argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Надолу

Автор Тема: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!  (Прочетена 219056 пъти)

bbb

  • Гост
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #80 -: 09.02.2008, 19:26:00 »

He's not that bad after all... Ама това ще го осъзнаете като се сблъскате с по- големи гадини от него, чийто лекции нямат две свързани изречения...

Успех!

Не знам защо са го нарочили този човек,нищо лошо не виждам в него,нормален
преподавател с високи изисквания,което е нормално,имайки предвид дисциплината..А по отношение на "митовете и легендите",които се носят за него,нещо не ми се вярва да къса такива,които много са учили,както е писано във форума....
Активен

mucunkata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #81 -: 09.02.2008, 22:09:10 »

само да те питам Чобанов беше ли ви предупредел, че ще е тест и ти каква специалност си?моля някой от 1БЕРЕ да ми каже кога е датата за езикознание и дали знае под какво форма ще е изпитът.

Изпитът ще е на 16.02.08 от 12h,но незнам в коя аудитория. надявам се да съм ти от помощ с тази малка информация.
Активен

luxy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #82 -: 09.02.2008, 22:16:14 »

много ти благодаря.  :-)
Активен
:) живейте днес, обичайте днес, мразете днес - утре може и да нямате възможност....;)

Вятър

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #83 -: 10.02.2008, 09:24:41 »

He's not that bad after all... Ама това ще го осъзнаете като се сблъскате с по- големи гадини от него, чийто лекции нямат две свързани изречения...

Успех!

Не знам защо са го нарочили този човек,нищо лошо не виждам в него,нормален
преподавател с високи изисквания,което е нормално,имайки предвид дисциплината..А по отношение на "митовете и легендите",които се носят за него,нещо не ми се вярва да къса такива,които много са учили,както е писано във форума....
говори от собствено опит :)
Какво ти се вярва или не... изобщо не е за вярване и тва дето не ми се вярваше , ма на повярвах :)
Активен
"Образованието е това, което ти остава в главата след като забравиш всичко, което са те учили"
Алберт Айнщайн

bbb

  • Гост
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #84 -: 11.02.2008, 14:11:12 »

От собствен опит-нищо лошо не съм видяла....дори напротив :-)
Активен

Вятър

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #85 -: 11.02.2008, 14:59:07 »

:D радвам се за тебе
Активен
"Образованието е това, което ти остава в главата след като забравиш всичко, което са те учили"
Алберт Айнщайн

sickid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
  • SSDD
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #86 -: 15.02.2008, 21:20:25 »

здравейте.и аз не съм разбрала в коя аудитория ще е изпита на 17ти;(....дори и за часа не съм сигурна,защото са две групи този ден,но никакви данни за час няма:(.ако някой знае пишете....и успех!!!
Активен

mi6lence

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #87 -: 15.02.2008, 22:00:36 »

здравейте.и аз не съм разбрала в коя аудитория ще е изпита на 17ти;(....дори и за часа не съм сигурна,защото са две групи този ден,но никакви данни за час няма:(.ако някой знае пишете....и успех!!!


час - 12.00 ; 10-та аудитория - това е на БЕИ  :wink: Само с това мога да ти помогна ... УСПЕХ НА ВСИЧКИ !!!
Активен

zlatina_trapoklovo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
  • Обичах, следователно живях!
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #88 -: 18.03.2008, 15:44:47 »

zdraveite:)I az pravih test po ezikoznanie predi 2 godini, togava bqh v 1-vi kurs.vuprosite ne bqha nikak lesni, az prepisah vsichko ot edin kolega i az imah 3 a toi 2!Pravete si smetka dali izobshto da uchite ili da razchitate na kasmeta
Активен
...вярвай - пролетта ни
недосънуван сън не ще остане
и ти при мене ще се върнеш пак!...

ElItO

  • Гост
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #89 -: 18.03.2008, 19:00:57 »

Аз се явявах на този изпит преди 4год.и тогава не беше тест,а разработка на 5(пет!!!)въпроса.Това беше първият изпит в следването ми и,както можете да си представите,бях ужасена(още повече,че изпита беше при Чобанов-ужас...).Учих ужасно много,но въпреки това бях убедена,че ще ме скъса,мислех си,че нищо не знам.Обаче ми писа 6 и това беше невероятно признание за труда и усилията,които бях положила,просто ми даде стимул да поддържам нивото,с което започнах.Едва ли ако бях изкарала 6 с преписване щях да бъда така доволна от себе си;така че моят съвет е не само на този изпит,а на всички,да се явявате със знанията,които имате,защото не е важно дали ще изкарате 3 или 6,важното е да вземете изпита с вашите знания,от собствен опит казвам,че усещането от взет с преписване и взет със собствени знания изпит е съвсем различно...Още повече пък при Чобанов-ако ви хване да преписвате не знам дали някога ще успеете да го вземете този изпит.
Активен

Вятър

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #90 -: 23.03.2008, 15:07:12 »

Тва е чудесно но на мен именно този изпит ми уби всякакво желание за работа. За известно време разбира се, не си оставям магарето в калта, но когато положиш адски много усилия за дадено нещо, няма значение какво е и когато видиш ,че се подиграят с това ти става болно. Но както и да е, света не е свършил с един изпит. Е да вярно, замина стипендията и имах нужда от нея но какво пък толкова... има работа :)
Не ми е за безсънните нощи и здравия труд, най-ми е криво от отношението. Малко или много сме зрели хора и заслужаваме минимални ако щеш наченки на уважение.
Активен
"Образованието е това, което ти остава в главата след като забравиш всичко, което са те учили"
Алберт Айнщайн

ElItO

  • Гост
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #91 -: 23.03.2008, 20:37:36 »

Съгласна съм с теб,не е честно когато някой преподавател работи според настроенията си.В университета е както навсякъде-първите впечатления са най-важни,а изпита по езикознание почти винаги е първи за всички студенти,затова изглежда и толкова труден.Съветът ми към първокурсниците е да се постараят максимално за него,така може би моментното настроение на изпитващия няма да е от решаващо значение.
Активен

Вятър

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #92 -: 23.03.2008, 22:40:09 »

А моят съвет към всички е да не се впрягат и да помнят, че в университета учат за знания, а не за оценки както в училище :)
Независимо от оценката, каквото сме научили никой не може да ни го вземе и никога няма да ни е излишно ;)
За това на всички горе главата и напред с рогата :) Все някой, някъде в тоя живот ще ни оцени, дори да не е изпитващият ни  :wink:
Активен
"Образованието е това, което ти остава в главата след като забравиш всичко, което са те учили"
Алберт Айнщайн

klio_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #93 -: 20.10.2008, 00:17:30 »

Здравейте, колеги!Аз съм І курс БЕИ и искам да попитам тези, които са били на изпит по български фолклор как е по време на изпита, как се подготвихте. Запознах се с колеги БЕИ, които бяха на поправка и ме стреснаха. :s:
   Споделете опит !!! :-P


Мод: Поради нарастващия интерес към дадени преподаватели и изпити, което в резултат се равнява на много теми с по 2 изречения в тях, правя обобщена тема за всякакви въпроси свързани с изпити и преподаватели. Моля ако нещо Ви интересува питайте тук, а не правете отделни теми!
« Последна редакция: 18.10.2009, 21:17:29 от BlackGuardian »
Активен
Bid my blood to run...

mortal

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: Български фоклор при Странджева
« Отговор #94 -: 20.10.2008, 16:51:52 »

Абе лесно е :) стига да си учил :) аз съм сега 2ри курс, а изпита беше лесен. Аз учих от лекциите. Материалът не е много и е интересен. Теглят се 2 теми, изпита е писмен, и трябва да пишеш и по двете, иначе получаваш бан... т.е. 2ка. А и гледай да не те види с дъвка на лекция, че лошо ти се пише
Активен

klio_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Re: Български фоклор при Странджева
« Отговор #95 -: 21.10.2008, 13:22:11 »

Абе лесно е :) стига да си учил :) аз съм сега 2ри курс, а изпита беше лесен. Аз учих от лекциите. Материалът не е много и е интересен. Теглят се 2 теми, изпита е писмен, и трябва да пишеш и по двете, иначе получаваш бан... т.е. 2ка. А и гледай да не те види с дъвка на лекция, че лошо ти се пише
Здрасти!  :-) На нас ни каза, че лекциите са за три... :-o Вече разбрахме за дъвките.  :hihi: А и също ни каза, че може устно или писмено.
Активен
Bid my blood to run...

Radeto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
  • Български език и история - 1ви курс
Re: Български фоклор при Странджева
« Отговор #96 -: 21.10.2008, 19:31:54 »

Бе то устно, устно ма като и минем над 200човека едва ли ще иска да ни слуша - по-лесно и е набързичко да приключи изпита и да си спести мъчителното теглене на думи и увъртането.А м-у впрочем не съм чула да е казала, че лекциите са за 3 - доста пълни са все пак и се съмнявам да иска да чуе 1 учебник от 1 ученик при положение, че след него следват още достаааа
Активен
Не за вражда, за обич съм създадена!

mortal

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: Български фоклор при Странджева
« Отговор #97 -: 25.10.2008, 17:45:56 »

Най-добре да е писмен. Аз учих само от лекциите и имам 5 :)
Активен

klio_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Re: Български фоклор при Странджева
« Отговор #98 -: 26.10.2008, 17:09:01 »

Най-добре да е писмен. Аз учих само от лекциите и имам 5 :)



 :angry: Понеже ни каза, че лекциите са за 3 прочетох книгите на Михаил Арнаудов, Петър Динеков, Цветана Романска и т.н. и какво се оказа ??? :angry: :angry: :angry: Имам кофти оценка ... ама го взех де :-( Яд ме е , че четох много, а тя не разбра... А изпитът ни беше писмен- 30 мин. за 2 въпроса  :headbang:
Тези, които са по-горен курс и при вас ли беше така или не? :headbang:
Активен
Bid my blood to run...

Lilly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 109
Re: Български фоклор при Странджева
« Отговор #99 -: 26.10.2008, 18:59:18 »

При нас миналата година беше устен,но ние бяхме при доц.Николова,много мила и разбрана жена.Аз лично учих от Динеков и лекции.Даваше ни по два въпроса и нямаше оценка под 5  :-) При Странджева обаче не съм наясно с нещата  :-(
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Нагоре