за ДИ да са такива!

Не може някой на 30.09 да си вземе последния изпит от ликвидционната сесия и да иска да се яви на ДИ на 10.10.

Това е технологично невъзможно! Необходимо е време, за да се подготвят списъците, протоколите, комисиите, квесторите и да се направи заявка до Централния учебен отдел за съответни зали.

Сроковете за молби за ДИ са удължени до 20.09. Тези, които имат изпити не могат да подадат молба. Успех на всички :)
Активен
Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните.

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!

Колеги ,погледнахте ли датите за поправителната сесия-има нещо много странно-датата и часът на изпитите счет.стандарти и корпоратевен анализ съвпадат и двата изпита са на 05.09. от 10.00 часа и понеже аз имам поправки и по двата изпита много ми е интересно как да се явя и на двата едновременно,ако някай има идея да пише -аз не се сещам.
Активен
Аплодисментите са за мен.

milenna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

и аз имам поправка и по двата предмета и също се чудя как ще държа изпит по два предмета в един и същи час  :-o
Активен

GOOD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 189
    • Направи нужното.... не бъди послушен !!!

Иванчо, по какво те скъсаха теб, бе  :-P

Финанси, Счетоводство и Икономикс хихих
Активен

betsi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74

и аз имам поправка и по двата предмета и също се чудя как ще държа изпит по два предмета в един и същи час  :-o
Искахме дати за поправки?! Ето ни дати, сега да се спасяваме...кой както иска да се явява.
Да не говорим, че за изпита по Финанси примерно, в един и същ час, в една и съща аула са сложили 4 специалности. По мои наблюдения скъсаните никак не са малко (надявам се да греша все пак), така че не ми е много ясно как ще се поберем. Но, нищо...деня е дълъг все още.
Активен

GOOD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 189
    • Направи нужното.... не бъди послушен !!!

 :mooning: Да много са скъсаните, но има ли значение или ще се съберем или ще ниизхвърли хахахахах  :)
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ


тези, които СА се явили на февруари/юли нямат право на поправителната през септември, а чак на ликвидационната пак през септември. тези, които НЕ СА се явили на февруари/юли ще имат 2 възможности през септември - поправителна и ликвидационна.

Не е точно така. Понеже няма как да се провери дали си се явил на дадена сесия, има начин да се види само дали си се явил на даден изпит от тази сесия. По тази логика, ако се явиш на изпит Х от поправителната през февруари и изпит У от поправителната през юли, то забраната за септемврийските поправки ще ти важи само за тази изпити Х и У, а не за цялата сесия.

точно така. аз говоря за определен изпит, а не за цялата сесия  :-P
Активен

betsi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74

:mooning: Да много са скъсаните, но има ли значение или ще се съберем или ще ниизхвърли хахахахах  :)
Еее, не така Иване...Ще се съберем, макар и на няколко пъти...тъкмо ще е по-задуш(ев)на и творческа атмосферата.
Активен

bebenson

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4


тези, които СА се явили на февруари/юли нямат право на поправителната през септември, а чак на ликвидационната пак през септември. тези, които НЕ СА се явили на февруари/юли ще имат 2 възможности през септември - поправителна и ликвидационна.

Не е точно така. Понеже няма как да се провери дали си се явил на дадена сесия, има начин да се види само дали си се явил на даден изпит от тази сесия. По тази логика, ако се явиш на изпит Х от поправителната през февруари и изпит У от поправителната през юли, то забраната за септемврийските поправки ще ти важи само за тази изпити Х и У, а не за цялата сесия.

точно така. аз говоря за определен изпит, а не за цялата сесия  :-P


 :-) Значи сега юли като ходих на поправка сега нямам право..трябва да изчакам ликвидационната  средата на септември :?
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!

Колеги моля който има да ми прати тест по стандарти,птредстои ми поправка и ще съм много благодарна на отзовалите се. morfei08@abv.bg
Активен
Аплодисментите са за мен.

GOOD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 189
    • Направи нужното.... не бъди послушен !!!

Уважаеми ..... "умни глави", искам да Ви попитам, как някой първокурсник Финансов мениджмънт , който не си е взел точно тези три изпита в редовната сесия ще може да се яви на поправителната си сесия. Защото ако не забелязвате изпитите са през половин час, но в различните сгради на ПУ.
На печелившите честито....................:)

Икономика на труда
 Доц.д-р   Сотирова  12.09.    12.30
 2 ауд. Ректорат

Финанси
 Доц.д-рКонсулов
 12.09.    13.00    2 аула Н.С.

 Икономически теории
 Проф.д-р   Коева    12.09.    14.00    17 ауд.

 
Активен