argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 88   Надолу

Автор Тема: Европейски стипендии  (Прочетена 334062 пъти)

no name

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1040 -: 14.01.2010, 16:42:53 »

Не.
Активен

John

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1041 -: 14.01.2010, 20:28:16 »

И днес не преведоха европейските.... ц ц ц. Започвам лека полека да се отчайвам хаха  :-D
Активен

Bringing sexy back

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
  • Simply beautiful
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1042 -: 14.01.2010, 20:59:53 »

Вместо да се отчайваш,вземи прати една жалба.Няма да навреди :-D
Активен

samsung

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1043 -: 14.01.2010, 23:47:47 »

Ти като изпрати жалба,файда има ли?Линка,който беше поставен води към нещо ,което се явява бюро ``Жалби``.Обществена тайна е ,че това е колкото да има нещо,заблуда за противника...
Дори да приемем,че подобни жалби могат да породят някакъв ефект,то съм убеден че количеството не би било важно.Трябва да се алармира,да послужи като знак,без да се превръща обаче в шумотевица!
 Не ме разбирайте,че съм против гражданските и всеки друг род инициативи,дори напротив,но нещо което засяга толкова много хора и има претенцията да звучи сериозно трябва да намери и подходяща форма за изява!Тук може би идва мястото на тези СТУДЕНТСКИ СЪВЕТИ,които трябва да обгрижват колегите си,защитавайки интересите им!Защо те като легитимни представители не изпратят официално запитване,не потърсят яснота и ако са го направили,то защо не информират колегите си за това?
 Драскачи като нас не са в състояние да постигнат нещо,ако не бъдат организирани и вместо дифузно да реагираме,не застанем като един!
 Уважаеми колеги от СС,
активизирайте се ,за да може и ние да имаме доверие във Вас и да не Ви гледаме с насмешка!Обърнете се и към другите СС-и,защото евростипендиите не са само вътрешен проблем на ПУ,а имат по-общ характер!!!
Активен

John

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1044 -: 15.01.2010, 01:37:24 »

Или по-горе както един колега беше казал - Господари на Ефира би трябвало да подейства  :-D
Активен

GDG

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1045 -: 15.01.2010, 09:49:33 »


.........
 Не ме разбирайте,че съм против гражданските и всеки друг род инициативи,дори напротив,но нещо което засяга толкова много хора и има претенцията да звучи сериозно трябва да намери и подходяща форма за изява!Тук може би идва мястото на тези СТУДЕНТСКИ СЪВЕТИ,които трябва да обгрижват колегите си,защитавайки интересите им!Защо те като легитимни представители не изпратят официално запитване,не потърсят яснота и ако са го направили,то защо не информират колегите си за това?
.....ако не застанем като един!
 Уважаеми колеги от СС,
активизирайте се ,за да може и ние да имаме доверие във Вас и да не Ви гледаме с насмешка!Обърнете се и към другите СС-и,защото евростипендиите не са само вътрешен проблем на ПУ,а имат по-общ характер!!!


Много правилно казано  :y:
Активен

Bringing sexy back

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
  • Simply beautiful
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1046 -: 15.01.2010, 09:54:49 »

Студентски съвет съмо си клатят краката.Има да си чакате точно те да направят нещо.
Активен

drago876

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1047 -: 15.01.2010, 10:23:15 »

Аз също съм на това мнение...
Активен

kalachko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1048 -: 15.01.2010, 12:19:07 »

Някои хора мислеха с тези стипепндии да си купят билетче за концерта на AC/DC (но билетите очевидно ще свършат, докато те се изплатят) или пък да започнат своята покер кариера с тях (и да се отърват от тоя шибан университет, който досега не съм забелязал да прави нещо за студентите си, единствените моменти, в които сме радостно приветствани е, когато си плащаме семестриалните такси) хммм, но така стоят нещата, когато си избрал да си студент в България. Но... стига толкова. Предполагам, че тези стипендии, ще бъдат изплатени наведнъж с летните през август, а тези, които не са се класирали за летния семестър ще загубат зимните... добър стимул, тъй че колеги стягайте се и като получим в края на август парите всички заедно да скочим за 5 дни на морето!  :sun: :hihi:
Активен

shushi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1049 -: 15.01.2010, 12:47:46 »

не, че нещо ама не ви ли омръзна от предположения... еди кога си ще ги изплатят, незнам си какво ще стане... точно така се появяват слуховете и студентите се объркват повече. ако имаш някаква информация "от извора" тогава я сподели... Не ние определяме правилата, отгоре ги определят. Ако нямаше европейски фонд, нищо нямаше да получим. Щяхме да си караме на обикновени стипендии. Ама има университети дето са много по-зле. Аграрния им дават по 60 лева обикновена стипендия само. Пак има за какво да се радваме. Кво само се оплакваме. И още нещо, на вас ви трябват тея пари на кой за билет на кой за друго нещо, пък не питате тея студенти дето едвам свързват 2-та края и ходят гладни и боси, щото разчитат на това "Висше" да им помогне да си намерят работа.
  Щом онази жена е писала писмо и се извинява за неудобството и казва, че парите ще са преведени, значи ще бъдат. МОже и днес да са преведени, може и утре... Междудругото някой беше споменал че в събота не се превеждат пари - това са глупости. Превеждали са ми точно в събота вечер стипендията. В събота сутринта е нямало пари, вечерта вече имаше - това стана миналата година с нормалните стипендии.
  Така, че ще чакаме и ще се надяваме. Но е вярно това, че нарушават закона, ако не ги изплатят до днес.
Активен

Krisy88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1050 -: 15.01.2010, 13:28:03 »

А някои проверявал ли е днес или всички се отказахме?
Активен

drago876

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1051 -: 15.01.2010, 14:29:55 »

Няма нищо, преди малко проверих...
Активен

isojama

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1052 -: 15.01.2010, 14:37:18 »

мда нищо засега.Да се надяваме след 16 да са там :)
Активен

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1053 -: 15.01.2010, 15:00:28 »

Все пак каквото зависи от университета  направил е -стипендията(обикновената) за януари е приведена.Кусури ПУ има колкото щете, ама при условие, че студентите от  почти всички университети не са им приведени евро пенсиите, не виждам какво му е най- лошото на нашия университет.
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

Bringing sexy back

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
  • Simply beautiful
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1054 -: 15.01.2010, 15:29:56 »

Да,превеждали са на няколко пъти в събота вечер редовната стипендия.Да стискаме палци до 3-4 дни максимум да има европейски по картите.
Активен

Krisy88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1055 -: 15.01.2010, 15:46:46 »

Колеги незнам за вас ама аз изгубих всякакви надежди.Вече незнам какво да направим с тези пари нямам пари за абсолютно нищо.
Активен

shushi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1056 -: 15.01.2010, 16:47:51 »

ами ще си седим вкъщи и ще си учим за сесията :)
Активен

Krisy88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1057 -: 15.01.2010, 18:25:20 »

Еми,колега аз уча в колеж и там нямаме сесия,а свършихме семестра декември и няма какво да правя и в къщи.
Активен

tsvetieta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1058 -: 15.01.2010, 19:04:37 »

kolegi spokoino sega vleznax v saita za evropeiskite stipendii i ima novo saob6tenie,v koeto se kazva 4e do 2,3 dni sled 15 6te badat izplateni stipendiite za parvite tri meseca.
Активен

Bringing sexy back

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
  • Simply beautiful
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1059 -: 15.01.2010, 21:26:52 »

А за останалите,ще се чака още толкова  :-D
Аз не вярвам на нищо,докато не го видя.
Активен
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 88   Нагоре