argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Увод в литературната теория  (Прочетена 24596 пъти)

anai22

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #40 -: 03.11.2009, 16:40:36 »

Някой има ли лекции по увод в литературната теория, които да продава?
« Последна редакция: 03.11.2009, 21:11:46 от Диана »
Активен
Az kazah

Guy Fawkes

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #41 -: 09.11.2009, 13:50:32 »

доц.Козлуджов рулз! Голям зор да стана понеделник сутринта за него, но до сега не съм съжалил за ни един път.При него писането е трудничко да, ама то не ти трябва да пишеш.Трябва само да слушаш, работите са елементарни.
Активен

Sue

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #42 -: 09.11.2009, 22:08:51 »

:DПожелавам ти успех
ако си оставиш имейла ще ти ги пратя всички които са качени на компа ми, поне няма да се трепеш да ги правиш като мнен
аз имам и доста теми по езикознание ако искаш и тях ще ти пратя без проблеми

И мен ме чака този изпит ... ще ми помогнете ли?
Активен

Lizzy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #43 -: 15.11.2009, 14:47:24 »

Някой да има [продава] лекциите по увод в литературната теория при Сапарев ?
Активен

notenoughme

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #44 -: 19.11.2009, 13:21:32 »

Аз съм трети курс БЕАЕ

Козлуджов е един от най-интелигентните и приятни преподаватели,които ще срещнете в обучението си.Бъдете там на лекциите му,записвайте си,научете си ги и няма да имате никакви проблеми на изпита.Пишете си темите,след това сядате при него,малко ще ви поразпита с идеята да ви пише по висока оценка.Постарайте се да не се излагате пред него,той е проподавател,който си заслужава!...
Активен

iloni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • Бъди себе си има достатъчно други хора!
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #45 -: 19.11.2009, 18:13:50 »

И на мен ми трябват лекции по Увод в литературната теория при Сапарев? Някой ако има и ако дава (продава) ще съм му благодарна!  :-)
Активен

Elinkoto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #46 -: 18.12.2009, 19:39:59 »

Имам въпрос относно лекциите на доц. Бучков! Аз специално нищо не мога да науча от тях! От къде да намеря материали, по които да се подготвя?
« Последна редакция: 18.12.2009, 22:19:26 от Диана »
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #47 -: 23.12.2009, 00:48:58 »

Имам въпрос относно лекциите на доц. Бучков! Аз специално нищо не мога да науча от тях! От къде да намеря материали, по които да се подготвя?

Здравей, малко неподготвен пиша това съобщение, но имаше един учебник по Литературна теория, но не помня авторът, ще се опитам да го потърся и ще ти пиша, ще гледам да е преди сесията ;)
Активен

godeep

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #48 -: 28.12.2009, 19:26:05 »

Здравейте! Може ли някой да ми помогне с теми по предмета? 1ви курс съм и съм доста притеснена... Как минава иэпита при Бучков? Трябва ли да учим цитатите? Благодаря  :-)
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #49 -: 30.12.2009, 17:12:53 »

Имам въпрос относно лекциите на доц. Бучков! Аз специално нищо не мога да науча от тях! От къде да намеря материали, по които да се подготвя?

Здравей, малко неподготвен пиша това съобщение, но имаше един учебник по Литературна теория, но не помня авторът, ще се опитам да го потърся и ще ти пиша, ще гледам да е преди сесията ;)

Здравейте всички, които питате за материали по тази дисциплина.Обещах и си изпълнявам обещанието, авторът на учебника е Александър Панов,трудно се намира,но върши работа.Успех на всички от мен.
Активен

Hrisi90

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #50 -: 06.01.2010, 19:53:30 »

Колеги, и аз се интересувам от този учебник,а време не остана. Някой има ли идея дали трябва да се търси по библиотеките или по книжарниците?
Активен
Английска Филология

aztikazahmnraboti

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:Увод в литературната теория УЧЕБНИК
« Отговор #51 -: 14.01.2010, 22:02:22 »

Учебникът на Ал. Панов си го купих днес от книжарницата до Ректората :) струва 6 лв и някои от темите ги има :)
« Последна редакция: 14.01.2010, 22:04:30 от aztikazahmnraboti »
Активен
Сравнително кратък текст, почти изпълващ допустимия брой символи, който обхваща целия ред...

flyaway

  • Гост
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #52 -: 31.01.2010, 09:33:56 »

Изпитът никак не е лесен,дори и да си чел Козлуджов може да те забие с гаден въпрос,доста двойки писа в нашия курс :evil:
Активен

Futbolis7aa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #53 -: 05.02.2010, 15:43:50 »

Имам въпрос...Кой е този, който набива филма, че конспекта ни е 32 теми при положение, че Кръстев още на първото упражнение ни го даде и е 14 ???:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

P.S. Невъзможно е да сме взели 32 теми при Сапарев  :-X :-X
Активен
:)))

flyaway

  • Гост
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #54 -: 05.02.2010, 17:07:59 »

Виж си пак конспектартам има 32 теми!!!! 8-)
Активен

Futbolis7aa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #55 -: 05.02.2010, 17:25:27 »

Кръстев ни даде конспект от 14 теми, Сапарев го видя и каза че това ни е конспекта...говоря за АФ .  Всичко друго е измислица на някой, който не е идвал на лекции и упражнения  :-X :headbang:
Активен
:)))

flyaway

  • Гост
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #56 -: 07.02.2010, 08:59:34 »

Бг и новогръцки при Козлуджов ни беше 32 теми,не съм от редовните ,но го знам тва от редовните 8-)
Активен

Марго

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Увод в литературната теория
« Отговор #57 -: 21.10.2014, 17:53:20 »

имам нужда от помощ!! Имам при Проф. Козлуджов- Увод в литературната теория, ходя на абсолютно всяка лекция, но ме обърква много и едва успявам да запиша всичко!
може ли някой да ми помогне като ми каже от къде мога да се сдобия с лекции,ясни лекции от които да мога да уча, за да успея да си взема изпита.
 :-) :-) :-) :-)
Активен

Slanchogled

  • Гост
Re: Увод в литературната теория
« Отговор #58 -: 21.10.2014, 21:08:53 »

имам нужда от помощ!! Имам при Проф. Козлуджов- Увод в литературната теория, ходя на абсолютно всяка лекция, но ме обърква много и едва успявам да запиша всичко!
може ли някой да ми помогне като ми каже от къде мога да се сдобия с лекции,ясни лекции от които да мога да уча, за да успея да си взема изпита.
 :-) :-) :-) :-)
http://dox.bg/files/dw?a=26c06c020d
Заповядай! Не знам колко са пълни, но ние всички си взехме изпита с тези лекции  :-)
Активен