argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Извънземни!!!  (Прочетена 33565 пъти)

Ivelina

  • Гост
Re: Извънземни!!!
« Отговор #40 -: 30.03.2007, 12:34:24 »

Няма смисъл да го сваляте ето ви линк към един сайт, от който можете да гледате записа online: http://www.neterra.tv/bg/
Само се регистрирайте и.... enjoy yourself  :wink:


Не става само с регистрация,сигурно трябва и някоя програма  :?  :-D
Активен

p6ebem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 219
Re: Извънземни!!!
« Отговор #41 -: 30.03.2007, 13:46:49 »

Ако имаш Windows Media Player става. Аз в момента си гледам CITY  :-)
Активен

Sayos

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1366
  • The Dark side
Re: Извънземни!!!
« Отговор #42 -: 30.03.2007, 16:19:42 »

и IE ти трябва, ако и с него не става значи извънземните са някъде около теб  :haha:
Активен

Ivelina

  • Гост
Re: Извънземни!!!
« Отговор #43 -: 30.03.2007, 21:34:57 »

ок,ще опитам пак  :wink: Ако не стане..... малеее има нашествие  :evil:  :hihi:
Активен

Ivelina

  • Гост
Re: Извънземни!!!
« Отговор #44 -: 30.03.2007, 21:40:29 »

и IE ти трябва, ако и с него не става значи извънземните са някъде около теб  :haha:

Sayos,какво е това IE?
Активен

p6ebem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 219
Re: Извънземни!!!
« Отговор #45 -: 30.03.2007, 21:53:40 »

Предполагам, че Internet Explorer, щото ако си с Mozilla/Firefox ти трябва Mozilla Firefox ActiveX Plugin :-) 
Активен

Ivelina

  • Гост
Re: Извънземни!!!
« Отговор #46 -: 30.03.2007, 22:46:15 »

ааа най-вероятно :) :) :) аз и двете ги има,но отварям с Mozilla Firefox,защото било по-доброто  :wink:
« Последна редакция: 30.03.2007, 23:15:43 от Ivelina »
Активен

p6ebem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 219
Re: Извънземни!!!
« Отговор #47 -: 30.03.2007, 23:24:50 »

Ами то като влезеш в сайта и от там можеш да изтеглиш плеъра :-) Зависи от коя програма го отваряш.
Айде успех!
Активен

Ivelina

  • Гост
Re: Извънземни!!!
« Отговор #48 -: 01.04.2007, 00:03:53 »

Още като отворя сайта и пише грешка....явно няма да стане,но нищо  :-)

P.s Много се отклонихме от темата,ти няма ли да изкажеш мнение по въпроса?
Активен

fair

  • Гост
Re: Извънземни!!!
« Отговор #49 -: 01.04.2007, 00:08:50 »

При мен сайта се отваря без проблем. Не съм пробвала дали ще тръгне филм.
Веднъж гледах друго предаване и качеството беше ужасно... но при този нет :-X

Да добавя, че сега пробвах и филма си тръгва без проблем.
« Последна редакция: 01.04.2007, 00:12:31 от fair »
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Извънземни!!!
« Отговор #50 -: 10.04.2007, 10:06:14 »

:))) таз тема много сериозна стана :)

По темата за пътеводителя и за това че мъжете не четат :) точно това е хубавото вие четете ние тъпеем :) така ставаме уникално различни :+) хаха то иначе не би било интересно.
Активен

babydoll

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Извънземни!!!
« Отговор #51 -: 10.04.2007, 10:16:47 »

:))) таз тема много сериозна стана :)

По темата за пътеводителя и за това че мъжете не четат :) точно това е хубавото вие четете ние тъпеем :) така ставаме уникално различни :+) хаха то иначе не би било интересно.

Ох, без жени сте заникъде, ами каквото е. Тъпейте си, но ще дойде денят, в който ще видите колко сте малоумни и ограничени. Иначе е хубаво да има различия, но в умерена степен, не харесвам много крайностите, с малки изключения. А за това, че темата стана много сериозна, някак ми е скучна вече ...
Активен
Sweet babydoll :)

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Извънземни!!!
« Отговор #52 -: 10.04.2007, 10:23:17 »

да бе темата се .. оака :)
между другото :)това че тъпеем не ни прави глупави просто по принцип сме прекалено умни и гледаме да тъпеем а вие учите за да стигнем горе долу до някакво ниво :+) баланс а у ::+) бтв нещо маи не си в настроение усещам :) пошегувах се с поста отгоре да не го вземеш много на сериозно .
бтв обичам да цитирам един мои колега а именно Stilgar ..
съществуваше тема за хубавите книги преди време в форума на ФМИ хората общо зето го избиха на спор хубаво ли е да се четат книги или не и тези които не четат книги като мен че са ограничени и така нататак
та тогава баш Stilgar каза "az kato chovek koito e chel mnogo knigi moga da kaja samo che tova e PYLNA ZAGUBA NA VREME" пиша на латиница тъи като той пише винаги на латиница . Отдено спомена че е чел всяка книга която беше спомената в поста и е пълна загуба на време между другото вярно е чел ги е ;) определено му вярвам. Така че ... доколко и за какво ни помагат книгите ? според мен може би ни помагат да се изразяваме по правилно да имаме по богат речник и да пишем по правилно ( да тези 3 неща ми куцат ) ама за нищо друго не помагат.
Активен

babydoll

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Извънземни!!!
« Отговор #53 -: 10.04.2007, 17:00:28 »

Наистина не знам за какво помагат, на мен лично ми е страшно приятно да чета книги, наистина се изразявам по-правилно, така поне мисля, но също дават богатство на езика, защото в последните години понамаляват думите в речниците ни, които ежеднежно използваме, а аз държа да покажа, че имам нещо в главата, че съм сравнително ерудирана, ако мога така да се изразя. Според мен нетът с нищичико не може да превъзхожда истинското четене на хубава книжка под някоя сянка на двора с кафенце и сладки. Не знам, не обременявам никого с мнението си. Ако съм се вързала на базика ти, има защо, определено смятам, че жените сме по-умни, изключае някои преддставители на "нежния" пол. Но да заровим томахавката на войната, феминистка съм, но все пак ще отстъпя (като по-умна :-D ) и няма да споря повече по темата. Хубаво е да се чете, опитът не може да ти го натрупа някой друг, във каквото и да било отношение. Няма да спра да вярвам в това...
Активен
Sweet babydoll :)

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Извънземни!!!
« Отговор #54 -: 10.04.2007, 21:06:27 »

Нали знаеш какво е опита и мадроста - много грешки :)
Ако се замислиш има истина :) а иначе няма томахавка. Но наистина смятам че има по добри начини от натрупване на опит да така е ти си чела книга аз съм бил по кафета ти си размишлявала сама аз съм размишлявал с доста други хора реално човек няма как да прецени никой :) аз пък смятам че с моя беден речник и неграмотността си за сега не са ми пречили за в бъдеще може би. Факт е че може би ако бях чел аз нямаше да науча нещо друго нещо което може би ми е трябвало вече.
Активен

babydoll

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Извънземни!!!
« Отговор #55 -: 11.04.2007, 10:13:29 »

Не мога да разбера, защо си мислиш, че аз по кафета не ходя и не се срещам с хора? Не ми липсва общуването, не съм се заробила само да чета вкъщи, но все пак това, което се изисква за образованието ми, най-малко, ми е достатъчно, за да си усъвършенствам понятийния апарат и да си добавя няколко нови думи в речника, нима това е лошо? Аз много държа на дискусиите, обичам да разсъждавам и да споделям с хората, така се раждат и идеи и истини, макар че съм философ и мисля, че единодушна истина няма, но това е друга тема. Определено съм супер контактен човек и това, което ти го имаш от живото общуване, го имам и аз. А за това, че не ти е пречила никога неграмотността ти, радвам се, макар че не съм съдник и не мога да кажа дали си неграмотен или не, просто се надявам да ти е достатъчно това, което имаш, защото аз се опитвам да имам повече в главата си, отколкото сега, имам предвид, целя прогрес, духовен и интелектуален. Това е от мен, ако искаш да не отегчаваме повече колегите, четящи тази тема с лични спорове. Ти решаваш  :-P
Активен
Sweet babydoll :)

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Извънземни!!!
« Отговор #56 -: 11.04.2007, 10:51:57 »

ами по интересно лични спорове отколкото онази ултра НЛО насочена тема :)
бтв смяташ че жените са по умни защото не си комуникирала с мен :) хехехехе шегувам се не се връзваи пак :+) аиде краи на личния спор.
човек живее така както му харесва лично на мен в момента ми харесва да живея така сякаш няма да има утре.


По темата :
бях на лекция по скоро на награждаването на акад. Попчев в ПУ преди седмица може би и си спомням нещо което каза той : "Според теоретиците само в нашата галактика трябва да има хиляди,милиони извънземни всички те разумни същества, самия факт че ги може да говори че просто всяка прекомерно развита цивилизация се самоунищожава." значи не го цитирам дословно разбира се но думите му бяха нещо подобно :) разбира се по добре казани.
Активен

babydoll

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Извънземни!!!
« Отговор #57 -: 12.04.2007, 09:11:11 »

Добре, край на спора. Има други начини за комуникиране, не само във форуми. Хареса ми "Ултра насочена НЛО тема", определено не си падам по кой знае колко сериозните теми, обичам да съм оригинална, чрез не толкова сериозни думи да казвам сериозни неща :) Не знам дали се получава обаче. Спирам вече по темата. Хубаво е да живееш така, сякаш няма утре, но за жалост, има утре и трябва понякога да мислим и за него :)
Активен
Sweet babydoll :)

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Извънземни!!!
« Отговор #58 -: 12.04.2007, 09:50:38 »

кат дойде утре ще му мислим :))
виж колко е яко да смяташ че няма да има утре така всяка сутрин като се събудиш се радваш че си жив че има още един ден - ден подарък :)
Активен

babydoll

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Извънземни!!!
« Отговор #59 -: 12.04.2007, 17:24:00 »

Хубаво е наистина да се събудиш и да се усмихнеш, защото имаш още ден живот! Но все пак плановете в умерена степен не са лошо нещо. Нямам предвид да си планираш всичко до секундата, защото то и без това не се получава почти никога, просто да знаеш какво имаш да правиш, къде искаш да си утре и т.н.
Активен
Sweet babydoll :)