argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Кога ли ще излезне и програмата за поправителната сесия  (Прочетена 10710 пъти)

GOOD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 189
    • Направи нужното.... не бъди послушен !!!

Трагедията е голяма.  Знае се, че поправителната сесия не е веднага след изпитите, ОК. Ама вече е минала половин година от последните изпити и да не се знае кога и къде са поправките това е срамота.
Някъде се получи информация че от 01.09 до 15.09  били дните за поправка.
Ами извинете ама знаете ли в тези две седмици колко почивни (неработни) дни има.... ще ви кажа 4 на брой са поватарям четириии.......  Лошото е само, че до 01.09 остават 15 дни а няма  никаква ясното дали ще има дати за поправки. оооооо и да му мислят тези с повечето поправки.
УСПЕХ
А може и някой малко информация да пусне а... ???? :toivo: :toivo: :toivo:
« Последна редакция: 24.08.2009, 12:09:35 от fisn_adm »
Активен

Ellie.Stoychovska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93

Напълно съм съгласна с теб. Сигурно няколко дни преди изпита ще разберем, че имаме такъв :-) От Ели Шишкова знам, че дати ще има след 25 август, но нали знаете, че нищо не е сигурно в ПУ. Само се надявам да излезе информация в сайта, защото има студенти, които не са от Пловдив... :-)
Активен

BoFFo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127

Колеги поправиките бяха Юли месец , а за първи семестър февруари. Тази година го промениха , до колкото знам  от тази година септември има само ликвидация , но дали ще е от 15.09 до 30. или от 1.09... нямам представа .. :-)
Активен
fortuna favet fortibus

danito89

  • Гост

А аз знам друго.Инспекторката на моя факултет каза,че поправки те са от 1.09 до 15.09 но след 25 да се обадя тогава била по свободна да ми каже датите.Тъпотия пълна за какво е този сайт, като няма ме информацията, която ни трябва.Без коментар съм.....
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

Колеги поправиките бяха Юли месец , а за първи семестър февруари. Тази година го промениха , до колкото знам  от тази година септември има само ликвидация , но дали ще е от 15.09 до 30. или от 1.09... нямам представа .. :-)

по-скоро беше направена възможността всеки да избира кога да му е поправката: веднага след първата редовна сесия или през септември месец. избираш кога да се явиш, като ако искаш да е веднага след редовната сесия трябва да се разбереш с преподавателя. ако се явиш, няма да може да се явяваш на поправителната сесия през септември, която съществува така или иначе.
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239

Иванчо, по какво те скъсаха теб, бе  :-P


Пък и това не ти е ФМИ, това е ФИСН, тук нещата са по-екстрени и внезапни. Какво е това да знаеш 1 месец предварително за някакви си изпити?!  :hihi:
Активен
Ицко иска поничка!

kalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140

Tака де Ицкей, то като ги знаеш по-рано не е интересно, губи се тръпката. До последно трябва да сме в невидение   8-)
Активен

mariann

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Колеги поправките веднага след изпитите са само за бакалаврите! За магистрите поправките от 01.09 до 15.09., а ликвидацията е от 16.09. до 30.09.! Не се безпокойте скоро ще излезнат! :-)
Активен

sladuranka88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

след 1 седмица са поправките, а ние още не си знаем датите....  :?
« Последна редакция: 22.08.2009, 09:29:21 от sladuranka88 »
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

след 1 седмица са поправките, а ние още не си знаем датите....  :?

вместо да се вайкаш, вземи учи през тая седмица ...
Активен

Koteo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • :-)

Много се извинявам ама аз така и не разбрах дали бакалаври могат да се явят на поправителна или не и ако не- и ликвидационната сесия забакалаврите ли  започва на 16.09  :roll:
Активен

muldaveca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Да, и аз имам нужда от същата информация
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239

Значи правилото, до колкото си го спомням, беше, че ако се явиш на поправките, които са след редовната сесия, то губиш правото да се явиш на поправките през септември. Щяло да се проверява по протоколите. Тоест ще се следи да не се явяват хората два пъти на поправителна сесия за един и същи изпит. Колко ще се изпълнява, идея си нямам, но го имайте все пак предвид...


Иначе ликвидациите са си от средата на септември, та чак до края.
Активен
Ицко иска поничка!

muldaveca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Ицкей,аз си нямах представа за новия регламент,плюс това бях в чужбина и не се явих на поправителната сесия през юли.Въпроса ми е дали ще имам възможност да се явя на реводната изпитна сесия през септември?
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239

Обяснявам по-просто....има поправителна сесия през февруари и през юли. Явяваш се на някой изпит на поправка през февруари/юли и не го взимаш, което значи, че не можеш да се явиш на същия този изпит по време на поравките през септември. Явяваш се направо на ликвидация.

Пак да подчертая, не знам колко стриктни ще са в изпълнението и дали въобще ще следят.
Активен
Ицко иска поничка!

muldaveca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Ицкей,не съм се явил на поправката през юли (просто не знаех че има такава),мога ли да се явя през септември,да не ми направят проблем за това че не съм се явил през юли?И аз обеснявам много ясно  и просто.Това е което искам да зная ,разбрах че тези които са се явили нямат право да се явяват през септември.Мерси предварително
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

Ицкей,не съм се явил на поправката през юли (просто не знаех че има такава),мога ли да се явя през септември,да не ми направят проблем за това че не съм се явил през юли?И аз обеснявам много ясно  и просто.Това е което искам да зная ,разбрах че тези които са се явили нямат право да се явяват през септември.Мерси предварително

тези, които СА се явили на февруари/юли нямат право на поправителната през септември, а чак на ликвидационната пак през септември. тези, които НЕ СА се явили на февруари/юли ще имат 2 възможности през септември - поправителна и ликвидационна.
Активен

muldaveca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Мерси ,това исках да чуя  :D :D
Активен

sladuranka88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

след 1 седмица са поправките, а ние още не си знаем датите....  :?

вместо да се вайкаш, вземи учи през тая седмица ...

Проблема е там, че си знам всичко, но се налага да пътувам и не мога да си разграфя времето в последния момент...  :wink:
Активен

muldaveca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

sladuranka88,ти по какво имаш изпити?
Активен